Göksel Gümüşdağ Eski Mesleği Nedir?

Merhabalar arkadaşlar sizlere son zamanların en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi olan Göksel Gümüşdağ ile ilgili bilgiler paylaşacağım. En çok merak edilen Göksel Gümüşdağ eski mesleği nedir? Göksel Gümüşdağ Ciğerci miydi? ve Göksel Gümüşdağ seyyat satıcı oldu mu? sorularının cevaplarını elimden geldiğince aktarmaya çalışacağım…

Son Zamanların En Çok Konuşulan İsmi Olan Göksel Gümüşdağ Eski Mesleği Nedir?

Özellikle Başakşehir Spor kulübünün son zamanlarda göstermiş olduğu başarılı sonuçların ardından en çok merak edilen şahsiyetlerden bir tanesi olma özelliğini gösteren Göksel Gümüşdağ eski mesleği hep merak edilmiştir…

Göksel Gümüşdağ Eski Mesleği Nedir?

Göksel Gümüşdağ Başakşehir Spor Kulubü Başkanı olmadan önceki mesleği ile ilgili birçok farklı iddialar gündeme gelmiştir. Bu iddialardan bir tanesi de Göksel Gümüşdağ seyyar satıcı olarak geçmiş yıllarda çalıştığıdır. Hatta Göksel Gümüşdağ pilav arabası ile poz verilmiş bir şekilde fotoğraf dahi sosyal medyada paylaşıldı…

Göksel Gümüşdağ Eski Mesleği Nedir?

Göksel Gümüşdağ eski mesleği ile ilgili sosyal medya da yayılan bu fotoğrafın montaj olduğu anlaşılmıştır. Göksel Gümüşdağ ciğerci başlığı ile atılan bu fotoğrafın bir süre sonra montaj olduğu anlaşılmıştır.

Goksel Gumusdag Emine Erdoganin Neyi Oluyor?

Göksel Gümüşdağ eski mesleği çokça tartışıldı. Bir başka merak edilen hususların başında Göksel Gümüşdağ Emine Erdoğanın neyi olduğudur. Lafı çok fazla döndürüp dolandırmadan Emine Erdoğan’ın yeğeni olan Müge Gülbaran ile evli olduğunu söyleyebilirim. Yani Emine Erdoğan’ın abisinin damadıdır. Hasan Gülbaran’ın damadı olan Göksel Gümüşdağ’ın bu evlilikten 2 çocuğu dünyaya gelmiştir.

Göksel Gümüşdağ Kimdir Detaylı Bilgi!

 • 10 Ekim 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur.
 • Göksel Gümüşdağ Makedonya Göçmenidir. Ailesi 1959 yılında Türkiye’ye göç etmiştir.
 • Anadolu üniversitesinde okumuştur. İktisat bölümü mezunudur. 
 • Ayrıca Bilgi üniversitesi işletme bölümünü de okumuştur.
 • Göksel Gümüşdağ 2002 senesinde Ak Parti İstanbul İl yönetim kurulu üyeliği mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı olmuştur.
 • 2002 senesinden sonra Küçükçekmece ilçe belediye meclis üyeliği yapmıştır.
 • Uzun züre İBB meclis ikinci başkan vekilliği görevi yapmıştır.
 • Futbol’da da aktif görevlerde bulunmaya başlayan Göksel Gümüşdağ 2014 ve 2017 yılları arasında Kulüpler Birliği Başkanlığı da yapmıştır. Günümüzde bilindiği gibi Başakşehir Kulübünün başkanlığını yapmaktadır.
 • İlk zamanlarda kayınpederinin işini yapmıştır. Gü­müş­dağ Elek­tro­nik San. ve Tic. Ltd. şirketinin yönetim kurulu başkanlığını yapmıştır.
 • Göksel Gümüşdağ Ekmek Teknesi dizisinde de rol almıştır.
 • Göksel Gümüşdağ şike operasyonu sürecinde göz altına alınmış sonrasında beraat etmeyi başarmıştır.
 • Göksel Gümüşdağ Belediye Başkanı olacak iddiası çokça ortaya atılmış ancak bu durum gerçekleşmemiştir.

Mutlaka Oku: Recep Tayyip Erdoğan Kaç Evlilik Yaptı!

Mutlaka Oku: Ahmet Burak Erdoğan’ın Çocuğu Var Mı?

Mutlaka Oku: Ahmet Burak Erdoğan Nerede Yaşıyor?

Sizlerinde Göksel Gümüşdağ Eski Mesleği Nedir? Göksel Gümüşdağ Ciğerci Miydi? Göksel Gümüşdağ Emine Erdoğanın neyi oluyor? Göksel Gümüşdağ pilav arabası ve Göksel Gümüşdağ pilav arabası fotoğrafı montaj mı?soruları ile alakalı olarak eklemek istedikleriniz var ise lütfen yorumlardan bizlere iletiniz. 

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz