İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017 başlıklı bu yazımızda internetten para kazanmak istiyorum diyenlere en etkili para kazanma yöntemlerini açıklayacağız…

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

1- Adsense İle Para Kazan

İnternetten para kazanma yolları arasında ilk sırada Adsense ile para kazanmak gelmektedir. En güvenilir ve en çok kazanç sağlayan para kazanma yöntemi olan Adsense ile para kazanmak için yapmanız gereken bir web sitesi sahibi olmak ve ciddi bir kitleye hitap etmektir. Mesela günlük 10.000 kişilik bir günlük ziyaretçi sitenize geliyorsa Adsense ile günlük 100 Liraya varıncaya kadar gelir elde edebilirsiniz.

2- Reklam Alanları İle Para Kazan

Reklam alanları ile para kazanmak tıpkı Adsense ile para kazanma yöntemine benzemektedir. Ciddi bir ziyaretçisi olan sitenizde reklam alanları oluşturarak özel firmaların reklamlarını 250-1000 TL arasındaki bir fiyatla aylık olarak yayınlayabilirsiniz. Mesela bir teknoloji blogunuz var ise bir Telefon firması ile anlaşarak sadece 1 reklam alanını binlerce TL’ye satabilirsiniz.

3- Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazanın

Makale yazarlığı yaparak para kazanma yöntemi kısa zamanda gelir elde edebilmenize olanak sağlayan harika bir iştir. Kaleminiz güçlü ise ciddi gelirler elde edebilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları 2017 tavsiyeleri arasında yer alan makale yazarlığı için şuanda birçok profesyonel pazar bulunmaktadır. Bu pazarlardan bir tanesi olan Bionluk aracılığıyla makale yazarak para kazanmak için tıklayınız

4-Niş Ürün Satarak Para Kazanmak

Niş bir üründen gelir elde edebilirsiniz. Bunun için tek bir niş ürün bulup bunun üzerine bir web sitesi açabilir ve google gibi arama motorlarından doğal ziyaretçi çekerek hatırı sayılır ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Mesela bir arkadaşım geçtiğimiz yıllarda satış patlaması yaşayan kinoa içeceğini satmış ve ciddi bir geliri elde etmiştir.

5- Çeviri Yaparak Para Kazanın

Yeter ki bir yabancı dilini olsun. İngilizce, Almanca, Fransızca vb. birçok dili öğrenerek bir şirkete bağlı kalmadan iş sıkıntısı çekmeden birçok platformdan çeviri işleri alabilirsiniz. Birçok tercümanlık bürosu da artık evden çalışabilecek elemanlar aramaktadırlar. Çeviri ile para kazanmak için tıklayınız.

6-Web Sitesi Satarak Gelir Elde Edin

İnternetten para kazanma yolları 2017 tavsiyeleri arasında 6.sırada web sitesi satarak gelir elde etmek gelmektedir. Bir web sitesini belli bir konuma getirdikten sonra forumlarda çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Öğrenci iseniz bu yöntem size göre. Yılda bu yolla rahatlıkla 5-6 milyar para kazanabilirsiniz.

7- Gittigidiyor İle Para Kazanın

Gittigidiyor üzerinden kendi ürünleriniz olmasa dahi satış yapabilirsiniz. İnternette bulmuş olduğunuz ucuz ürünleri üstüne kar ekleyerek satıp önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Önemli olan pazar araştırması yapıp bulmuş olduğunuz ürünün pazarda satılan aynı ürünlerin çok altında bir fiyattan satın almanızdır.

8- Tavuk Satarak Para Kazan

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

Adeta yatırım yapıp gelir elde etmenin en güzel yöntemlerinden bir tanesi de sanal ortamda tavuk alıp yumurtalarını satarak gelir elde etmektir. Çiftlik .im adlı site sayesinde tavuk satın alarak üretilen yumurtaları satıp elde edebilirsiniz. Kısaca oyun oynayarak para kazanmanın en güzel yöntemi olarak bilinen bu yöntem ile para kazanmak için hemen tıklayınız.

9- Başkalarının Ürünlerini Satarak Para Kazanın

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

Başkalarının ürünlerini satıp karşılığında komisyon alarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu yönteme kısaca satış ortaklığı da denmektedir. İnternette satış ortaklığı ile para kazanılmasına olanak tanıyan birçok site bulunmaktadır. İnternette ufak bir araştırma yaparak bu tür faaliyetlerde bulunan siteleri  bulabilirsiniz.

10- Hosting Satarak Gelir Elde Edebilirsiniz

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

Bir hosting firmasının ürünlerini satma karşılığında komisyon elde edebilirsiniz. Size verilen banner linkleri sitenize ekleyip sizin linkiniz ile alım yapan kişilerden ciddi gelirler hatta ömür boyu gelir elde edebilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz internetten para kazanma yolları 2017 tavsiyelerini internetten para kazanmak istiyorum diyen kişilere özel olarak aktarmaya çalıştık. Gelecek yazzılarımızda internetten para kazandıran oyunlar, internetten para kazanma siteleri, internet üzerinden anket doldurarak para kazanma ve tıkladıkça para kazandıran site ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Daha fazla internetten para kazanma yolları için tıklayınız

Kısa Yoldan Para Kazanma Yöntemleri İçin Tıklayınız

İnternetten Sermayesiz Para Kazanmak İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Yolları Ekşi İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazandıran Siteler İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nedir Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. tolga dedi ki:

  Oyun oynarken para kazanmak istermisin? hemde GERÇEK PARA!
  cevabın evetse sende bize katıl ve anında kazanmaya başla!
  Türkiye’nin en güvenilir para kazandıran oyunu!

 2. Nicat dedi ki:

  Millet size internetden para kazanmanız için 9 site vericem, hepsi para ödüyor , hemde 1 saniyeye e-cüzdanınıza ulaşıyor, referanslarınızı davet etmeyi sakın unutmayın,

  Browser miner sitesi çok kolay, sadece borwseri açık bırakın, kendi kendine minere başlayın, bitcoine benziyor ama farklı, para çekmek kolay, bilgisayarınızın gücünü arttırıp minere bu gün başlaya bilirsiniz, hatta programı bile var, indirmek mümkün. Bu siteye daha çok önem veriyorum

Yorum Yaz