Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler başlıklı yazıma hoş geldiniz. Bu yazımda internetten gelir elde etme yöntemleri arasında yer alan makale yazarlığı ile hangi sitelerden müşteri bulabileceğinizi aktaracağım. Aktarmış olduğum Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler tamamen ücretsizdir…

Aşağıda sıralamış olduğumuz makale yazarak para kazandıran siteler bizzat deneyimleyip gelir elde ettiğim sitelerdir. Bu siteler vermiş oldukları hizmetler karşılığında ufak komisyonlar kesmektedir fakat bu komisyonu sunmuş oldukları mükemmel potansiyelli pazar sayesinde fazlası ile hak ettiklerini düşünüyorum lafı çok fazla uzatmadan makale yazarak para kazandıran siteler hangileri olduğunu açıklayalım…

Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

1- Bionluk

Bionluk şuanda ülkemizde makale alım satımı konusunda faaliyet gösteren tartışmasız en iyi platformdur. Profesyonel ekibi ile ciddi altyapı çalışmaları yürüten bionluk.com, makale yazarlığında adeta yerlerde sürünen ücretleri yukarıya çekmeye çalışmaktadır. Freelancer olarak makale yazarlığı yapanların hakkını fazlası ile aldığı bir platform olan Bionluk işe minimum 10 TL’lik iş ilanları açarak potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyorsunuz. Ben bionluk ile yaklaşık olarak 3 senedir çalışıyorum ve size tüm samimiyetimle söylüyorum bu 3 sene içerisinde yaklaşık olarak 30 Bin TL para kazandım. 

2- Sadeceon

Sadeceon sitesi de tıpkı bionluk tarzında çalışan bir freelancer platformudur. Burada da sahip olduğunuz yeteneklerinizi rahatlıkla listeleyebiliyorsunuz. Hazır müşteri bulunan bu tip platformlar sayesinde iş ilanı açtıktan kısa bir süre sonra müşteri bulabiliyorsunuz. Ödemeleriniz bionluk da olduğu gibi banka hesabınıza aktarılmaktadır. Minimum ödeme sınırı yoktur. Kazancınız 3 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır. Bana sadeceon mu bionluk mu deseniz bionluk’u fazlası ile öneririm.

3- Uzman Kirala

UzmanKirala da makale yazarak para kazandıran siteler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin ilk freelancer sitesi olmasına rağmen profesyonel anlamda gerekli atılımları yapamayan uzman kirala bionluk’un gerisinde kalmıştır. Şuanda sitede çok ciddi sayıda alıcı ve satıcı bulunmaktadır. UzmanKirala’ya üyeliğinizi gerçekleştirerek satış yapmaya başlayabilirsiniz. 

4- Fiverr

Makale yazarak para kazandıran siteler arasına bir tanede yabancı site eklemek istedik. Eğer yabancı diliniz var ise Fiverr ile çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Türk siteler ile 50 Milyon kişiye ulaşabilme imkanınız varken yabancı sitelerde bu potansiyel 2 Milyar civarlarındadır. Fiverr ile Türkiye’de kazandığınız paranın çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. 

5- Wmaracı ve r10

Son olarak makale yazarak para kazandıran siteler arasında forumlar yer almaktadır. Wmaracı ve r10 forumları sayesinde çok büyük bir iş potansiyelini yakalayabilirsiniz. Birçok kişi sırf buralara makale yazdıracak kişiler bulmak amacı ile üye olmaktadır. Taban fiyat 100 Kelimesi 1 TL’den satış yaparsınız. Kendinizi forumda kanıtlamanız halinde 100 Kelimesini 5 TL’ye varan fiyatlarda yazabilirsiniz. 

Böylelikle internetten para kazanma yolları arasında yer alan makale yazarlığı ile hangi siteler aracılığı ile gelir elde edebileceğinizi aktardım. İnternet sektörüne yeni makale yazarak para kazandıran siteler girdikçe bu listeyi güncelleyeceğiz. Sizin bildiğiniz makale yazarak para kazandıran siteler var ise yorum kısmından bizlere iletebilir içeriğimize eklememize yardımcı olabilirsiniz.

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. alptekin cesur dedi ki:

  makaleyaz sitesi henüz çok yeni ama hem ücret ödemelerinde hemde destek konusunda şuana kadar ki en iyi sitelerden biri diyebilirim. canlı destekten sürekli yardımcı oluyorlar.

 2. Murat dedi ki:

  Bu sayfanın linkini 18 yaş altı iş bulmak için olan başka bir sayfanızda buldum. Ama maalesef bionluk dendiği gibi kaliteli olmasına rağmen 18 yaş üstü bir platform.

  1. Nehir dedi ki:

   Evet maalesef bu beni de etkiledi. Sizin ya da sayfa sahibinin bionluk sitesine benzer ama 18 yaş altı önerebileceği bir uygulama var mı?

Yorum Yaz