Ayda 20 bin TL kazanmak İsteyenlere 6 Tavsiye!

Merhabalar arkadaşlar sizlere burada Ayda 20 Bin TL Kazanmak ile ilgili önemli iş fikirleri aktaracağım. İçeriğimde yer vermiş olduğum iş fikirleri dönemimizin en kazançlı iş fikirleri olarak ön plana çıkmıştır. Kendinize en uygun iş fikrini seçerek hatırı sayılır kazançlar elde edebilmeniz mümkün olabilecektir…

Ayda 20 bin tl kazanmak hedefindeyseniz öncelikli olarak hırslı ve çalışkan bir kişiliğe sahip olmalısınız. Ayrıca para kazanma ile ilgili olarak tüm ön yargılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Burada belirtmiş olduğum işler ancak ve ancak düzenli bir çalışmanın sonrasında zengin olunabilecek iş fikirleridir.

Yeteneklerinize bağlı olarak ayda 20 bin tl kazanmak da mümkün ayda 50 bin tl kazanmak da… Başlangıçta ayda 5 bin tl kazanmak da sizin için iyi bir başlangıç olabilir. Ayda 20 bin tl kazanmak ile ilgili olarak detaylara geçmeden önce içeriğimi beğenerek bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum…

Mutlaka Oku: Dolar Kazandıran İşler İle İlgili 6 Tavsiye!

Ayda 20 bin TL kazanmak Hakkında 6 Tavsiye!

1- Girişimcilerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Yazılımlar Satın!

Ayda 20 bin tl kazanmak ile ilgili verebileceğim ilk önemli tavsiye girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılayacak yazılımlar satmanızdır. Yazılım üretme ile ilgili olarak herhangi bir bilgi bilmenize gerek yok. Burada tek önemli olan şey ihtiyacı belirlemektir.

İşletmelerin gereksinimlerini karşılayıp kar marjlarını yükseltmeye olanak tanıyan bir yazılımı fikri üretirseniz ayda 20 bin tl kazanmak sizin için hayalden gerçeğe dönüşebilir. Yazılım hususunda yeterli donanıma sahip bir freelancer ile anlaşarak işletme ihtiyaçlarına çözüm bulacak bir program ortaya çıkarabilirsiniz.

Girişken bir kişiliğe ve işletme gereksinimlerini net olarak görebilme kabiliyetine sahip biri iseniz bu yolla hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. İşletme ihtiyaçlarını karşılayacak program satma iş fikrine küçük işletmelerin gereksinimlerini karşılayarak başlamanızı tavsiye ediyorum.

2-Youtube ve Blog Sitenize Düzenli İçerikler Üretin!

Ayda 50 bin tl kazanmak da mümkün olan bir iş fikri arıyorsanız youtube ve blog içeriği üretmenizi tavsiye ediyorum. Benim hali hazırda yapmış olduğum bu iş fikrinde istikrarlı bir şekilde çalışır iseniz beklediğinizden çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Blog sitenize üretmiş olduğunuz içerikler ile uyumlu bir şekilde youtube içerikleri üretirseniz adsense reklamları ile uyurken dahi para kazanabilirsiniz. Burada önemli olan günde en az 1 içerik üretmektir. Ayda bir içerik üreterek hatırı sayılır kazançlar elde edebilmeniz mümkün değildir.

Özellikle youtube’a yatırım yapmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü birçok TV programı dahi buralara taşınmaya başladı. Bu büyük pastadan ufacık bir pay alsanız dahi belirtmiş olduğumuz bu paraları kazanmanız mümkün olabilecektir. Bu yöntemler çabanıza bağlı olarak ayda 5 bin tl kazanmak da ayda 50 bin tl kazanmak da mümkün olabilmektedir…

Mutlaka Oku: Tarlaya Ne Ekmeli Hangi Üründe Para Var!

3-İnstagram’da Satış Yapın!

Ayda 20 bin tl kazanmak hedefi ile araştırma yapan kişilere üçüncü önemli tavsiyem instagram’da satışı yapmalarıdır. Günümüzde bu işe sıfırdan başlamış hatta daha öncesinde herhangi bir girişimcilik deneyimi dahi olmamış kişiler hayatlarında bir arada göremeyecekleri paraları aylık olarak kazanmaktadırlar.

Kıyafet, hediyelik eşya veya ayakkabı olarak aklınıza gelen her türlü ürünü ınstagram hesabından satışa sunabilirsiniz. Burada önemli olan girişimciliğin doğası gereği insanların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünler satmaktır.

Uygun fiyatlarla hızlı kargolama yapar iseniz hedeflemiş olduğunuz ayda 20 bin tl kazanmak hedefinize kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizden almış olduğunuz her geribildirime dönüş yaparsanız sabit bir müşteri kitlesi elde edebilmenizin mümkün olabileceğini aklınızdan çıkarmayınız…

4-Drone Pilotu Olun!

Drone pilotluğu son dönemlerin en gözde meslek grupları arasında yer alıyor. Çok az bir mesai ile ayda 20 bin tl kazanmak istiyorsanız hemen drone eğitimleri almaya başlamalısınız. Gelecek 10 yılın en kazançlı meslekleri arasında anılmaya başlayan drone pilotluğundan hedeflemiş olduğunuz güzel paraları kazanabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Düğün, nişan, konser ve miting gibi etkinliklerin olmazsa olmazı olan drone sayesinde zengin olma hayallerinize yaklaşabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz bölgede isminizi kaliteli bir şekilde duyurur iseniz iş alma hususunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Mutlaka Oku: Zekayla Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım?

Drone kullanmayı öğrendikten sonra bu işin eğitmenliğini yaparak da para kazanabilirsiniz. Sabit olarak çalışmış olduğunuz işi bırakmadan günde 2-3 saatinizi ayırarak ayda 5 bin tl kazanmak da ayda 50 bin tl kazanmak da mümkün olabilmektedir.

5-Başkasının Kirasını Toplayın!

Size çok ilginç bir iş fikri olarak gelebilir ancak bu işi yapan Türkiye’de birçok kişi bulunmaktadır. Oldukça zengin olan kişiler yasal prosedürler ve kira toplama işleri ile uğraşmamak için bu işte tecrübeli kişiler aramaktadırlar. Hali hazırda bu işi meslek olarak edinmiş olan kişiler ayda 20-30 bin TL gibi uçuk rakamları kazanabilmektedirler.

Maliye bakanlığının son açıkladığı verilerde bu işi yapan kişilerin aylık kazançlarının %30 oranında artış gösterdiği belirtilmiştir. Çok fazla dükkanı veya konutu olan kişiler genelde kira bedelinin yüzde 10 gibi bir kısmını bu işi üstlenen kişilere vermektedirler.

Bu işi yapmak için bir şirket kurmanız gerektiğini unutmayınız. Ancak burada şunu belirtmek istiyorum. Kira toplama işi aracılık kapsamına girdiği için çok düşük gelir vergileri ödenmektedir. İlerleyen zamanlarda bu iş ile ilgili olarak kapsamlı bir içerik ile karşınıza olacağım.

6-E-Sporcu Olun!

Genç neslin bildiği ve en iyi şekilde yapabileceği e-spor mesleği ayda 20 veya 50 bin tl kazanmak isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır. 2000 ve sonrasında doğan gençlerin teknoloji ile doğması bu mesleğin kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlamıştır…

Mutlaka Oku: 12 Yaşındayım Para Kazanmak İstiyorum Diyorsan Buraya!

Rekabetin oldukça yoğun bir şekilde yaşandığı bu meslekte para kazanmak sandığınızdan çok daha kolay. Online olarak oynanabilen tüm oyunlarda kariyer peşinde koşan kişiler e-sporcu denmektedir. E-sporcular turnuvalara katılarak hatırı sayılır kazançlar elde edebilmektedirler.

Burada önemli olan küçük yaşlardan itibaren online oyunlar oynamaktır. Klavyeye tam hakimiyetin ve hızın önemli olduğu online oyunlarda başarılı olmak isteniyorsa bu tür oyunlar çok daha sık bir şekilde oynanmalıdır. E-spor ile ilgili olarak ilerleyen içeriklerimde çok daha detaylı bilgilendirmelerde bulunacağım…

Mutlaka Oku: Telefon Alıp Satarak Para Kazanmak Mümkün Mü? Tüm Detaylar!

Ayda 50 Bin TL Kazanmak İçin!

Ayda 5 bin, 20 bin veya 50 bin tl kazanmak ile ilgili olarak bir hedefiniz var ise yapmanız gereken ilk şey sabırlı olmaktır. Durmadan çalışarak ve hedefinizi aklınızdan çıkarmayarak bu tür paralar kazanabilirsiniz. Diğer bir önemli noktada istikrardır…

Ayda 20 bin tl kazanmak hususunda yapacaklarınızı listeleyip bu yapılacakları her gün düzenli bir şekilde uygulamazsanız başarılı olma şansınız ortadan kalkacaktır. Kendinize bir çalışma planı belirleyerek istikrarlı bir çalışma prensibini benimseyebilirsiniz.

Aylık kazancınızı artırmak istiyorsanız herkesten fazla çalışmalısınız. Herkesin çalıştığı kadar çabalar iseniz sıradan bir vatandaşın kazanmış olduğu paranın ötesine gidemezsiniz. Ekstradan mesailer harcayarak, kafalar patlatarak aylık kazancınızı standartların üzerine çıkarabilirsiniz…

Mutlaka Oku: Evde Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Mutlaka Oku: 11 Adet Müşterisi Hazır İşler!

Mutlaka Oku: Kısa Sürede Para Kazandıran İşler İle İlgili 27 Tavsiye!

Mutlaka Oku: Öğrenciler İçin Pasif Gelir Yöntemleri!

Mutlaka Oku: 1000 TL’yi nasıl katlarım diyenlere 7 tavsiye!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz