internetten Para Kazanma 2018 Yılı 9 Önemli Yol

Bu içeriğimde sizlere internetten para kazanma 2018 yılının en iyi 9 yolunu aktaracağım. Bu 2018 para kazanma yolları, yıllardır bizzat kendimin uygulayıp başarılı sonuçlar elde ettiğim yollardır. Sizde internetten para kazanma yolları için ciddi kafa yoruyor iseniz doğru yerdesiniz demektir…

internetten Para Kazanma 2018 Yılının En İyi 9 Yolu

Para kazanma günümüzde artık çok kolay. Bilginizi satarak dahi internet üzerinden rahatlıkla gelir elde edebilirsiniz. Sadece sabır ve istikrar ile kimseye muhtaç olmadan bir hayat rahatlıkla sürebilirsiniz.

İnternetten para kazanma 2018 tavsiyelerimize geçmeden önce müzik dinleyerek para kazan, reklam izleyerek para kazanma ve anket doldurarak para kazanma gibi saçma internetten para kazanma yollarını sizlere aktarmayacağımı şimdiden hatırlatayım.

Benim burada aktardığım internetten para kazanma yolları emek, sabır ve istiktar  isteyen para kazanma yollarıdır. Bu özellikler bende yok diyorsanız burayı terk edebilirsiniz. Lafı çok fazla dolandırmadan internetten para kazanma 2018 tavsiyelerime geçelim…

1-Çevirmenlik Yaparak internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Yabancı dilinize güveniyorsanız çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Kimseye muhtaç olmadan kendi özgürlüğünüzü ilan etmek istiyorsanız bionluk.com ve fiver.com ve freelancer.com gibi sitelere üye olup oradaki alıcılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sadece 1 sayfalık Türkçe bir metni çevirmeniz karşılığında 100 TL ile 1000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

2-Sıfırdan Web Sitesi Yaparak internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Bu yöntemde hiçbir domain’e veya bir web sitesine para harcamanıza gerek yoktur. Sıfırdan belirlemiş olduğunuz bir konuda site açmak ve seo çalışmaları yaparak, bol bol özgün makaleler girerek sadece 1 sene içerisinde büyütmüş olduğunuz sitenizi hatırı sayılır paralara satabilirsiniz.

3-Online Ders Vererek internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

internetten para kazanma yolları içerisinde bence en etkili yöntem mevcut bilgilerinizi satarak gelir elde etmektir. Mesela 2018 yılı itibari ile online eğitim platformu olan udemy.com ile eğitim setleri hazırlayabilir, bu eğitim setlerini çok iyi fiyatlara sanal ortamda pazarlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda udemy.com ile alakalı olarak detaylı bir yazı kaleme alacağım..

4-Makale Yazarak internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Bizzat kendimin uygulamış olduğu 2018 para kazanma yolları içerisinde yer alan makale yazarlığı, eğer sabırlı bir kişiliğe sahip iseniz en azından evinizi geçindirecek kadar gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Ben bu yolla aylık 3000 bin TL civarında para kazandığımı rahatlıkla söyleyebilirim.

Yine bionluk.com makale yazarlığı ile para kazanmak isteyenler için en doğru tercih olacaktır.

5-Logo Tasarlayarak internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Para kazanma fikirleri içerisinde en cazip olan yollardan bir tanesi de logo tasarlayarak gelir elde etme yöntemidir. 30 dakika uğraşmış olduğunuz bir logo tasarımından 10-15 TL gelir elde edebilirsiniz. Günde 10 tane logo tasarladığınızı düşündüğünüzde ortalama aylık geliriniz 3 bin TL’yi rahatlıkla bulacaktır.

6-Youtube İle internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Youtube’u bilmeyen yoktur. 2018 yılı itibari ile gelir elde etmenin en mükemmel yollarından biri olan youtube da insanların ilgisini çekebilecek videolar yayınlar ve belli bir kitleye hitap etmeyi başarır iseniz çok ciddi gelirler elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

7-Blog Açarak internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Kendi blogunuzu açarak düzenli ve istikrarlı bir çalışma sonucunda 1 sene içerisinde sizi tatmin edebilecek paralar kazanabilmeniz mümkündür. Kendimde bu yolla çok güzel kazançlar elde ediyorum. Adsense başta olmak üzere birçok reklam ajansı ile çalışarak sitenize çekmiş olduğunuz trafikten gelir elde edebilirsiniz.

8-Satış Ortaklığı Yaparak internetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Satış ortaklığı yöntemi pasif bir gelire sahip olmak isteyenlerin denemesi gereken harika bir kazanç yoludur. Sizle alakası olmayan ürünlerin pazarlamasını yaparak satmış olduğunuz mallar karşılığında komisyonlar elde edebilirsiniz. İlerleyen günlerde satış ortaklığı ile kazanç elde etmenize olanak tanıyan sitelerin listesini sizlere aktaracağım…

9-Sosyal Medya İle İnternetten Para Kazanma 2018 Tavsiyesi

Yapılan araştırmalarda sadece ülkemizdeki nüfusun %70’inin sosyal medya kullanıcısı olduğu tespit edilmiştir. İşte bu denli büyük bir pazarda kurumsal firmaların içerik pazarlamacısı olabilir, sosyal medya hesaplarını yöneterek ciddi gelirlerin sahibi olabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak istiyorum diyorsanız yukarıda saymış olduğum 9 önemli yöntemi uygulayabilirsiniz. Sizinde internetten para kazandıran siteler ile alakalı ve para kazanma fikirleri ile ilgili görüşleri var ise mutlaka bizlere aktarınız…

internetten para kazandıran yollar için tıklayınız

internetten helal para kazanma yolları için tıklayınız

Satış ortaklığı ile para kazanmak için tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz