İcerikyazar.com Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

İcerikyazar.com Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi icerikyazar.com  İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş icerikyazar.com’u ziyaret edecek İnternet kullanıcıları arasında akdedilmiştir.

1. icerikyazar.com, ziyaretçilerine bilgi verici makaleler, fotoğraflar ve videolar yayınlayan bir internet sitesidir.

2. Ziyaretçi, icerikyazar.com’u ziyaret ederek bu Sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.

3. Ziyaretçi, icerikyazar.com’u ziyaret ederken bu Sözleşme’ye, icerikyazar.com İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer tüm kurallara uymayı tahahhüt etmiştir.

4. icerikyazar.com alan adı ile hosting dahil olmak üzere alt alan adlarına ilişkin tüm haklar icerikyazar.com İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş’ye aittir.

5. icerikyazar.com’da herkese açık alanlara ya da özel mesaj alanlarına ziyaretçileri rahatsız eden, tehdit, taciz ve hakaret içeren mesajlar atmak, içerikler yüklemek yasaktır.

6. icerikyazar.com’da sunulan hizmetleri kullanmak dışında, icerikyazar.com’da yer alan içerikleri başka amaçlar için kullanmak, taklit etmek, değiştirmek, dağıtımını yapmak veya depolamak yasaktır.

7. icerikyazar.com’da yayınlanan hiçbir içerik üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz, yayınlanamaz.

8. icerikyazar.com İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş, icerikyazar.com’un virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf etmekle birlikte Ziyaretçinin teknik sorunlar yaşaması, bilgisayarına virüs bulaşması gibi uğranacak zararlardan dolayı icerikyazar.com’un sorumluluğu bulunmamakta olup; bu sebeple icerikyazar.com İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş’dan hiçbir talepte bulunulamaz. Kullanıcı, anılan zararlara uğramamak için gerekli önlemleri almakla yükümlüdür.

9. Bu Sözleşme’nin herhangi bir maddesinin geçersiz kılınması diğer maddelerinde geçersiz olacağı anlamına gelmemektedir.

10. Taraflar’ın bu Sözleşme’den kaynaklanan haklarını kısmen veya tamamen kullanmamaları yaşanabilecek olası sorumluluklarından cayması anlamına gelmeyecektir.

Adres: Akdeniz mahallesi eminönü caddesi kat 7 no 19 İstanbul/Etiler

E-posta: muratyildirim1993@hotmail.com

icerikyazar.com İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş