Ekim Kaya Kimdir? Dolandırıcı mı?

Merhabalar arkadaşlar son zamanlarda adını çokça duymuş olduğum isimlerin başında Ekim Kaya gelmektedir. Bu amaçla Ekim Kaya Kimdir? Ekim Kaya Dolandırıcılığı gibi bir durum söz konusu mu? ve Ekim Kaya Amozon ile nasıl zengin olunabileceğini vaat ediyor? açıklamaya çalışacağım…

İnternet Girişimcisi Olarak Görülen Ekim Kaya Kimdir?

Ekim Kaya Kimdir? sorusu son zamanlarda sıklıkla sorulmaya başlandı. 1977 İstanbul doğumlu olan Ekim Nazım Kaya, İstanbul Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Kendisine Ekim Kaya Kimdir? sorusu sorulduğunda girişimci ruhlu bir kişidir yanıtını vermektedir.

Annesinin ve babasının girişimci olması kendisinin girişimci olmasında oldukça fazla bir şekilde etkili olduğunu belirtmektedir. Ekim Kaya Amazon işine başlamadan önce birçok iş yaptığını belirtmiştir. Hatta kendisinin üniversite hayatının tamamında çalışmak durumunda kaldığını da sözlerine eklemiştir.

Ekim Kaya Youtube kanalında oldukça aktif bir durumda. Ekim Kaya amazon ile ilgili bilgilerini buralarda aktararak insanların amazon sayesinde para kazanmasına yardımcı olmaktadır. Ancak internette yapmış olduğu bu işten dolayı Ekim Kaya Dolandırıcılığı gibi bir tabir ortaya çıkmıştır.

Ekim Kaya Dropshipping Yöntemi İle Para Kazanmak Mümkün Mü?

Ekim Kaya Kimdir? sorusunun sorulmasının en önemli sebebi Ekim Kaya Dropshipping yöntemi ile insanların para kazanabileceğini iddia etmesidir. Kendisi Ekim Kaya dropshipping başlığı altında eğitim seti satarak insanların amazon’dan satış yaparak kazanç elde edebileceğini iddia etmektedir.

Ekim Kaya Kimdir? sorusu ile alakalı olarak bir araştırma yaptığımda Ekim Kaya ekşi sözlük yazarları tarafından dolandırıcı olduğuna dair ifadeler kullanılmıştır. Ekim Kaya kimdir? sorusu ile alakalı olarak ben ciddi araştırmalar yaptım ancak bu kişi ile alakalı olarak çok fazla bilgi toplayamadım.

Amerika’da Yüksek Lisans Yapmıştır!

Virginia international University Management information Systems yüksek lisans mezunu olduğunu belirtmektedir. Ekim Kaya youtube reklamlarında da oldukça fazla bir şekilde çıkmaktadır. Bu reklamlar ile amaçladığı amazon satış eğitim kitabını satabilmektir. Başarıya ulaşıyor mu bence bu konuda başarıya ulaşıyor.

Ekim Nazım Kaya şikayet başlıklarını incelediğimde Ekim Kaya Amazon satış eğitimi başlığı altında satmış olduğu kitapların çok fazla bilgi içerikli olmadığı hatta bu bilgilerin internetten çok kolay bir şekilde öğrenileceği birçok kişi tarafından iddia edilmektedir.

Ekim Kaya Kimdir? sorusu ile alakalı olarak araştırma yaptığımda kendisinin oldukça kaliteli bir diksiyona ve eğitime sahip olduğunu düşünüyorum. Bu sayede Ekim Kaya Amazon başlığı altında ciddi satış rakamları yakaladığını tahmin ediyorum.

Ekim Kaya Youtube Hesabı Oldukça Aktif!

Ekim Kaya Youtube hesabındaki videoları izlediğimde gerçekten de ilham verici içerikler paylaştığını görüyorum. Kaliteli videolarını yakalayabilirseniz oldukça sağlam bir motivasyona sahip olabilirsiniz. Bu adama inanmayabilirsiniz ama bence diksiyon hususunda örnek almanız gereken bir şahsiyet…

Mutlaka Oku: İkbal Gürpınar İle İlgili Çarpıcı Gerçekler

Mutlaka Oku: Barış Özcan Neden Amerika’da?

Mutlaka Oku: Göksel Gümüşdağ Eski Mesleği Nedir?

Böylelikle Ekim Kaya Kimdir? sorusu ile alakalı olarak bilgiler paylaşmaya çalıştım. Sizlerinde Ekim Kaya Kimdir? Ekim Kaya Amazon satış eğitimi, Ekim Kaya Dolandırıcılığı, Eki Kaya dropshipping yöntemi ile gelir elde edilebilir mi ve Ekim Kaya şikayetbaşlığı altındaki düşüncelerin gerçeği yansıttığını düşünüyor musunuz?

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Murat dedi ki:

    Ayni seyleri tekrarlayip durdugunuz halde ustune ,actiginiz baslikla ilgili olarak bu adamin guvenirligi ile alakali tek bir elle tutulur bilgi vermemissiniz. Zaman kaybi.!

Yorum Yaz