11 Adet Müşterisi Hazır İşler!

Artık kendi işinizi yapmanın zamanının geldiğine inanıyorsanız burada belirtmiş olduğum müşterisi hazır işler den bir tanesini yapabilirsiniz. Yer vermiş olduğum alıcısı hazır işler günümüzün en önemli fırsatlarıdır. Bu nedenle de bu işlerden bir tanesini yapmaya karar verdiyseniz oldukça hızlı bir şekilde adım atmalısınız…

Asgari ücret ile geçinebilmek neredeyse imkansız bir hale geldi. İnsanların ek bir iş yapmak veya kendi işini kurmaktan başka çaresi kalmadı. Girişimci ruhlu kişiler fırsatları kollayarak ya kendi işini yapmaya çalışıyor ya da ek bir işe atılmaya çalışıyor.

Son zamanlarda ekonomik göstergelerin giderek bozulmasından ötürü online mecralarda ticarette en çok para kazandıran işler ile ilgili ciddi araştırmalar yapılmaktadır. Bende bu amaçla müşterisi hazır işler ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Size mantıklı gelen alıcısı hazır işler den bir tanesini gerçekleştirmek için hızlı adımlar atmanız gerektiğini unutmayınız. Müşterisi hazır işler ile ilgili olarak detaylara geçmeden önce içeriğimi beğenerek bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum…

11 Adet Müşterisi Hazır İşler!

1- Kargo Şubesi Alabilirsiniz!

Müşterisi hazır işler de ilk tavsiyem kargo şubesi almanızdır. Kıyıda köşede 30 ila 100.000 TL arasında bir para biriktirdiyseniz riski en düşük işlerden bir tanesi kargo işletmeciliğidir. Çünkü e-ticaret sektöründeki satışlar inanılmaz boyutlara ulaştı.

Bu talebi karşılayabilecek şube sayısı da çok az. Fırsatın olduğu bölgeyi iyi belirlerseniz aylık 25.000 TL’lere varan kazançlar elde edebilirsiniz. İşinizi düzenli bir şekilde yapabilmeyi başarırsanız tahmin ettiğinizden çok daha yüksek meblağlar kazanabilmeniz mümkün olacaktır.

2-Instagram’da Tesettür Giyim Satışı Gerçekleştirebilirsiniz!

Ticarette en çok para kazandıran işler ile ilgili araştırma yaptığımda cirosunun ve kar marjının en yüksek olduğu iş kolunun tesettür giyim olduğunu görmekteyim. Özellikle ınstagram sayfalarında tesettür giyime dair ciddi bir talep oluşmuş durumda…

Ev hanımları tesettür kıyafet satışı gerçekleştiren ınstagram sayfalarının adeta abonesi olmuş durumda. Günümüzde yapılabilecek riski en düşük işler arasında yer alan ınstagramda bu şekilde bir satış gerçekleştirir iseniz kısa zamanda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Ekonomik Krizde Para Nasıl Değerlendirilir?

3-Mobilya Mağazası Açabilirsiniz!

Müşterisi hazır işler de üçüncü tavsiyem mobilya mağazası açmanızdır. Yoğunluğu az ve günde 1 satışın dahi tüm ayı kurtarabileceği bir iş arıyorsanız mobilya mağazası en mantıklı tercih olacaktır. Mobilya sektöründe üretim talebi fazlası ile karşılanmakta..

Müşterilerinize katalogdan gösterecek olduğunuz ürünleri yüksek kar marjları ile satabilirsiniz. Elinizi dahi sürmeden direkt olarak üreticiden müşterinize ürünü ulaştırabilirsiniz. Ticaretten en çok para kazandıran işler ile ilgili bir tavsiye arıyorsanız bu önerimi aklınızdan çıkarmamalısınız.

4-Arıtma Satışı Gerçekleştirebilirsiniz!

Alıcısı hazır işler arasında günümüzün en yapılabilir ticari iş fikri olan arıtma satışından ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. İşlek bir caddede birçok markanın arıtmasını satarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. İnsanlar dışarıdan su temin etmek yerine aynı maliyete sahip olan arıtmayı kurdurmayı daha mantıklı görmektedirler.

Herhangi bir arıtma markasının bayiliğini almanıza dahi gerek yoktur. Toptan olarak alacak olduğunuz arıtma ürünlerini yüksek kar marjları ile hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Burada önemli olan satış sonrası desteğinizin iyi olmasıdır.

5-Bebek Giyim Mağazası Açabilirsiniz!

Müşterisi hazır işler de kar marjı oldukça yüksek bir tavsiye de bebek giyim işletmeciliğidir. Kar marjı inanılmaz derecede yüksek olan bu iş fikrinde batma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bu işi mağazanın yanı sıra online ortamda da gerçekleştirebilirsiniz.

İnsanların söz konusu çocukları olduğu zaman paraya bakmadıkları bilinen bir gerçek. Hızlı büyüyen bebeklerinde her daim kıyafete ihtiyacı olduğu düşünüldüğünde talebin kesilmesi oldukça düşük bir ihtimaldir. Toptan olarak alacak olduğunuz bebek giyim ürünlerini yüksek kar marjları ile satabilme olanağına erişebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Uzun Vadede Altın Mı Borsa Mı?

6- Elektrikli Bisiklet Kiralama İşi Yapabilirsiniz!

Özellikle yaz aylarında yapılabilecek alıcısı hazır işler arıyorsanız elektrikli bisiklet kiralama işini araştırmanızı tavsiye ediyorum. Sadece 30 dakikalık kiralamanın dahi 30 ila 50 TL arasında değiştiği bu iş fikrinde yüksek kar marjının bulunduğunu belirtmeme gerek yok sanırım.

Bulunduğunuz beldeye göre kar marjlarınızı yükseltebilirsiniz. Elektrikli bisiklet fiyatları ortalama olarak 1500-2000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. 20.000 TL sermayeniz olsa dahi bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayda ortalama 15 Bin lira kazanabileceğiniz bir iş fikridir.

7-Tavuk Yetiştiriciliği Yapabilirsiniz!

Riski düşük bir iş arıyorsanız tavuk yetiştiriciliği sizin için cazip olabilir. Üretimin talebi karşılayamadığı bu alanda alıcı her daim bulunmaktadır. Yetiştirmiş olduğunuz tavukların yumurtalarını dahi satsanız işçi olarak kazanmış olduğunuz paranın en az iki katını kazanabilirsiniz.

Son 10 yılda %300’lere kadar büyüyen bu sektörün ileri ki zamanlarda çok daha hızlı bir şekilde büyüme gerçekleştireceği tahmin edilmektedir. Ortalama olarak 100.000 TL sermaye ile müşterisi hazır bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

8-Makale Yazarlığı Yapabilirsiniz!

İşe başlar başlamak sıcak paranın gelmesini istiyorsanız makale yazarlığı yapabilirsiniz. Alıcısı hazır işler arasında benim en gözde iş fikirlerim arasında yer alan bu işi ben yıllardır yapmaktayım. Ara verip tekrar işe koyulmaya başladığım ilk günlerde dahi ciddi bir talep ile karşılaşıyorum.

Kaleminiz güçlü ve hızlı yazma kabiliyetine sahipseniz insanların web sitelerine içerik üreterek önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu iş için bionluk.com ve sadeceon.com en iyi platformlardır. Bu siteler aracılığı ile makale yazdırmak isteyen müşterilere ulaşabilirsiniz.

9-Dükkanlara Sulu Yemek Satışı Gerçekleştirebilirsiniz!

Ticarette en çok para kazandıran işler arasında sulu yemek satışı gelmektedir. Özellikle işçi kesiminin yoğun bir şekilde bulunduğu bölgelerde yaşıyorsanız dükkanlara sulu yemek satışı gerçekleştirerek önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

İnsanların giderek fast food gıdalardan uzak durmaya çalışması sulu yemek satışı yapan yerlere olan talebi artırmıştır. Sizde başlangıçta evinizde yapmış olduğunuz yemekleri işletmelere pazarlayarak bu işe başlayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde iş almaya başladığınız da da şahıs şirketi açarak işlerinizi yasal prosedürler çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlaka Oku: İstanbulda nasıl para kazanılır?

10-Beyaz Eşya Satışı Gerçekleştirebilirsiniz!

Alıcısı hazır işler ile ilgili tavsiye arayanlara beyaz eşya satış işini yapmalarını tavsiye ediyorum. Günümüzde bir beyaz eşyanın ortalama ömrü 5-6 senedir. Yoğun bir talebin yaşandığı bu alanda ürünlerinize her daim talep olacaktır.

Ticarette en çok para kazandıran işler arasında yer alan beyaz eşya işinde önemli olan müşterilerinize kolay ödeme metotları sunmaktır. Bunu başarır iseniz ciddi bir talep ile karşılaşabilirsiniz. Ülkemizde enflasyonun yüksek olmasından dolayı da deponuzda bekleyen ürünlerin sürekli olarak değer kazanacağını da hatırlatmak istiyorum…

11-Hazır Ofis İşletmeciliği Yapabilirsiniz!

İnsanlar giderek bilgisayardan daha fazla iş yapmaya başladı. Özellikle yazılım işleri ile uğraşanlar paylaşımlı ofislere çok fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Birçok şirkette artık ofis kiralamak yerine bu tür paylaşımlı ofisleri saatlik kullanarak maliyetlerini düşürmeye çalışıyorlar.

Alıcısı hazır işler arasında yer alan paylaşımlı ofis işletmeciliğini yapmak için geniş bir ofis kiralayabilir ve bu ofisi bölümlere ayırarak çalışanlara kiralayabilirsiniz. Yorulmadan yüksek kazançlar elde etmek isteyenler için bu iş fikri tam anlamıyla yapılabilir.

Böylelikle müşterisi hazır işler ile ilgili olarak 11 tane önemli tavsiye aktardım. Sizlerinde alıcısı hazır işler ve ticarette en çok para kazandıran işler ilgili görüş ve düşünceleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

Mutlaka Oku: Lise Öğrencisi İçin Para Kazanma Yolları

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazanma

Mutlaka Oku: Para Biriktirme Yolları

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. halil dedi ki:

    en çok müşteri si hazır olan iş çoçuk oyuncak otamat işi dir buyrun gelin beraber kazanalım 0534 657 38 99

Yorum Yaz