ikbal Gürpınar İle İlgili Çarpıcı Gerçekler!

Merhabalar arkadaşlar sizlere son zamanlarda konuk olduğu programlarda yapmış olduğu açıklamaları ile oldukça fazla bir şekilde konuşulan ikbal Gürpınar ile ilgili önemli bilgiler aktaracağım. Sizlerinde bu önemli kişilik ile ilgili eklemek istediğiniz görüş ve düşünceler varsa lütfen belirtiniz…

Geçmişte TV programlarının her daim aranılan yüzü olmuş ikbal Gürpınar ile ilgili detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağım. Son zamanlarda program sunuculuğu yapmamasına rağmen konuk olmuş olduğu programlardaki konuşmaları ile öne çıkmış bu ismi yakından tanıyacağız.

Özellikle 3 kez evlenip boşanması ve evlilikleri ile ilgili yapmış olduğu açıklamaları ile sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden bir tanesi olan İkbal Gürpınar’ı çok daha yakından tanımak amacı ile bu içeriği hazırlama ihtiyacı hissettim…

Ünlü Sunucu ikbal Gürpınar İle İlgili Bilinmesi Gerekenler!

 Ünlü Sunucu ikbal Gürpınar İle İlgili Bilinmesi Gerekenler!

4 Ekim 1969 Tarihinde Kırıkkale’de doğmuştur.

Ailesi Kırşehir’in en zenginlerindendir.

İkbal Gürpınar beşik kertmesi yapılmıştır. Ancak karşı taraf kendisini beğenmediği için bu kişi ile evlenmemiştir.

Kırıkkale İmam Hatip Lisesinde okumuştur. Bir ablası bulunmaktadır.

Haberi olmadan Babasının akrabası ile nişanlandırılır. Ancak nişanlısı babasının yanında ayak ayak üstüne attığı için nişan bozulur.

İkbal Gürpınar 1986 yılında Akrabası ile zorla evlendirilir.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur.

1992 yılında ilk spiker deneyimi olan polis radyosunda sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Trt 1’de birçok programın sunuculuğunu yapmıştır.

1995 yılında Bir Kozmetik Firmasında organizasyon yöneticiliği yapmıştır.

Bir zamanlar Ankara’da lokanta açmıştır ancak 400.000 Dolar zarar ederek işletmesini kapatmak zorunda kalmıştır.

2001 yılında Samanyolu TV’de çalışmaya başlamış ve burada uzun yıllar birçok programı sunma başarısını göstermiştir.

İkbal Gürpınar 2010 yılında Umre’ye gidip tesettüre girme kararı almıştır.

İkbal Gürpınar 2014 yılında Ak Partiden siyasete girme başarısını göstermiştir.

Mutlaka Oku: Hanife Gürdal Kürt Mü?

ikbal Gürpınar Eşleri

ikbal Gürpınar Eşleri

ikbal Gürpınar eşleri ile ilgili yapmış olduğu açıklamaları ile öne çıkan bir isimdir. ikbal Gürpınar eşleri ile ilgili konuk olduğu programlarda çarpıcı ifadeler kullanmaktadır. İkbal Gürpınar’ın Eşleri ile boşanma gerekçesi hep şiddet görmesi olmuştur.

1. Eşi inşaat mühendisi olan zengin bir akrabasıdır. Bu evlilikten oğlu olmuştur. Tam 11 yıl sonra eşinden boşanmıştır.

2.eşi Makine mühendisidir. Burhan Karagözlü ile 2004 yılında dünya evine girmiştir. Bu evlilikten Efe adında bir oğlu olmuştur. Burhan Karagözlü ile evliliği 5 yıl sürmüştür.

3. eşi ise Emre Ermiş’tir. Tasavvuf müziği sanatçısı olarak bilinen Emre Ermiş ile 2011 yılında evlenme kararı almıştır. Bu evliliği ise 2015 yılında sona ermiştir.

İkbal Gürpınar’ın Albümleri

Sen gittin gideli

İkbal Gürpınar’ın Kitapları 

İkbal’den Masallar,

İkbal Gürpınar’la Ramazan sofrası,

Yemek Tarifleri; Türk ve Dünya Mutfağı,

İkbal Gürpınar’dan Yemek Tarifleri,

Aşkın Bir Yüzü; Erkek ve Kadın Gözüyle,

Benim Hâlâ Umudum Var,

İkbal’le Küçük Mutluluklar; Gün Doğdu,

İçimden Geldiği Gibi,

İkbal’le Küçük Mutluluklar,

Günaydın Gece,

İkbal Gürpınar’ın Programları

TRT GAP’ta Kadınlar Yarışıyor,

TRT’de 25.saat,

TRT1’de Politika Kulvarı,

TRT GAP’ta Bu Sabah,

TGRT’de Ramazan programları,

TRT1’de Nane Limon Kabuğu,

TGRT’de Vekiller Yarışıyor,

KANAL7’de Küçük Mutluluklar,

STV’de Yüzük Taşı,

KANAL7’de İkballe Hayatı Paylaşmak,

KANAL7’de İkbal’le Diyar Diyar,

KANAL7’de Hayatın İçinden,

KANAL7’de Kimse Yok Mu?

Kanal D’de “İkbal’le Yaşama Dair”,

TRT’de Gün Başlıyor.

Mutlaka Oku: Onur Büyüktopçu Ne Kadar Kazanıyor?

ikbal Gürpınar Youtube Kanalını Aktif Bir Şekilde Kullanmaktadır…

ikbal Gürpınar Youtube Kanalını Aktif Bir Şekilde Kullanmaktadır...

Geçmiş senelerde TV programlarının her daim aranılan yüzü olan ve özellikle ev hanımları tarafından programları büyük bir hayranlık ile izlenen ikbal Gürpınar Youtube kanalından videolar paylaşmaktadır. Burada daha fazla aktif olmaya çalışan Gürpınar’ın aynı zamanda ınstagram ve twitter hesapları da bulunmaktadır. 

En çok kullandığı sosyal medya hesabı ise ınstagram’dır. Burada daha aktif bir şekilde fotoğraflar paylaşan Gürpınar, kendisi ile ilgili olan açıklamaları bu hesabından paylaşmaktadır. Takip etmek isteyenler için: @ikbalgurpinar

ikbal Gürpınar Şimdi Ne Yapıyor?

ikbal Gürpınar Şimdi Ne Yapıyor?

ikbal Gürpınar Şimdi Ne Yapıyor? sorusuna Gürpınar, şuanda herhangi bir projede çalışmamaktadır yanıtını verebiliriz. Kendisi ikbal Gürpınar youtube hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Son zamanlarda eşlerinden şiddet gördüğü ile ilgili yapmış olduğu açıklamalar ile gündeme gelmiştir. 

Bu aralar ikbal Gürpınar son dakika haberleri oldukça ciddi bir şekilde araştırılmaktadır. ikbal Gürpınar Erdoğan ile ilgili oldukça samimi açıklamalarda bulunmuştur. Kendisi zaten şuan da Akparti’nin içinde aktif bir şekilde siyaset yapmaktadır. Her fırsatta Erdoğan’a karşı hayranlığını dile getirmektedir.

ikbal Gürpınar Annesi ile ilgili detaylı bir açıklama bulunmamaktadır. Annesi ile uzun bir süredir küskün olan ismin annesini affettiğini bir programda söylemiştir.

Mutlaka Oku: Nevbahar Koç Kimdir?

ikbal Gürpınar Düğün Fotoğrafları

ikbal Gürpınar Düğün Fotoğrafları

Güzelliği ile dikkat çeken bir isim olan ikbal Gürpınar Düğün fotoğrafları oldukça fazla bir şekilde merak edilmektedir. İşte aşağıda İkbal Gürpınar’ın düğün fotoğrafları…

ikbal Gürpınar’ın eski hali Oldukça Fazla Bir Şekilde Merak Edilmektedir!

ikbal Gürpınar'ın eski hali Oldukça Fazla Bir Şekilde Merak Edilmektedir!

Tesettürlü ve açık halleri ile güzelliğini kanıtlamayı başaran ikbal Gürpınar eski hali de ciddi bir şekilde araştırılmaktadır. İşte İkbal Gürpınar’ın eski hali…

Mutlu Aile Yapısı İle İlgili Konferanslar Vermesi Sosyal Medya’da Alay Konusu Olmuştur!

Gürpınar’ın Mutlu birey, mutlu aile, mutlu toplum adlı konferansı sonrasında sosyal medyada kullanıcılar yoğun bir şekilde yorumlarda bulunmuşlardır. Kendisinin 3 kez evlenip boşanması bu tür bir konferansı sunmasının çok saçma olduğu belirtilmektedir.

Evlendiği eşlerinden bir türlü istediği mutluluğu bulamayan Gürpınar’ın 3 kez boşanması ve eşleri ile ilgili konuk olduğu programlarda açıklamalar yapması İkbal Gürpınar’ı sosyal medyanın gündemine taşımaya yetmektedir.

Mutlaka Oku: Pelin Öztekin Müslüman Mı?

Emre Ermiş Gürpınar’ın Kendisini Tehdit Ettiğini Belirtmiştir!

Özellikle son boşanma davası ile gündemden düşmeyen İkbal Gürpınar’ın eski eşi Emre Ermiş, kendisinin Gürpınar tarafından ölümle tehdit edildiğini belirtmiştir. Ayrıca fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kalan tarafın kendisi olduğunu belirtmektedir.

Gürpınar’ın koruma talebinin onaylanması üzerine açıklamalarda bulunan Emre Ermiş, ben koruma talebinde bulunsam benim bu talebim reddedilir açıklamasında bulunmuştur. Gürpınar tarafından sürekli psikolojik şiddete maruz kaldığını belirten Emre Ermiş, hakkını sonuna kadar arayacağını belirtmektedir.

Emre Ermiş: Korkak ve Tembel Olduğumu Söylüyordu!

ikbal Gürpınar eşleri arasında sonuncusu olan Emre Ermiş yapmış olduğu açıklamada Gürpınar’ın kendisine sürekli korkak ve tembel olduğunu söylediğini belirtmektedir. İkbal Gürpınar’ın rol icabı kısa kıskançlık krizleri, bayılmalar ve öfke nöbetleri geçirdiğini de açıklamasına eklemiştir.

Bu şekilde kendisinin psikolojik şiddete maruz kaldığını belirten Emre Ermiş, Gürpınar’ın açmış olduğu davaya istinaden karşı bir dava açma ihtiyacı hissetmiştir. Ayrıca Gürpınar’ın entellektüel açıdan kendisini hep üstün gördüğünü belirtmiştir.

İkbal Gürpınar ilk eşinin balayına sevgilisini davet ettiğini de belirtmiştir. Yaşadığı acı deneyimlere rağmen ilk evliliğinden sonra 2 kez daha evlenen Gürpınar’ın eşlerinden yana hiçbir zaman şansı olmamıştır.

Eski eşi Emre Durmuş’un kendisine Kabe yolunda el uzattığını da sözlerine eklemiştir. Emre Durmuş ise iddiaları yalanlayarak çok daha ağır ifadeler ile Gürpınar’ı suçlamaya devam etmiştir. Gürpınar ise eşinin bu davranışlarının aşırı kıskançlıktan meydana geldiğini belirtmektedir.

Mutlaka Oku: Cem Yılmaz Nereli Kürt Mü?

Böylelikle İkbal Gürpınar ile ilgili elimden geldiğince bilgiler aktarmaya çalıştım. Sizlerinde bu önemli şahsiyet ile ilgili görüş ve düşünceleriniz var ise lütfen yorumlar aracılığı ile bizlere belirtiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz