Bitcoin Alınır mı 2021 Yılında Neler Olabilir?

Ülkemiz insanının yatırım yapma iştahı her geçen gün artıyor. Finansal okuryazarlık anlamında giderek gelişen ülkemiz insanının bitcoine olan ilgisi bir hayli arttı. Bende bundan yola çıkarak Bitcoin alınır mı 2021 yılı içerisinde ne olabilir kendi yorum ve görüşlerimi paylaşacağım…

Bitcoin ile ilgili olarak burada yer vermiş olduğum yorum ve görüşlerimin bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması gerektiğini içeriğimin başında belirtmek istiyorum. Bu önemli yatırım aracı ile ilgili kaliteli öngörülerde bulunmak için uzmanların bitcoin yorumları sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Bitcoin alınır mı 2021 yılında yükseliş devam eder mi? sorusu ile alakalı olarak görüşlerime geçmeden önce içeriğimi beğenerek bana desteklerinizi iletebileceğinizi belirtmek istiyorum…. 

Bitcoin Alınır mı 2021 Yılında Neler Olacak?

An itibari ile 40.000 Dolar seviyelerinde gezinen Bitcoin, ani yükselişlerinden dolayı çok fazla ilgi çekmektedir. Bu seviyelerden bitcoin’e girilip girilmeyeceği ile ilgili ciddi araştırmalar yapılmaktadır. Uzmanların bitcoin yorumları okunduğunda sene sonunda 100.000 Dolarlara kadar da çıkabileceği konuşulmaktadır.

Bazı uzmanlar ise bu seviyeden kesinlikle girilmemesi gerektiği çok büyük ihtimal ile 2021 ocak ayının sonundan itibaren bir düzeltme yapabileceğini belirtmektedir. Bitcoin yorumları 2021 yılı için pek tatmin edici olmuyor ancak benim görüşüme göre bu yatırım aracının sene sonunda 2 katına çıkabileceği…

Elimde 40.000 Dolar param olsa girer misin? diye bir soru sorarsanız bu seviyeden girmem. Çünkü bu parayı kaybedecek bir yatırımcı profili bende bulunmuyor. Bitcoin’e yatırım yapmadan önce kendinize bu soruyu mutlaka sormanızı tavsiye ediyorum.

Bitcoin İle İlgili Beklentiler!

Amerika’nın yeni başkanı olan JOE BİDEN’ın bitcoin ile ilgili yasal düzenlemeler yapması bekleniyor. Bu yatırım aracında kara para aklama olaylarının ciddi boyutlara ulaşması böyle bir düzenlemenin gelmesinin kaçınılmaz olacağını göstermektedir.

Bitcoin alınır mı 2021 yılında? sorusunun cevabını arayanlar öncelikle Amerika başkanının nasıl bir düzenlemeye gidebileceği ile ilgili bir araştırmaya koyulmasını tavsiye ediyorum. Düzenlemenin içeriği olumsuz olursa bitcoinin düşüşünün inanılmaz boyutlara gelebileceğini düşünüyorum. Bitcoine yatırımı teşvik edici bir düzenleme gelirse de inanılmaz yükselişlerin yaşanacağı kaçınılmaz olacaktır.

Bitcoin’den Sonra Tercih Edilebilecek Coin hangisi?

Özellikle ülkemiz insanı için 40.000 Dolar çok iyi bir para. Bitcoinin TL karşılığı olan 300.000 TL seviyelerinde olduğu için küçük yatırımcılar bitcoinden sonra alınabilecek coinleri de araştırmaya başladılar. Bitcoin yorumları 2021 yılı için öngörülere baktığımda uzmanların Etherium’a yatırımı daha mantıklı bulduklarını görmekteyim. 

Fiyatının da yatırım yapılabilir seviyelerde olması ETHERiUM’u tercih edilebilir bir coin yapmaktadır. Benim öngörülerime göre de ETHERİUM’un şuan ki bitcoin seviyelerini 3 sene içerisinde bulacağıdır. Ama bunun bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması gerektiğini belirtmek istiyorum…

Uzmanların Bitcoin Yorumları

Böylelikle Bitcoin Alınır mı 2021 yılında? diyenler için kendi yatırım tercihlerim doğrultusunda görüşlerimi aktardım. Uzmanların bitcoin yorumları daha yakından takip edilerek kendi yatırım tercihlerinizi belirlemenizi tavsiye ediyorum….

Mutlaka Oku: Saatte 100 Dolar Kazandıran İşler!

Mutlaka Oku: İstanbul’da Nasıl Para Kazanılır?

Mutlaka Oku: Hızlı Para Kazandıran İşler

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz