Gayri Meşru Para Kazanma Yolları Arayanlara Tavsiyeler!

Merhaba arkadaşlar burada başlıktan da gördüğünüz üzere gayri meşru para kazanma yolları arayanlara tavsiyelerde bulunacağım. Burada açıklamış olduğum zengin olma yolları sayesinde önemli kazançların sahibi olabileceksiniz…

Gayri Meşru Para Kazanma Yolları Arayanlara Tavsiyeler!

Kötü yoldan para kazanmak kimsenin istediği bir durum değildir ancak değişen hayat koşulları ve insanların karakterleri gayri meşru para kazanma yolları arayışına itmektedir. Burada açıklamış olduğum legal işler listesi sayesinde hızlı bir şekilde para kazanabileceksiniz.

Gayri meşru para kazanma yolları arayışına gireceğinize burada açıklamış olduğum legal işler listesi ile çok iyi kazançların sahibi olabilirsiniz. Gayri meşru para kazanma yolları tüm hayatınızı mahvedebilir. Bunun için mutlaka bu tavsiyeleri göz ardı etmeyin…

Mutlaka Oku: 1 Gecede Zengin Olmak Hayal Mi?

legal İşler Listesi 14 Önemli Tavsiye

1- Arabanıza Reklam Kaplatın!

Genellikle gayri meşru para kazanma yolları arayışında olan kişiler çok fazla yorulmayı sevmeyen bir kişiliğe sahiplerdir. Bu nedenle de legal işlerdeki ilk tavsiyem arabanızı reklam kaplatarak gelir elde etmeye çalışmanızdır. Birçok şirket bu yolla reklam vereceği kişileri aramaktadırlar. Burada önemli olan aracınızı oldukça aktif bir şekilde kullanmanızdır.

2- Gizli Müşteri Olun

Bir başka yorulmadan yapılabilecek işler arasında gizli müşteri olmak gelmektedir. Gayri meşru para kazanma yolları arayışında olan kişilerin çok fazla çalışmayı seven bir kişiliğe sahip olmadıklarını düşünerek bu para kazanma yolunu önerdim. Araştırma şirketleri zaman zaman kariyer sitelerine bu konuda iş ilanları bırakmaktadırlar.

3- Otomat İşi Yapın

legal işler listesindeki üçüncü tavsiyem otomat işidir. Yorulmadan yapılabilecek iş fikirleri arasında yer alan otomat işinden zengin dahi olabilirsiniz. İşlek bir caddede veya AVM’de kuracak olduğunuz otomat makineleri ile kısa sürede ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Az Sermayeli Çok Kazandıran 22 İş Fikri

4- Denek Olarak Para Kazanın

Gayri meşru para kazanma yolları arayışında olan kişilere önerebileceğim bir başka önemli iş fikri de denek olmalarıdır. Piyasaya yeni sürülecek olan ilaç veya kozmetik ürünlerinin vücudunuz üzerindeki etkileri gözlemlenerek bu yolla para kazanabilirsiniz. 

5- Blog Sitesi Açın!

Gayri meşru para kazanma yolları arasında yer almasa da uyurken dahi para kazanabileceğiniz bir iş fikri olmasından dolayı blog sitesi ile para kazanma işini legal işler listesindeki beşinci tavsiyem olarak belirledim. Yazma yeteneğiniz dahi yoksa başkalarına yazdıracak olduğunuz makaleler doğrultusunda adsense reklamları ile kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. 

6-Online Kurs Satın

legal işler listesindeki altıncı tavsiyem online kurs satarak para kazanma işidir. Bu iş fikrinden para kazanabilmeniz için önerebileceğim site udemy.com’dur. Belli bir alanda yetkinliğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız udemy.com ile siz uyurken dahi para kazanabilirsiniz. 

7-Youtuberlık

Gayri meşru para kazanma yolları arasında yer almayan ancak herhangi bir yeteneğin olmasına gerek duyulmayan bu meslekten de çok fazla yorulmadan kazanç elde edebilirsiniz. Zengin olma yolları arasında en kestirme yollardan bir tanesi olan youtuberlık ile çok fazla yorulmadan kazanç elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Kafayı Kullanarak Para Kazanmak İçin 14 Yol

8- İnternet Sitesi Alıp Satarak Para Kazan

Bir başka yorulmadan kazanç elde edilebilecek iş fikirleri arasında internet sitesi alım satımı yapma işi gelmektedir. Belli bir hite ulaşmış olan siteleri satın alıp bir müddet bu hiti daha da yukarılara çıkararak önemli kazançların sahibi olabilirsiniz.

9- Şarkı Satın

Şarkı satma iş fikri gayri meşru para kazanma yolları arasında yer almasa da çok fazla yorulmadan para kazanılabilecek bir iş fikri olduğu için illegal işler listesi içerisinde yer almaktadır. Youtube’un ciddi bir büyüme gerçekleştirmesi şarkı satma işlerinin çok daha hareketli olmasını sağlamıştır.

10- Domain Satın

Domain satma işi çok fazla yorulmadan kazanç elde edebileceğiniz önemli zengin olma yolları arasında yer almaktadır. legal işler listesi içerisinde yer alan domain satma işinde yaratıcı olmanız da gerekmektedir. Mesela önemli şahsiyetlerin açıklamalarını hızlı bir şekilde takip ederek domain alıp bu kişilere ciddi bir para ile satabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Sıfırdan Zengin Olmak İçin 11 Müthiş Yol

11- Başkalarının Ödevlerini Yapın

Gayri meşru para kazanma yolları arasında sayılabilecek olan başkalarının ödevlerini yapma iş fikrinde öğrenci iseniz rahatlıkla kazanç elde edebilirsiniz. Yasallığı ve etikliği konusunda bir şey diyemem ancak bu yolla gelir elde etmeniz mümkündür.

12- Sosyal Medya Fenomeni Olun

Yorulmadan para kazanılabilecek kazanç yöntemleri arasında yer alan sosyal medya fenomenliği ile kısa sürede önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Günümüzdeki sosyal medya fenomenlerine baktığınızda elle tutulur herhangi bir yeteneklerinin olmadıklarını görürsünüz. Gayri meşru para kazanma yolları arıyorsanız bu iş fikrini rahatlıkla yapabilirsiniz.

13- Oyun Oynayarak Para Kazan

Resmiyette gayri meşru para kazanma yolları arasında yer almasa da bana göre çok da mantıklı gelmeyen oyun oynama ile gelir elde etme yöntemini deneyebilirsiniz. Zengin olma yolları arasında da sayılabilen oyun oynayarak para kazanma işi e-spor’un ciddi bir gelişme göstermesi hatta ülkemizde e-spor bakanlıklarının kurulması nedeni ile önemli paralara kazandırmaktadır.

14-E-Ticaret İşi Yapın

legal işler listesi içerisindeki son tavsiyem e-ticaret işidir. Çok fazla yorulmadan yapabileceğiniz bu iş fikrinde kısa bir sürede önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu işte dropshopping yöntemini kullanarak yerinizden dahi kalkmadan para kazanabilirsiniz. 

Mutlaka Oku: Türkiye’de para kazanmanın yolları

Zengin Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Zengin olmak için öncelikle yaratıcı bir zekaya sahip olmanız gerekmektedir. Günümüzde artık insanlar sadece aklını kullanarak önemli kazançlar elde edebilmektedirler. Beden yorgunluğu yerine zihin yorgunluğu ile para kazanabilirsiniz. 

Burada gayri meşru para kazanma yolları aktarmadım çünkü bu yolla para kazanmaya çalışmak hayatınızın mahvolmasına, yıllarca hapis yatmanıza dahi sebep olabilmektedir. Bu nedenle gayri meşru para kazanma yolları yerine legal işlere yönelmeniz çok daha mantıklı bir seçenek olacaktır.

Geçmişte gayri meşru para kazanma yolları ile kazanç elde etmeye çalışan kişilere baktığımızda maalesef hayatlarının hapislerde geçtiğini görürsünüz ya da maalesef intiharlara kalkıştıklarına şahit olabilirsiniz. Bu tür durumlar ile karşı karşıya kalmamak için lütfen gayri meşru işlerden uzak durunuz. 

Mutlaka Oku: Zengin Olmanın En Basit Yolu

Zengin Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Gayri meşru para kazanma yolları ile zengin olmak yerine gerçekten alın teriniz ile para kazanmak istiyorsanız şu adımları mutlaka uygulamalısınız.

1- Çok çalışmalısınız.

2- Yaratıcı olmalısınız.

3- Farklı bir bakış açısına sahip olmalısınız.

4- Ticaret ile uğraşmalısınız.

5- Tasarruf yapma bilincine sahip olmalısınız.

6- En ufak harcamanızı dahi not tutmalısınız.

7- Düzenli bir şekilde yatırım yapmalısınız.

Yukarıda saymış olduğum maddeleri dikkate alarak gayri meşru para kazanma yolları ile değil alın teriniz ile zengin olmaya çalışmanız çok daha doğru olacaktır. Bu 7 maddeye ek olarak sizlerinde eklemek istedikleri var ise yorumlardan belirtebilirsiniz. 

Gayri meşru para kazanma yolları arayışında olan kişilere son tavsiyem yorulmadan para kazanabilmeleri için internetten para kazanma yolları arayışına girmeleridir.

Yorum ve Görüşlerinizi Bekliyorum

Burada gayri meşru para kazanma yolları yerine tamamen legal olan para kazanma yollarını aktardım. Sizlerinde gayri meşru para kazanma yolları arayışında ile kişilere önerileri ve görüşleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile buradan aktarınız. 

Ayrıca zengin olma yolları ve internetten para kazanma yolları ile ilgili aktarmak istedikleriniz var ise lütfen yorum atarak içeriğimize katkıda bulununuz. Burada yer alan legal işler ile ilgili deneyimlediğiniz iş fikirleri varsa da aktarmanızı istiyorum..

Mutlaka Oku: Zengin Olmak İstiyorsan Bu Tavsiyelere Kulak As!

Mutlaka Oku: Okumadan Yapılabilecek 32 İş

Mutlaka Oku: Zengin Olma Yolları Kitabı
————————–

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Halil dedi ki:

  Para kazanmak istiyorum 0539 392 34 41

 2. ismail dedi ki:

  ne sekilde olursa olsun zengin olmak istiyorum yoruldum artık cocuklarıma karsı kücük düsmekten horlanmaktan 05455987404

 3. Ersin dedi ki:

  Para lazım çok acil lütfen 🙏

 4. Felah dedi ki:

  Merhaba, hep beraber kazanalım. Yaklaşık 2 senedir kesintisiz hizmet veren sizde referans linkim ile kayıt olun yatırımlarınızı isterseniz 15 günde isterseniz 30 günde değerlendirin. Sisteme referanssız kayıt yapılamamaktadır o yüzden referans linkimle üye olursanız sevinirim. 7/24 Canlı destek bulunmakta aklınızda ki soruları cevaplayacaklardır.

  1. Fatih dedi ki:

   Gerçekten bu şekilde yaşamaktan bıktım zengin olmak istiyorum bu yolda bana göre herşey mübah yardımcı olun

  2. Murat dedi ki:

   Her türlü illegal işi yaparım

 5. Umut dedi ki:

  Bir an önce para bulmak lazım bende ne iş olsa yaparım 05353091962 yardım edebilecek arkadaşlar varsa sevinirim nasılsın

 6. bahtiyar taşar dedi ki:

  cidden bu hayat böyle olmuyor abi gitmiyor para lazım daha refah bir yaşam için..

 7. Barış dedi ki:

  Arkamda bırakıcak kimsem yok hertürlü şehirdışı şehir içi illegal iş yaparım yeterki para kazandırsın

  1. Anonim dedi ki:

   İnstagram adresini ver

   1. Kerem dedi ki:

    Kerem.guven0

  2. Hayati dedi ki:

   Bende varım banada yardımcı olun lütfen

 8. Alan dedi ki:

  teşekkürler kaliteli bir içerik olmuş…

 9. Hayati dedi ki:

  Her türlü iş yapılır yeterki para gelsin biktim artık lütfen yardımcı olur musunuz

  1. KARACA dedi ki:

   dokanbaba adresim mail atın ayrıntılı konuşalım

 10. ilegalll dedi ki:

  her türlü ilegal iş yapılır ınst ulaşmanız yeterrrr

 11. Orhan dedi ki:

  Acil para lazım her türlü iş yapılır İstanbulda yaşıyorum cepten ulaşın

 12. KARACA dedi ki:

  adresim mail atın ayrıntılı konuşalım

 13. KARACA dedi ki:

  dokanbab adresim mail atın ayrıntılı konuşalım iş arayanlar

 14. KARACA dedi ki:

  dokanbaba mail adresim mail atın ayrıntılı konuşalım internet üzerinden kazanmak isteynlere

 15. Halil dedi ki:

  İş arıyorum 0534 657 3899

Yorum Yaz