Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak Dev Rehber!

Merhabalar arkadaşlar sizlere önemli para kazanma yollarından bir tanesi olan gizli müşteri olarak para kazanmak ile ilgili oldukça önemli bilgilendirmeler de bulunacağım. Aynı zamanda gizli müşteri kullanan firmalar ve gölge müşteri ücretleri 2019 verileri ile ilgili yaptığım araştırmalardan da detaylar paylaşacağım…

Birçok kişi para kazanmanın değişik ve zahmetsiz yollarını aramaktadır. Kimine makale yazarlığı ile para kazanmak daha kolay gelirken kimine internetten ürün satışı yapmak çok daha kolay gelmektedir. Daha farklı arayışlar içerisinde girişen insanlar da gizli müşteri olarak para kazanmak gibi birçok yöntemi denemektedirler.

Gizli müşteri olarak para kazanmak ile ilgili oldukça önemli bilgilendirmeler bulundum. Umarım burada yer vermiş olduğum bilgiler sizler için faydalı olur. Lafı çok fazla uzatmadan Gizli müşteri olarak para kazanmak ile ilgili ayrıntılara geçmek istiyorum…

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

İnternette para kazanma yöntemleri ile ilgili araştırma yaparken illa ki gizli müşteri olarak para kazanmak ile ilgili içeriklere rastlamışsınızdır. Bende bu yolla gerçekten para kazanılıp kazanılmayacağı ile ilgili araştırma ihtiyacı hissettim ve araştırmalarım sonucunda bu içeriği yazmaya karar verdim.

Evet, gizli müşteri olarak para kazanmak elbette mümkün. Gizli müşteri kullanan firmalar günümüzde oldukça fazladır. Özellikle birçok şubesi bulunan kurumsal firmalar gizli müşteri olarak para kazanmak isteyenler için iş ilanları açmaktadırlar.

Gizli müşteri olarak para kazanmak isteyen kesim genellikle öğrenci kesimidir. Firmalarda uygun fiyata gizli müşteri olarak çalışabilecek elemanlar aradıkları için tercihlerini öğrencilerden yana kullanmaktadırlar….

Mutlaka Oku: Gayri Meşru Para Kazanma Yolları Arayanlara Tavsiyeler!

Gizli Müşteri Kullanan Firmalar Neyi Amaçlamaktadırlar?

Gizli müşteri kullanan firmalar özellikle fiziki mağazalarındaki ürün ve hizmetlerin satışını artırmak istemektedirler. Gizli müşteriler gönderen firmalar personelin müşteri yaklaşımlarından ürün ve hizmetlerin nasıl sergilendiğine varıncaya kadar detaylı raporlar isterler.

Gizli müşteri olarak para kazanmak isteyen kişiler firmalara faydalı geri bildirimler sunarak ürün ve hizmetlerinin gelişimine oldukça önemli katkılar sunmaktadırlar. Firmalar bu sayede kaliteli bir müşteri hizmetlerine sahip olmaktadır.

Gizli müşteri olarak gönderilen elemanların sunmuş oldukları istatistikler sonucunda firma en doğru stratejileri belirleyerek ürün ve hizmetlerinin satış grafiklerinin yukarı yönlü bir seyir izlemesine olanak tanımaktadır.

Gizli Müşteri Olarak Hangi Sektördeki Firmalar İle Çalışabilirsiniz?

Gizli müşteri kullanan firmalar genellikle kurumsal bir hizmet anlayışı ile çalışmalar yürüten firmalardır. Mağazalar, restoranlar, gemi şirketleri, marketler, oteller ve akaryakıt istasyonları gizli müşteri kullanarak çalışanlarının hizmet kalitelerini ölçebiliyorlar.

Şirketlerin asıl amaçları eksik olan hizmetleri geliştirip çok daha mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmaktır. Bu sayede amaçladıkları kendi içlerinde bulundukları sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olup, müşteri sadakati oluşturabilmektir.

Mutlaka Oku: İnternet üzerinden para kazanmanın 16 yolu!

Özellikle birçok bayisi bulunan restoran şirketleri gizli müşteri olarak para kazanmak isteyenlere yönelik iş ilanları açmaktadırlar.  Gizli müşteri kullanan firmalar ile ilgili araştırma yapıyorsanız restoranların insan kaynaklarına bu işi yapmak istediğinize dair cv bırakmanız iş bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Gölge Müşteri Ücretleri 2019 Yılında Ne Kadar?

Gizli müşteri olarak para kazanmak isteyenlere kötü bir haberim var ne yazık ki gizli müşteri kullanan firmalar bu tür elemanlarına özellikle başlangıçta çok önemli ücretler ödemezler. Bu nedenle genellikle gizli müşteri olarak çalışmak isteyen kesim öğrenciler olmaktadır.

Özellikle restoran şirketleri gizli müşteri olarak çalıştırdıkları elemanlarına bir öğün ücretsiz yemek vermektedir. Bu bir öğünlük yemek gizli müşteri olarak para kazanmak isteyen kişinin maaşı sayılmaktadır…

Gölge müşteri ücretleri 2019 yılı itibari ile değişkenlikler gösterebilmektedir. Bazı firmalar bu konuda kendisini geliştiren, uzun yıllar birlikte çalıştıkları elemanlarına 20 dakikalık bir mağaza incelemesi sonrasında dahi 200-300 TL’lere varan rakamlar ödemektedirler. Tabi bunun için vermiş olduğunuz raporların tutarlı olması da büyük bir öneme sahiptir.

Mutlaka Oku: Müzik Dinleyerek Para Kazanmak Mümkün mü?

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak İçin Bunları Yapın!

Yukarıda gizli müşterilerinin çok iyi paralar kazanmadıklarını söylemiştik ancak aşağıda açıklamış olduğumuz tavsiyeleri birebir uygulamanız halinde bu yolla sandığınızdan çok daha güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

 • Düzenli bir şekilde ajanstan görev almak için çabalayın.
 • Görev sonrasında hizmet raporlarınızı özenle doldurun.
 • Vermiş olduğunuz yanıtın sorulan soruyla birebir alakalı olduğuna dikkat edin.
 • Raporu doldururken mutlaka dil bilgisi ve yazım kurallarına dikkat edin.
 • Gizli müşteri sertifikası almaya çalışın. Büyük şehirde yaşıyorsanız bu alanda kurs veren firmalar bulabilirsiniz.
 • Sadece tek bir firmaya başvuru yapmayın. Elinizden geldiğince fazla ajansa gizli müşteri olarak para kazanmak için başvurularda bulunun.
Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak İsteyenlerde Olması Gereken Özellikler!

Gizli müşteri olarak para kazanmak istiyorsanız mutlaka aşağıda sıralamış olduğumuz özelliklerin sizde olmasına dikkat edin. Bu özelliklerinizi ne kadar fazla geliştir iseniz tercih edilebilirliğinizin ve maaşınızın o denli yüksek olacağını unutmayınız.

 • Teknolojiden çok iyi bir şekilde anlamak
 • Lisans mezunu olmak.
 • Düzgün bir diksiyona sahip olmak
 • Disiplinli olmak
 • İyi niyetli olmak
 • Görevi herhangi bir şekilde suistimal etmemek
 • Sağlam bir hafızaya sahip olmak
 • iyi bir gözlemci olmak
 • Objektif değerlendirme yapabilmek
 • Detaylara dikkat etmek
 • Akıcı bir dille yazı yazabilmek

Mutlaka Oku: Evden çalışarak internetten para kazanmanın yolları

İş Başvurusunda Sizden Para İsteyen Firmalardan Uzak Durun!

Gizli müşteri olarak para kazanmak konusu internette en fazla araştırma yapılan konuların başında geldiği için birçok dolandırıcı bu yolla para kazanmak isteyen kişileri ağlarına düşürmek istemektedirler…

Yapmış oldukları en önemli dolandırıcılık yöntemi gizli müşteri olarak para kazanmak amacı ile başvuru yapan kişiden ücret talep etmektir. Verilen ücret karşılığında iş ilanlarının paylaşılacağı söylenmektedir. Bu tür tuzaklara kesinlikle düşmeyin.

Gizli müşteri kullanan firmalar kesinlikle ve kesinlikle iş başvurusu yapmış olduğunuz esnada sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. İş başvurunuz sırasında sizden para isteyen kişi ve firmalardan uzak durmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Büyükşehir’de Yaşayanlar Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak Hususunda Daha Şanslı!

Üzülerek belirtmek istiyorum ki eğer ki küçük bir şehirde yaşıyorsanız gizli müşteri olarak para kazanmak hususunda şansız olduğunuzu belirtmek istiyorum. Çünkü gizli müşteri kullanan firmalar genellikle büyük firmalardır.

Kurumsal bir hizmet anlayışı ile çalışan firma sayısının fazlalığı da büyük şehirlerde daha fazla olduğu için bu yolla para kazanmak konusunda en şanslı kesim büyük şehirlerde oturan kişilerdir. Buralarda ikamet etmeniz iş ilanlarında olumlu sonuçlar almanızı kolaylaştıracaktır.

Gölge müşteri ücretleri 2019 yılı göz önüne alındığında yine büyük şehirde yaşayanların küçük şehirde yaşayanlara nazaran çok daha iyi ücretler alabildiklerini belirtmek istiyorum. Tecrübe ve daha fazla işte çalışma imkanı fazla olduğu için büyük şehirlerde maaşlar çok daha iyi olmaktadır.

Mutlaka Oku: Az Sermayeli Çok Kazandıran İşler

Yorum Yapıp İş Bulabilirsiniz!

Gizli müşteri olarak para kazanmak isteyenler yorum yaparak kendilerini tanıtabilir. Bu sayede bu yazıyı okuyan ajans sahipleri hızlı bir şekilde sizlere dönüş yapabilirler. Kendinizi kısa bir şekilde anlatır bir yazı girmeniz yeterlidir.

Böylelikle gizli müşteri olarak para kazanmak ile ilgili oldukça önemli bilgiler aktarmaya çalıştım. Sizlerin gizli müşteri olarak para kazanmak, gizli müşteri kullanan firmalar ve gölge müşteri ücretleri 2019 yılı verileri ile ilgili olarak aktarmak istedikleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

Mutlaka Oku: Dünyada En Çok Para Kazandıran İşler!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz