Kısa Sürede Para Kazandıran işler 27 İş Fikri

Kaliteli bir içerik ile karşınızdayım. Bu içeriğimde sizlere kısa sürede para kazandıran işler ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağım. Ticarette en çok para kazandıran işler nelerdir? Para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyelerim ve evde para kazanmanın yolları ile ilgili oldukça önemli detaylar paylaşacağım…

Kısa Sürede Para Kazandıran İşler 27 Tavsiye

Bu içeriğimden sonra kısa sürede para kazandıran işler ile ilgili oldukça yaratıcı iş fikirlerini sizde bulabileceksiniz. Para kazandıran iş fikirleri 2019 yılı itibari ile halen güncelliğini koruyan iş fikirleridir. Bu iş fikirleri ile zenginde olabilirsiniz dibe de vurabilirsiniz. Önemli olan arzulu olmanızdır.

Dünyada en çok para kazandıran işler ile ilgili araştırma yapıyor ve bunu ülkemizde nasıl uygulayabilirim diye düşünüyorsanız doğru yoldasınız. 2019 yılı itibari ile ülkemizde en çok para kazandıran sektör nedir? diye baktığınızda yurt dışı örnek alınarak yapılan işler olduğunu görürsünüz. 

Burada açıklamış olduğum kısa sürede para kazandıran işler ile yorulmadan, mücadele etmeden kazanç elde edemeyeceğinizi baştan söyleyelim. Eğer yorulmadan kazanç elde etme fikrine sahip olarak bu yazıyı okuyorsanız zaman kaybı olmaması için yazıya buradan sonra devem etmemeninizi öneriyorum..

1- Sosyal Medyadan Ürün Satışı

Günümüzde zengin olma yolları arayışında olan bir kişinin ilk yapması gereken şey sosyal medya’da neler olup bittiğini takip etmesidir. Eğer sosyal medyanın bir ucundan tutmuyorsanız asla para kazanamazsınız. Kısa sürede para kazandıran işler ile ilgili sizlere verebileceğim en önemli tavsiye ınstagram, facebook ve youtube gibi platformlardan ürün satışı yapmanızdır. Evde para kazandıran işler arasında da sayabileceğim bu yöntemi deneyerek ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle ınstagramı ticaret yapmak için deneyin.

2- Oto Kuaför Açın

Kısa sürede para kazandıran işler arasında günümüzde en çok kazandıran işler arasında yer alan oto kuaför dükkanı açmanızı tavsiye ediyorum. Her evde ortalama olarak 2 aracın bulunması ve benzin fiyatları artmasına rağmen araç sayısında artış yaşanması araç yıkama sektörünün cazibesini artırmaktadır. Ticarette en çok para kazandıran işler arasında yer alan bu iş fikrini bir firmadan bayilik alarak da yapabilirsiniz. Bu sayede işi bilen bir ekiple ticarete atılarak riskinizi düşürürsünüz. 

3- Satış Ortaklığı

Para kazandıran iş fikirleri arasına satış ortaklığını dahil etmemiz gerekiyor. Tamamen bilgisayar başında hiçbir sermaye gerektirmeden yapabileceğiniz kısa sürede para kazandıran işler arasında yer alan satış ortaklığında her satış üzerinden komisyon alırsınız. Evde para kazanmanın yolları arasında da rahatlıkla gösterebileceğimiz satış ortaklığında blog sitesi açarak ciddi kazanç kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Satış Ortaklığı Veren Siteler

4- Sosyal Medya Fenomenliği

En çok para kazandıran sektör araştırması yaptığımızda her daim internet ile yapılan işlerin ön planda olduğunu görüyoruz. 2019 yılında kısa sürede para kazandıran işler arasında rahatlıkla sayabileceğimiz sosyal medya fenomenliğini bir takım yeteneklerinizin olduğunu düşünüyorsanız yapabilirsiniz. Bir eğitimin veya sermayenin gerekli olmadığı bu iş fikrinde ınstagram, facebook, twitter ve youtube aracılığı hiç beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz.

5- Cep Telefonu Tamirciliği

Akıllı telefon fiyatlarının ne kadar pahalandığını biliyoruz. Birde bunun tamir kısmı var. En ufak bir ekran değişimi hizmetinde dahi servisler telefonun yarısı kadar fiyat istemektedirler. İşte bu denli oldukça kazançlı bir iş fikri olan cep telefonu tamirciliği ile kısa sürede para kazanabilirsiniz. Ancak kaliteli bir ustanın yanında yetişmeniz gerekmekte. Her eline tornavidayı alanın bu işi yapamayacağını şimdiden söyleyelim.

6- Organik Meyve Satıcılığı

Günümüzde insanların doğal ürünlere yönelmek isteyip organik ürün bulma konusunda zorlandıklarını biliyoruz. İşte bunu fırsata çevirmek artık elinizde! kısa sürede para kazandıran işler arasında yer alan organik meyve satıcılığı işine girerek kısa sürede zengin olmayı başarabilirsiniz. 

7- Tavuk Çiftliği Açın

Ticarette en çok para kazandıran işler arayışında olan kişilerin önüne geçen yıllardır eskimeyen kazançlı iş fikirleri arasına tavuk çiftliği açmayı öneriyorum. Organik başlığı altında yumurta ve canlı tavuk satışı yaparak okumadan zenginlik kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Yatırımsız Para Kazandıran Siteler

8- Diyetisyenlik

Belki de önümüzdeki 100 yılın en önemli meslekleri arasında yer alan diyetisyenlik ile kazanç kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz. Para kazandıran işler 2019 yılı itibari ile şiddetle tavsiye ettiğim yöntemler arasında yer alan diyetisyenlik mesleğini icra etmenizi öneriyorum. Giderek obez olan bir dünyada yaşıyoruz bunu fırsata çevirmelisiniz.

9- Grafik Tasarımcısı Ol

İnternetten yapılan iş fikirleri arttıkça grafik tasarımcıya olan ilgi her daim olacaktır. Kendinizi grafik tasarım konusunda eğitebilir iseniz kısa sürede yapacak olduğunuz işlerden dahi reel hayatta kazanabileceğiniz paradan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. 

10- Oda Kiralama İşi Yapın

Şuana kadar açıklamış olduğum kısa sürede para kazandıran işler arasında belki de en hızlı bir şekilde zengin olabileceğiniz yöntem oda kiralama işi ile uğraşmaktır. Üniversite sayısının giderek artması ve öğrencilerin barınma ihtiyaçlarının doğması bu sektörü capcanlı tutmaktadır. Bir ev satın alarak evin her odasını tek kişi yaşayabilecek bir seviyeye getirerek 1 evden kazanabileceğiniz parayı 1 odadan kazanabilirsiniz. 

Mutlaka Oku: Para Kazanma Fikirleri

11- Yerinde Halı Temizleme İşi Yapın

İnsanlar artık zaman kaybetmek istemiyor. Her şeyin en hızlı bir şekilde olmasını isteyen insanlar artık halılarının da hemen kendi evlerinde temizlenmesini istiyor.Para kazanma fikirleri arasında yer alan yerinde halı yıkamacılığı hizmetini sunarak hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.

12- Youtuber

Zengin olma yolları arasına dahil etmesem olmayacak mesleklerden bir tanesi de youtuberlıktır. Para kazandıran işler 2019 yılı önerileri arasında yer alan youtuberlığa hemen bu akşam başlayabilirsiniz. Kamerası iyi çeken bir telefonunuzun ve güzel bir fikrinizin olması youtuberlıktan para kazanmanız için yeterli olacaktır. Youtuberlıktan adsense reklamları ile gelir elde edebilir veya sponsorluk anlaşmaları yaparak gelir elde edilebilmektedir. Kısa sürede para kazandıran işler arayışında iseniz youtuberlık sizin için önemli bir kazanç kapısı olacaktır.

13- Organizatör Olun

Dünyada en çok para kazandıran işler arasında organizatörlük gelmektedir. Çok fazla yorulmadan herhangi bir sermaye gerektirmeden düğün, nişan veya kına gecesi gibi organizasyonları düzenleyerek önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Diploma Gerektirmeyen Meslekler

14-Blogculuk Yapın

Kısa sürede para kazandıran işler arasına blog sitesi açmayı eklemek istiyorum. Reklam geliri ile yazacak olduğunuz içeriklerden hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Kaliteli içerik üretme kabiliyetine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve SEO’dan da birazcık anlıyorsanız bu iş fikrinde zengin olma ihtimaliniz bile vardır.

15- Freelancer Fotoğrafçı Olun

Benim çok fazla yapmak istediğim ancak yeteneğim olmadığı için yapamadığım işlerden bir tanesi de fotoğrafçılıktır. Bu işi freelancer olarak yani tek başına yaparak çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 30 dakikalık bir işten 1000-1500 liralık işler alabilirsiniz. İlk olarak yakın çevrenizin düğün ve nişan fotoğraflarını çekmeye başlayın geri bildirimler olumlu olduğu takdirde bu işi maddi kazanç kapısı olarak düşünmeye başlamanızı öneriyorum. Kısa sürede para kazandıran işler arasında favori tavsiyem fotoğrafçılıktır.

16- Taşımacılık Yapın

Kısa sürede para kazandıran işler arasında taşımacılık yer almaktadır. Dünyanın giderek globallaştığı bir dünyada giderek talebi artan iş kollarından bir tanesi taşımacılıktır. En çok para kazandıran sektör denilince akla gelen ilk taşımacılık sektörü olmaktadır. İlk olarak bir kamyonet ile başlayıp dev filoları olan birçok zengin iş adamını tanıyorum.

Mutlaka Oku: Kafayı Kullanarak Para Kazanmak

17- Evde Paketleme İşi Yapın

Evde para kazandıran işler ile ilgili tavsiyem evde paketleme işi yapmaktır. Birçok organizasyon şirketi evde paketleme elemanları aramakta. Bu organizasyon şirketleri ile irtibata geçerek evde paketleme işini rahatlıkla alabilirsiniz. Evde para kazanmanın yolları arasında yer alan paketleme işi ile zengin olamazsınız ancak geçiminizi rahatlıkla yaparsınız.

18- E Ticaret İşi Yapın

Satacak bir malınız varsa e ticaret işi yapmak sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Sahibinden, gitti gidiyor, sanal pazar ve hepsi burada gibi sitelerde hemen bir dükkan açarak güzel kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz. Para kazandıran iş fikirleri arasında önemli bir tavsiye olan e ticaret işi sandığınız kadar zor bir iş değildir. Kargo ve takip işlerini çözdükten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Mutlaka Oku: 35 Yaşından Önce Nasıl Zengin Olursunuz?

19- İkinci El Oto Alım Satımı Yapın

En çok para kazandıran sektör hepimizin tahmin ettiği gibi araç alım satım sektörüdür. Ülkemizde sıfır araçların fazlasıyla cep yakması sebebi ile insanlar ikinci el oto alım satım pazarına ciddi bir talep göstermektedir. Sizde araçlardan anlıyor, araç alım sektörünün tüm konularına hakim iseniz kısa sürede çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

20- Tostçu Açın

Kısa sürede para kazandıran işler arasına tost dükkanı açmayı katabilirim. Güzel bir lokasyon bulup uygun fiyatlarla tost satmaya başlarsanız önemli kazançlar elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. En çok para kazandıran sektör gıda sektörüdür. Burada yapılacak akıllı iş fikirleri her daim ciddi bir kazanç kapısı olmuştur. Bu iş fikrini denemenizi tavsiye ediyorum. Başlangıç yatırım maliyeti de oldukça düşüktür.

21- Dergi Çıkartın

Belli bir alana yönelik sağlam bir yeteneğiniz var ve içerik olarak da bunu pazarlama kabiliyetine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız dergi çıkartmanızı tavsiye ediyorum. Sadece bir alana odaklanmak reklam gelirinizin artmasını da sağlayacaktır. 

Mutlaka Oku: Sermayesiz iş kurmak isteyenlere 4 tavsiye

22- Köy Malzemeleri Satın

Peynir, yumurta, yoğurt ve tavuk gibi ürünleri köylüden alarak şehir hayatındaki insanlara satabilirsiniz. Bir nevi aracılık işi olarak düşünebileceğiniz bu iş fikrinde oldukça önemli bir kazanç vardır. Kısa sürede para kazandıran işler arasında şiddetle tavsiye ettiğim bu iş modelini denemelisiniz.

23- Arabanızı Reklamla Kaplayın

Kurumsal şirketler özellikle şehirler arası çok fazla dolaşan araçlara ilan vermektedirler. Eğer sizde aracınızla çok fazla şehir değiştiriyorsanız arabanıza reklam almak çok mantıklı olacaktır. Para kazanma fikirleri içerisinde kazançlı bir iş modeli olan arabaya reklam almak yorulmadan gelir elde edebileceğiniz önemli bir yoldur.

Mutlaka Oku: saatte 100 dolar kazandıran işler

24- Makale Yazarlığı Yapın

Benim bizzat yapmış olduğum makale yazarlığı kısa sürede para kazandıran işler arasında önemli bir konumda yer almaktadır. Çok acil nakite ihtiyacınız varsa bionluk, sadeceon ve armut gibi sitelerden alıcı bularak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Evde para kazanmanın yolları arasında da gösterilebilecek bir iş fikri olan makale yazarlığını birçok kişi rahatlıkla yapabilir.

25- Udemy İle Kurs Satın

Kısa sürede para kazandıran işler arasında yer almasa da sizi zengin edebilecek işler arasında udemy ile kurs satmayı önerebilirim. Bir alanda yeterli donanıma sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bilgilerinizi satma kabiliyetinizde var ise udemy ile kurs satmanızı tavsiye ediyorum.

Mutlaka Oku: Çok para kazanmak için ne yapmak lazım

26- E Kitap Yazın

Duygularınızı kaleme dökme yeteneğine sahipseniz e kitap yazarak gelir elde etmenizi tavsiye ediyorum. Yazmış olduğunuz e kitapları amazon ve google play store da rahatlıkla satabilirsiniz. Sizin için pasif bir kazanç kapısı olabilecek bu iş fikrini mutlaka kazanca dönüştürmelisiniz.

27-Backlink Satışı Yapın

Siteniz ciddi bir hit alıyorsa bunu backlink satarak kazanca dönüştürebilirsiniz. Kısa sürede para kazandıran işler arasında yer alan bu iş fikrinde yorulmadan kazanç elde etmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken sitenizi ciddi bir kitleye ulaştırmaktır. Daha sonrasında zaten bu konuda hizmet almak isteyen kişi veya kurumlar sizi bulacaktır. 

Mutlaka Oku: Türkiye’de para kazanmanın yolları

Böylelikle sizlere kısa sürede para kazandıran işler ile alakalı olarak 27 tane iş fikri aktardım. Sizlerinde kısa sürede para kazandıran işler ile ilgili olarak önermelerinizi bekliyorum. Evde para kazanmanın yolları, dünyada en çok para kazandıran işler ve para kazandıran işler 2019 tavsiyeleri ile ilgili eklemek istediklerinizi de lütfen yorumlar aracılığı ile bizlerle paylaşınız.

Mutlaka Oku: Zengin Olmak İstiyorum Diyorsanız bu 10 hareketi yapmayın

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz