28 Müthiş Para Kazanma Fikirleri

Merhabalar arkadaşlar sizlere bu içeriğimde para kazanma fikirleri ile ilgili olarak 28 önemli tavsiyede bulunacağım. Burada açıklamış olduğum fikirler sermayeli ve sermayesiz para zaman fikirleri olarak karışık bir şekilde listelenmiştir…

Mükemmel 28 Para Kazanma Fikirleri

Buradaki para kazanma fikirleri içerisinde internetten para kazanma yolları da bulunmaktadır. Reel hayatta ve sanal hayatta yapacak olduğunuz bu iş fikirleri sayesinde geçiminizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Burada belirtmiş olduğum Para kazanmanın yolları 2019 yılı itibari ile halen güncelliğini korumaktadır. Yani arayışta olduğunuzda gereksiz zaman kayıpları yaşamanız bu içeriğim sayesinde ortadan kalkacaktır…

Ev hanımlarına yönelik olarak evde para kazanma fikirleri de burada bulunmaktadır. Gayri meşru para kazanma yolları kesinlikle burada yer almamaktadır.

1- Ev Yapımı Pasta Satın

Para kazanma fikirleri içerisinde ilk önemli tavsiyem ev yapımı pasta yapıp bunu pastanelere veya yakın çevrenize satmanızdır. Hazırlık aşamasını da videoya çekerek youtube da paylaşırsanız önemli bir kazancın sahibi olabilirsiniz.

2-Logo Tasarımı Yapın

Halihazırda ülkemizde binlerce şirket var ve her gün yüzlerce şirkette yeni açılıyor. Bunu fırsata çevirmek için logo tasarım bilgisine sahip olup bu yeteneğinizi pazarlayabilirsiniz. Para kazanma fikirleri içerisinde yer alan logo tasarımına talep gösteren alıcılara bionluk ve sadeceon gibi siteler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ticarette en iyi para kazandıran 26 iş fikri için tıklayınız

3- Bakım Hizmetleri Verin

Para kazanma fikirleri 2019 yılı önemli tavsiyelerim arasında yer alan bakım hizmetlerini vermeniz için mükemmel bir fırsat olacaktır. Yaşlı bakımı veya çocuk bakımı hizmetleri vererek hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Yakın çevrenizden başlayarak güven kazana kazana ciddi bir müşteri portföyüne ulaşabilirsiniz.

4- Etkinlik Organizatörü Olun

Çok para kazanmak için ne yapmak lazım diye soranlara etkinlik organizasyonlarını yapmalarını öneriyorum. Zengin olma yolları arasında önemli bir iş fikri olan organizatörlükten özellikle yaz aylarında ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

5-Yazarlık Yapın

Evde para kazanma fikirleri arasında yer alan yazarlığı bilgisayarı ve internet bağlantısı olan herkes yapabilir. İster başkalarının sitesine makale üretebilir, ister kendi sitenize içerik üretebilir isterseniz de e kitap yazarak para kazanma yolunu seçebilirsiniz. Sadeceon, bionluk, forumlar ve facebook gibi kanallardan alıcılara ulaşabilirsiniz.

Haftalık ödeme yapan makale sitelerine ulaşmak için tıklayınız

6-Ev Temizliği Yapın

Sermayesiz para kazanma fikirleri arasında yer alan ev temizliği ile  hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle büyük şehirde yaşayanlar ev temizliğine ihtiyaç duyan birçok alıcı bulabilirsiniz. Armut.com bu işi yapabileceğiniz en iyi platformdur.

7-Fotoğraflarınızı Satın

Para kazanma fikirleri içerisindeki 7. tavsiyem çektiğiniz fotoğrafları satmanızdır. Stok fotoğrafçılığı olarak adlandırılan bu iş fikrinde site sahipleri ve youtuberlar çektiğiniz bu fotoğraflara ilgi göstereceklerdir.

8- Evde Sabun Yapın

Evde para kazanma fikirleri ile ilgili araştırma yapan ev hanımlarına evde sabun yaparak para kazanmalarını tavsiye ediyorum. Çok fazla sermaye gerektirmeyen bu işte üretim yapmak da sabunu satmakta oldukça kolaydır…

9- İkinci El Araba Satın

Para kazanmanın yolları 2019 yılı önerilerim içerisinde yer alan ikinci el araba satış işi ülkemizde sıfır araç fiyatlarının oldukça yüksek olmasından dolayı kazançlı olmaktadır.

Kafayı kullanarak para kazanmak için tıklayınız

10- Akıllı Telefon Tamiri Yapın

Para kazanma fikirleri ekşi sözlük yazarlarından almış olduğum tavsiyelerden bir tanesi de akıllı telefon tamirciliğidir. Ciddi bir kullanım oranına sahip olan telefonların kazalara karşı en korunaksız eşyamız olması cep telefonu tamirciliğine olan ihtiyacı fazlası ile artırmaktadır.

11-Oto Yıkamacı Olun

Sermayesiz para kazanma fikirleri arasında yer almasa da 15 bin TL gibi ortalama bir sermaye ile açılması olanaklı olan oto yıkama hizmetlerinden önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

12-Nakliyecilik Yapın

Sadece 1 araç ile başlayabileceğiniz nakliye işine olan talep oldukça fazladır. Ülkemizde ev sahibi olmanın zorlaşması ve kiracı sayısının günden güne artması nakliye işini kazançlı kılmaktadır.

13- Araç Kiralama İşi Yapın

Para kazanmanın yolları 2019 yılında ciddi bir kazanç kapısı olan araç kiralama işi ile özellikle yaz aylarında çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

14- Çiçek Satış Sitesi Açın

Dünya’da en fazla özel günü olan ülke olmamız çiçek sektörünün her geçen hızla büyümesini sağlamaktadır. Bunu kazanca çevirmek için hemen bir çiçek satış sitesi açabilirsiniz.

Dünyada en çok para kazandıran 20 iş fikri için tıklayınız

15- Eve Teslim Hizmetleri Satın

İnsanlar artık sipariş verdikleri şeylerin hızlı bir şekilde kapılarına gelmelerini istemekte. Ancak burada kaliteli personel açığının olması birçok sektörü olumsuz etkilemektedir. Kendi kuracağınız ekiple lokantaların ve e ticaret firmalarının eve teslim yapma işini ekibinizle üstlenebilirsiniz.

16- Tavuk Çiftliği Açın

Çok para kazanmak için ne yapmak lazım diye soran kişilere tavuk çiftliği açmalarını öneriyorum. Küçük adımlarla başlayıp işinizi kısa bir sürede büyütebilirsiniz.

17- PLAYSTATİON Cafe Açın

Zengin olma yolları arasında yer almasa da PLAYSTATİON cafeler çok ciddi kazançlar elde edebileceğiniz önemli iş fikirleri arasında yer almaktadır. Düşük sermaye ile başlayabileceğiniz bu iş fikrini denemenizi tavsiye ediyorum…

18- Fırın Açın

Karlı iş fikirleri arasındaki 18. tavsiyem fırın dükkanı açmaktır. Bu işi yapan çok sayıda fırın olmasına rağmen iyi yapan fırın sayısı çok azdır. Eğer alaylı olarak yetişmiş biri iseniz para kazanma fikirleri arasında yer alan fırın açma işini araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Sıfırdan zengin olmanın 11 müthiş yolu için tıklayınız

19- Cam Balkon İşine Girin

İnsanlar artık balkonlarını da kullanışlı bir hale dönüştürmeye çalışıyor. İşte bunu fırsata çevirmek için cam balkon işine girebilirsiniz…

20- Arabanıza Reklam Alın

Araç masraflarınızı da kolaylık çıkarabileceğiniz bu iş fikrinde ayda 300 TL ile 700 TL arasında bir kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için özellikle şehirler arasında çok ciddi km yapmanız kurumsal firmaların size reklam vermesini kolaylaştıracaktır.

Ticarette en çok para kazandıran işler için tıklayınız

21- 1 Hafta Para Harcamadan Yaşamaya Çalışın

Para kazanma yolları öğrenci arkadaşlara tavsiyelerim arasında yer alabilecek bu fikri belirtmemin en önemli sebebi gider yapmamanın  para kazanmak anlamına geldiğini unutmamanızdır. Denemenizde yarar olacağını düşünüyorum.

22- Otomat İşi Yapın

Gayri meşru para kazanma yolları arasında olmayan otomat işinde gerekli yasal izinleri aldığınız takdirde işlek caddelerde otomatınızı kurmanız size önemli bir kazanç kaynağı sağlayacaktır.

23- Satış Ortaklığı İşi Yapın

internetten para kazanma yolları arasında yer alan satış ortaklığı işinde başkasının ürünlerini satarak komisyon elde edip kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için ciddi bir hite sahip olan siteye sahip olmalısınız.

Türkiye’de en iyi para kazandıran işler için tıklayınız

24- Danışmanlık Hizmetleri Verin

Yetkinliğinizi kanıtlamış olduğunuz bir konuda danışmanlık hizmetleri vererek kazanç elde edebilirsiniz. Mesela yurt dışına vize alma, makale yazma, grafik tasarım yapma veya girişimcilik üzerine donanımlarınız var ise bu fikirlerinizi başkalarına satarak gelir elde edebilirsiniz.

25- Youtube Kanalı Açın

Sermayesiz para kazanma fikirleri arasında klasik tavsiyeler arasında yer alsa da youtube kanalı açmanızı tavsiye ediyorum. Youtube’da videolarınızı önemli kitlelere ulaştırarak reklamlar aracılığı ile ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

26- Seslendirme İşi Yapın

Sesinizin ve diksiyonunuzun oldukça iyi olduğunu çevreniz sıkça söylüyorsa blog siteleri ve youtube kanalları için seslendirme işi yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

27- İnsanlara İngilizce Öğretin

Yaratıcı iş fikirleri arasında yer alan ingilizce öğretme iş fikrinde kaliteli bir İngilizce bilgisine sahip iseniz skype veya facebook üzerinden görüntülü bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyen kişilere ulaşarak saati 30 Dolara kadar çıkan kazançlar elde edebilirsiniz…

28- Video Montajlayın

internetten para kazanma yolları arasında yer alan video montajlama işlerine hakimseniz birçok youtuberın üzerindeki yükü alarak kazanç elde edebilirsiniz. Bionluk, sadeceon ve armut.com gibi siteler aracılığı ile bu işe ihtiyaç duyan alıcılara ulaşabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Sıfırdan Zengin Olmanın Yolları 

Mutlaka Oku: Milyon Dolar Kazandıran İşler

Mutlaka Oku: 35 Yaşından Önce Nasıl Zengin Olursunuz?

Yorum ve Görüşlerinizi Bekliyoruz

Böylelikle sizlere para kazanma fikirleri ile ilgili 28 önemli tavsiyede bulundum. Sizlerinde çok para kazanmak için ne yapmak lazım ve para kazanma yolları öğrenci arkadaşlara tavsiyeler ile ilgili aktarmak istediğiniz görüş ve düşünceler var ise lütfen yorumlar aracılığı ile bizlere iletiniz. 

Burada açıklamış olduğum sermayesiz para kazanma fikirleri ile hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. ilerleyen zamanlarda internetten para kazanma yolları ile ilgili çok daha kapsamlı içerikler ile karşınıza çıkacağım.

Sizlerin evde para kazanma fikirleri ve para kazanmanın yolları 2019 yılı önerileri ile ilgili görüşlerini bekliyorum. Saymış olduğum bu iş fikirleri arasında sizlerin deneyimlediği iş fikirleri varsa içeriğimizi okuyacak olan kişilere yardımcı olmak amacıyla yorumlardan deneyimlerinizi paylaşınız.

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Halil dedi ki:

    Para kazanmak istiyorum 0539 392 34 41

Yorum Yaz