Zengin Olma Yolları Kitabı

Bu yazımızda sizlere zengin olma yolları kitabı tavsiyelerinde bulunacağız. İcerikyazar.com ekibi olarak zengin olma yolları kitabı yakında çıkaracağız ilerleyen zamanlarda kitabımız bitip satışa çıktığı zaman buradan sizlere duyuracağız. Bu yazımızda zengin olma yolları kitabı tavsiyelerinin neler olduğunuz aktaracağız…

Zengin Olma Yolları Kitabı

1- Hayatınızın Tamamını İşçi Olarak Harcamayın

Hayattaki en büyük amacınız kendi işinizi kurmak olsun. Ben işçi olurum fazlada sıkıntıya giremem demeyin. Evet kendi işinizin sahibi olduğunuz zaman ilk zamanlar fazla çalışırsınız fakat sonrasında günde 1 saatlik çalışmanın veya sadece masa başında oturup para kazanabileceğinizi unutmayın.

2-Düzenli Hisse Senedi Alın

Size oldukça önemli bir zengin olma yolları kitabı tavsiyesinde bulunacağız. Türkiye’nin en güçlü şirketlerinin hisselerine her ay  sabit 1000 lira yatırın 10 yıl boyunca bu paraya dokunmayın. Eminiz ki 10 sene sonra yatırmış olduğunuzdan çok daha fazlasını kazanacaksınız.

3- İşçi Olsanız Dahi Para Kazanabileceğiniz Yetenekler Edinin

Evet, bu tavsiyemizde zengin olma yolları arasında oldukça önemlidir. Başkasının yanında çalışıyor olsanız dahi kendinize para kazanabileceğiniz yetenekler edinin. Mesela bir muhasebe ofisinde çalışıyorsanız SEO konusunda kendinizi geliştirerek ekonomik bağımsızlığınızı ilan edebilirsiniz.

4- Yaşadığınız Yerdeki İnsanlardan Para Kazanabileceğiniz Niş Fikirler Üretin

İnsan beyni sınırsız düşünme yetisine sahiptir. Bu nedenle kendinize yaşadığınız yerdeki insanların ihtiyacı olabilecek iş fikirleri üretip ciddi paralar kazanabilirsiniz.

5- Onarıma İhtiyacı Olan Evleri Satın Alarak Para Kazan

Onarıma ihtiyacı olan evleri satın alarak nasıl para kazanırım diyorsanız hemen söyleyelim. Onarıma ihtiyacı olan evler genellikle uygun olur siz bu evin onarımını yaparak iç dizaynını ve dış dizaynını yaptırıp üzerine kar ekleyerek satabilirsiniz. Mesela 200.000 liraya onarıma ihtiyaç duyulan bir ev aldınız. Daha sonra evin onarımı için 50.000 TL harcadınız. Bu evin size maliyeti 250.000 lira oldu. Onarıma verdiğiniz evi 30-60 gün içerisinde 400.000 liraya satarak sadece 1 ayda 100.000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Risklidir ama karlıdır.

Böylelikle sizlere tam 5 tane zengin olma yolları kitabı tavsiyesinde bulunduk. Gelecek yazılarımızda kısa yoldan zengin olmanın püf noktaları, sıfırdan başlanıp nasıl zengin olunur ve zengin olma için ne yapmalı gibi konulara değineceğiz bizleri takip etmeyi bırakmayın…

Zengin Olma Yolları İçin Tıklayınız

Zengin Olmak İçin Ne Yapmalı Tıklayınız

Zengin Olmak İçin Okunacak Dua Tıklayınız

Kısa Yoldan Zengin Olmanın Püf Noktaları İçin Tıklayınız

Zengin Olmanın Yolları İçin Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz