Serdar Kuzuloğlu Kimdir? Çarpıcı Gerçekler

Özellikle youtube’da yayınlanan videoları ile büyük bir üne kavuşmuş olan Serdar Kuzuloğlu ile ilgili bilinmeyenleri aktarmaya çalışacağım. Serdar Kuzuloğlu Kimdir? Serdar Kuzuloğlu Kiminle Evli? ve Serdar Kuzuloğlu Hangi Üniversite mezunu? gibi soruların cevaplarını burada açıklıyorum…

 

Serdar Kuzuloğlu Kimdir?

Serdar Kuzuloğlu Kimdir? Çarpıcı Gerçekler

1995 yılında girmiş olduğu medya sektöründe birçok kurumda çalışma başarısı gösteren Serdar Kuzuloğlu youtube mecrasında yaptığı konuşmaları ile öne çıkmayı başarmıştır. Serdar Kuzuloğlu Kimdir? sorusu sorulduğunda akla gelen ilk şey teknoloji olmaktadır.

Teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden birisi olarak öne çıkan Serdar Kuzuloğlu, Fanatik, Milliyet, Finansal Forum, Posta, Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinde yazarlık yapmış birisidir. Kendisi çalışmış olduğu bu kurumlardan sadece Cumhuriyet Gazetesinin web sitesi hazırlığında bulunmadığını belirtmektedir.

 

Serdar Kuzuloğlu Kimdir? PC WORLD, .net, ComputerWeek, Paprika gibi dergilerde de düzenli yazarlık yapmış birisidir. NTV radyo ve Radyo kozmoz da uzun yıllar program yapmış da bir isimdir. Ülkemizin önemli medya firmalarından bir tanesi olan Doğan TV Holding’de çalışma başarısı da göstermiştir. 

MYK Medya adlı Kendi Dijital Ajansını Kurmuştur!

Bu şirket içerisinde Televidyon, Yahoyt, Kaybolduk.biz ve Alkışlarla Yaşıyorum gibi günümüzde halen çok konuşulan projelerin altına imzasını atmıştır. Ben Serdar Kuzuloğlu Kimdir? sorusuna oldukça hareketli bir kişilik olduğu yanıtını vermek istiyorum. 

İstanbul Bilgi Üniversitesinde derslerde vermektedir. Dünyahalleri.com adlı bir sitesi vardı ancak geçtiğimiz günlerde sitenin kendi masraflarını çıkartamadığı gerekçesi ile kapatma kararı almıştır. Kısaca Serdar Kuzuloğlu Kimdir? sorusuna danışman, konuşmacı, yatırımcı ve girişimci yanıtını verebilirim. Gerçekten de tüm bu niteliklerin hepsini taşıyan enfes karakterde bir insandır. 

Kendisine ulaşmak için: serdar@kuzuloglu.com adlı mail adresini kullanabilirsiniz. 

1 Kasım 2017 Tarihinde FETÖ Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alındı!

Serdar Kuzuloğlu yazıları ile öne çıkan bir isimdir ancak 2017 yılında FETÖ soruşturması nedeniyle İzmir’de gözaltına alınması ile uzun bir süre konuşulmuştur. Kendisi gözaltına alınır alınmaz FETÖ şüphelisi olduğu gerekçesi ile bir twit atmış ve çok kısa bir süre sonra bu twiti silmiştir. Aynı gün içerisinde de serbest bırakılmıştır. 

 

Serdar Kuzuloğlu 22 ağustos doğumludur. Ali ve Zeynep adında ikiz çocukları bulunmaktadır. İsminin başında yer alan M harfinin açılımının ise Mehmet olduğunu belirtmektedir. Kendisine Serdar Kuzuloğlu Kimdir? sorusu yöneltildiğinde Sosyal medya uzmanı veya sosyal medya fenomeni olmadığını belirtmektedir. Sadece oldukça meraklı bir insanım yanıtını vermektedir. Kendisinin sosyal medyada sanıldığından çok daha az vakit geçirdiğini ve gelen her mesaja cevap verebilecek bir durumunun olmadığını çünkü herhangi bir asistanının olmadığını belirtmektedir. İnsanlara her daim bilgi vermek amacında olduğunu da her fırsatta belirtmektedir.

Serdar Kuzuloğlu Sakin Kişiliği İle Öne Çıkmaktadır!

Serdar Kuzuloğlu youtube videolarını izlediğimizde sakin ve esprili anlatıma sahip bir kişilik olarak görmekteyiz. Gazetecilikteki çeyrek asırlık tecrübesi ona birçok şey katmıştır.Üretkenliği ile ve boşa zaman geçirmeyen bir isim olarak öne çıkmaktadır.

İşin garibi Serdar Kuzuloğlu Kimdir? sorusu ile alakalı olarak ancak bu kadar bilgi bulabildim. Cevap bulamadığım birçok soru bulunmakta bunlar;

Serdar Kuzuloğlu Annesi Kimdir?

Serdar Kuzuloğlu Babası Kimdir?

Serdar Kuzuloğlu Hangi Üniversite Mezunu?

Serdar Kuzuloğlu Kiminle Evli?

Serdar Kuzuloğlu Kimdir? sorusu ile alakalı olarak araştırma yaptığımda ne yazık ki yukarıda saymış olduğum sorular ile alakalı cevaplar bulamadım. Sizlerin günümüzün önemli şahsiyetlerinden Serdar Kuzuloğlu ile ilgili bildikleri ve söylemek istedikleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

Mutlaka Oku: Sesli Kitap Okumak Mı Sessiz Mi?

Mutlaka Oku: Özgüven Eksikliğini Gidermek İçin 23 Yöntem!

Mutlaka Oku:  Almanya’da Olup Türkiye’de Olmayan 7 Ticari Fikir!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz