Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri

Merhabalar arkadaşlar sizlere yazımın başında belirtmiş olduğum gibi haftalık ödeme yapan makale siteleri hakkında bilgi vereceğim. 2019 yılı itibari ile zorlaşan hayat koşullarında bir nebze nefes almanızı sağlayacak ücretli makale yazdıran siteler sayesinde geçiminizi sağlayabileceksiniz.  Burada açıklamış olduğum haftalık ödeme yapan makale siteleri tamamen deneyip bizzat gelir elde ettiğim sitelerdir. Bu nedenle sizlere hayal değil gerçek satıyorum…

En Güvenilir Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri

1- Bionluk

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

Bionluk, Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri arasında yer almaz. Çünkü bionluk üzerinden yapmış olduğunuz tüm sipariş teslimleri sonrasında paranız hesabınıza sadece 48 saat içerisinde yatırılır. Yani haftanın her gününde paranızı rahatlıkla alabilirsiniz. Alıcı ve satıcıları bir araya getiren bu platformda yazar ol para kazan mantığı çok basittir. Alıcıya siparişinizi teslim eder ve paranızı sadece 48 saat içerisinde hesabınızda görürsünüz. Ciddi bir trafikte alan bu önemli platformlarda makale yazacak editörler aranıyor… Bu fırsatı kaçırmamak için hemen üyeliğinizi gerçekleştirin ve iş ilanınızı yayınlayın. 

2-Sadeceon

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

Ücretli makale yazdıran siteler denildiğinde akla gelen ilk platformlardan biri olan Sadeceon, Bionluk’tan sonra bu alanda güvenilirliğini kanıtlamış ender pazar yerlerinden bir tanesidir. Bionluk’a nazaran komisyon oranı biraz daha yüksek olsa da sitede verilen hizmet kalitesinin bunu hak ettiğini düşünmekteyim. Sadeceon sitesi ile yazar ol para kazan mantığı bionluk sistemine benzer… Burada yapacak olduğunuz makale teslimatları sonrasında 48 saat gibi bir sürede ücretinizi hesabınızda görebilirsiniz. 

3- Uzman Kirala

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

Ücretli makale yazdıran siteler arasında kuruluş tarihi en eski olmasına rağmen site yöneticilerinin gerekli adımları atmamasından kaynaklanan problemlerden dolayı gerekli ilgiyi görmeyen uzman kirala sitesini yine de en güvenilir haftalık ödeme yapan makale siteleri arasında gösterebiliriz. Burada birçok makale yazarı gelir elde ediyor ancak diğer saymış olduğumuz platformlara nazaran uzman kirala’nın size alıcı bulma potansiyeli bir hayli düşüktür.

4- Fiverr

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

Yazar ol para kazan mantığı ile iş yapabileceğiniz platformlardan bir tanesi de Fiverr’dır. Yabancı bir platform olması biraz kafanızı karıştırabilir ama evrensel bir dil olan ingilizceye hakim iseniz burada geçiminizi sağlayacak paralar değil zengin olabileceğiniz paralar kazanmanız kaçınılmaz olacaktır. Fiverr da ingilizce makale yazacak editörler aranıyor… Bu fırsatı kaçırmayın. Makale yazan biri olarak bende İngilizce’mi geliştirerek buradan güzel paralar kazanmayı umuyorum…

5- Forumlar

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

İnternette yazan kazanıyor. Forumlarda kendinize alıcı bularak da gelir elde edebilirsiniz. Ancak forumlarda güvenilir bir ödeme mekanizması bulunmadığı için burada yapacak olduğunuz alışverişlerde en azından ücretin yarısını alarak işe başlamanızı tavsiye ediyorum. Deneme yaz kazan ve yazar ol para kazan mantığı ile iş yapmanıza olanak tanıyan forumlardan en önemlileri R10 ve wmaracı’dır.

Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri ile ilgili benim bildiğim güvenilir makale siteleri bunlardır. Sizlerinde bildiği güvenilir ücretli makale yazdıran siteler var ise yorumlar aracılığı ile bizlere bildirebilirsiniz. Sizlerin görüşleri doğrultusunda incelemeye alacak olduğumuz Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri listemizi elimizden geldiğince güncellemeye çalışacağız. 

Ücretli Makale Yazdıran Siteler İle Ayda Ne Kadar Kazanılır?

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

Ücretli Makale Yazdıran Siteler de yazar ol para kazan mantığı ile gelir elde etmeniz tamamen sizin çabanıza bağlıdır. Duygularınızı yazıya dökebilme kabiliyetine sahip biri iseniz ve hızlı yazıyorsanız günde 100 lira ve üzeri kazançlar elde edebilirsiniz. Bu da aylık 3000 TL gibi bir rakam demek. Bu haftalık ödeme yapan makale siteleri ile günlük 100 lira yazacak konuma geldi iseniz dışarıda çalışmanıza bile gerek kalmayacaktır. 

MUTLAK OKU: Evde Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Bu işe yeni başlayanlar ilk günlerde günde 100 lira kazanacaklarını sanıyorlarsa kaybederler. Çünkü başlangıçta belki de günde 10 TL-15 TL veya 30 TL kazanacaksınız. Kendinizi geliştirmeniz halinde bu yolla 100 TL ve üzerinde gelirler elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Ben başlangıçta 10 lira ve 15 lira gibi kazançlar elde ediyordum öğrencilik yıllarımda bu para beni fazlası ile tatmin ediyordu. Yaklaşık olarak 5 yıllık bir makale yazarı olarak başkalarına makale yazarak kazandığım günlük ortalama para ise 100 TL’dir. Sizde odaklanma ve hızlı yazma kabiliyetlerinizi geliştir iseniz benden daha fazla bir kazanç elde edebilecek bir konuma gelebilirsiniz. 

Mutlaka Oku: Dergilere Yazı Yazarak Para Kazanma

Her Makale Yazacak Editörler Aranıyor İlanına Koşmayın!

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

Bu işe yeni başlayan kişilerin yapmış olduğu en büyük yanlışlardan bir tanesi de yukarıda sıralamış olduğumuz en güvenilir haftalık ödeme yapan makale siteleri yerine başka platformlarda açılan makale yazacak editörler aranıyor ilanlarına atlamalarıdır. Bu tür ilanların yüzde 85’i dolandırıcı kişiler tarafından yayınlanmaktadır. Size işi yaptırıp paranızı ödemeyecek olan bu tür dolandırıcı kişilere dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Aksi takdirde içerik yaz para kazan serüveniniz çok uzun sürmez…

Mutlaka Oku: Blog Yazarak Para Kazanmak

Kimler Bu Yolla Gelir Elde Edebilir?

haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

Öncelikle şunu söyleyelim; eğer sabırlı biri değilseniz ve bilgisayarın başında hemen sıkılan biri iseniz haftalık ödeme yapan makale siteleri ile gelir elde etme işi yerine başka işlerle uğraşmanızı tavsiye ediyorum. Göründüğü gibi kolay olmayan içerik yazma işi bir araştırma sonucunda hazırlanmaktadır. Araştırmayı sevmeyen biri iseniz zaten bu yolla para kazanma işinden çabucak uzaklaşırsınız.

Makale yazdıracak olan kişi ve kurumlar yazıların SEO uyumlu ve özgün olarak teslim edilmesine dikkat ettikleri gibi zamanında teslim edilip edilmediğine de çok dikkat ettiklerini belirtebilirim. Zaman yönetimi konusunda zayıf biri iseniz haftalık ödeme yapan makale siteleri ile gelir elde etmeniz hayalden öteye gitmeyecektir. Ücretli makale yazdıran siteler ile daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız makale teslim ettiğiniz müşterilerinizin mutlaka ilanınıza yorum  ve puan vermesi gerekmektedir. Olumlu yorumlar size daha fazla müşteri getirecektir. 

Mutlaka Oku: Diploma Gerektirmeyen Meslekler

Denemediğim Ancak Yazar Ol Para Kazan Mantığı İle İş Yapabileceğiniz Siteler
haftalık ödeme yapan makale siteleri

haftalık ödeme yapan makale siteleri

İçeriğimin en başında değinmiş olduğum ücretli makale yazdıran siteler bizzat kendimin deneyimleyip gelir elde ettiğim platformlardır. Birazdan sıralayacak olduğum haftalık ödeme yapan makale siteleri ise daha önce deneyimlemediğim ancak bu alanda hizmet veren makale siteleridir. Bu siteler ile ilgili internetteki yorumları okuyarak iş yapmanızı tavsiye ediyorum…

 • Wordapp
 • İçerik Bulutu
 • Web Editoryal
 • Yazan Kazanır.Net
 • İyi Makale
 • Makale İşi
 • Yaz Kazan
 • Makale Yaz Kazan

Yukarıda saymış olduğum sitelerde de yazan kazanıyor ancak güvenilirliği ile ilgili herhangi bir deneyimim yok. Bu yüzden güvenilir veya güvensiz gibi bir yorum yapmam söz konusu değildir. Lütfen yukarıda sıralamış olduğum siteler ile ilgili sizlerin deneyimleri var ise bizlerle yorumlar aracılığı ile paylaşınız. Yazar ol para kazan mantığı ile iş yapan başka güvenilir sitelerde var ise bildirebilirsiniz. 

Burada haftalık ödeme yapan makale siteleri sıralama sebebim sizlerinde ek bir işe sahip olmasıdır. Kendinizi makale yazarlığı alanında geliştirir iseniz hiç beklemediğiniz kazançlara sahip olabilirsiniz. Şunu da belirtelim yukarıda sıralamış olduğumuz ücretli makale yazdıran siteler listesi sürekli güncellenecektir. Haftalık ödeme yapan makale siteleri ile gelir elde ederken aracısız bir şekilde makale işi almak istiyorsanız alıcıların size ulaşması için telefon numaranızı yorumlar aracılığı ile paylaşabilirsiniz….

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

Mutlaka Oku: İnternetten Helal Para Kazanma Yolları

Mutlaka Oku: Para Kazanma Siteleri

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Egehan dedi ki:

  Merhaba, Makale İşi gayet kaliteli bir sistem bir çok kez ödeme aldım

 2. Emine dedi ki:

  Piyasadaki pek çok site 100 kelimesini 50 kuruş 75 kuruş gibi fiyatlara yazdırıyor. Bu tip yerlerde emeğinizin sömürülmesine izin vermeyin bence. İçerik Evreni’nde yazıyorum halihazırda, 100 kelimesi 3-3,5 lira civarı oluyor tavsiye ederim.

Yorum Yaz