Erol Bulut Fenerbahçede Oynadımı?

Alman kökenli bir teknik adam olan Erol Bulut ile ilgili birçok detay bilinmek istenmekte… Bunlardan en önemlisi ise Erol Bulut Fenerbahçede oynadımı? sorusudur. Bu içeriğimde sadece Erol Bulut Fenerbahçede oynadımı? sorusunu değil aynı zamanda Erol Bulut Babası Nereli? Erol Bulut Nerelidir? Erol Bulut Evli Mi? ve Erol Bulut Hangi Takımlı? sorularının cevaplarını vermeye çalışacağım…

Erol Bulut Fenerbahçede Oynadımı?

Erol Bulut Fenerbahçede Oynadımı?

Erol Bulut Fenerbahçede Oynadımı?

En çok sorulan soruların başında geldiği için Erol Bulut Fenerbahçede Oynadımı? sorusunun cevabını öncelikle verelim. Evet, Erol Bulut Fenerbahçe’de oynadı. Bulut, 1995- 1999 yılları arasında Fenerbahçe’de top koşturmuştur. Hatta 1995-1996 sezonunda Fenerbahçe ile şampiyonlukta yaşamıştır.

Erol Bulut Trabzon’da Oynadı Mı?

Evet, Erol Bulut Fenerbahçe’nin ardından Trabzonspor’da da forma giymiştir. 1999-2000 sezonunda Trabzonspor da kiralık olarak forma giymiştir. Erol Bulut Trabzon da top koşturduktan sonra sırasıyla Adanaspor ve Bursaspor’da da forma giymiştir. Ardından Almanya ve Yunanistan’da top koşturmuştur. 

Erol Bulut Hangi Takımlı?

erol bulut fenerbahçe

Erol Bulut Fenerbahçede oynadımı ve Erol Bulut Trabzon da Oynadı mı? sorularının ardından doğal olarak Erol Bulut Hangi Takımlı? sorusu da siz futbolseverler tarafından fazlası ile sorulmaktadır. Erol Bulut Hangi Takımlı? sorusuna onun ağzından çıkan net bir açıklama olmadığı için kesin bir cevap veremiyoruz ancak Trabzonspor’da bir dönem kiralık oynadığı zaman yaptığı açıklamada kendisinin Trabzonlu olduğunu dile getirmiştir. Yakın çevresi ise Fenerbahçe’nin onun kalbinde ayrı bir yeri olduğunu söylemektedir.

Erol Bulut Kimdir Nerelidir?

erol bulut nereli

31 ocak 1975 tarihinde Almanya’nın Bad Schwalbach ilinde doğmuştur. 43 yaşında olan Erol Bulut 1,84 Boyundadır. Futbol hayatı boyunca defans ve sol bek olarak oynamıştır. 37 yaşında futbol kariyerini bitirmiştir. Şuanda Yeni Malatyaspor Teknik Direktörlük görevini sürdürmektedir ve oldukça başarılı sonuçlar almaktadır. Bir dönem öğretim görevlisi olarak da çalışmıştır. 

Erol Bulut Aslen Nerelidir?
erol bulut

erol bulut

Erol Bulut Aslen Trabzonludur. Babasının Trabzonlu olduğu bilinen Erol Bulut’un doğum yeri ise İğneada’dır. 

Erol Bulut Evli Mi?

erol bulut evli

Erol Bulut Evli Mi? sorusu ile alakalı olarak ne yazık ki net bir bilgi bulamadık. Sizlerin Erol Bulut Evli Mi? sorusu ile alakalı olarak görüş ve düşünceleri var ise mutlaka belirtiniz. 

Böylelikle Erol Bulut Fenerbahçede Oynadımı? Erol Bulut Trabzon da oynadı mı? Erol Bulut Hangi Takımlı? Erol Bulut Nerelidir? Erol Bulut Aslen Nerelidir? Erol Bulut Evli mi? ve Erol Bulut Babası Nereli? sorularının cevaplarını vermeye çalıştım. Sizlerinde Erol Bulut Fenerbahçede oynadımı? sorusu ile alakalı görüş ve düşünceleri var ise mutlaka belirtmenizi tavsiye ediyoruz….

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz