Az Sermayeli Çok Kazandıran işler 22 Önemli Tavsiye

Kendi işinizin patronu olmak istiyor fakat sermayeniz çok fazla yoksa aşağıda sıralamış olduğum az sermayeli çok kazandıran işler fazlası ile işinize yarayacaktır. Küçük sermayeyle ne iş yapılır? ve en karlı iş fikirleri nedir? diye soruyorsanız okumaya devam edin…

22 Önemli Az Sermayeli Çok Kazandıran işler

Artık işçi olarak çalışmaktan bıktıysanız aşağıda sıralamış olduğum az sermayeli çok kazandıran işler ile kısa sürede önemli kazançlar elde edebileceksiniz. Burada sıralamış olduğum az sermayeli işler 2019 yılı itibari ile güncelliğini halen korumakta olan önemli iş fikirleridir.

Bu yeni iş fikirleri 2019 yılında sizlere benzersiz kazanç kapıları açacaktır. Paranız var ancak ne iş yapacağınız konusunda belirsizlikler yaşıyorsanız da buradaki az sermayeli çok kazandıran işler size ilham verecektir.

Az sermayeli işler forum sitelerindeki tavsiyelerden ve girişimci ruhlu kişilerin aktarmış olduğu bilgilerden derlenerek hazırlanmıştır. Sizde küçük sermayeyle ne iş yapılır? sorusunu kendi kendinize soruyorsanız vakit kaybetmeden notlar alarak içeriğimizi okumaya başlayın…

1- Mantar Yetiştiriciliği

Az Sermayeli Çok Kazandıran işler 22 Önemli Tavsiye

Az sermayeli çok kazandıran işler arasındaki ilk tavsiyem mantar yetiştiriciliğidir. Kolay yetiştirilen mantarın çok fazla maliyeti yoktur. Üstelik mantara olan talep ülkemizde oldukça fazladır. En karlı iş fikirleri arasında da önemli bir konumda yer alan mantar yetiştiriciliğini 50-60 m2’lik bir alanda yapabilirsiniz. Size başlangıç maliyeti ise sadece 5000 TL olacaktır.

2- Yarasa Gübreciliği

Az sermayeli işler 2019 yılı itibari ile en kazançlı iş fikri yarasa gübre satışıdır. Tarım sektöründeki verimliliği %50-60’lara varan oranlarda artıran yarasa gübresi için belediyeden izin alarak mağara kiralamalısınız. Küçük sermayeyle ne iş yapılır? diye soranlardansanız bu iş fikri tam size göre…

Mutlaka Oku: 28 Müthiş Para Kazanma Fikirleri

3- Danışmanlık Hizmetleri

En karlı iş fikirleri arasında sayılan danışmanlık hizmetlerini neredeyse sermayesiz bir şekilde yapabilirsiniz. Bilginizi satarak kazanç elde edebileceğiniz bu iş fikri oldukça kazançlıdır. Kendinizi bir konuda yeterli bir donanıma sahip olarak görüyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Tabi ki o alanda yeterli sertifikaya sahip olmanız gerektiğini de unutmayın…

4- Freelancer İşler Yapın

Az Sermayeli Çok Kazandıran işler 22 Önemli Tavsiye

Az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer alan freelancerlık giderek popülerleşen bir kazanç yolu olmuştur. Serbest çalışma anlamına gelen bu iş fikri özellikle internetten para kazanmak isteyenler içindir. Yeni iş fikirleri 2019 yılı tavsiyelerim arasında yer alan freelancerlık ile makale yazarlığı, grafik tasarım, internet reklamcılığı ve video animasyon işleri yapabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Ticarette en iyi para kazandıran işler

5- Yumurta Üretimi Yapın

Az sermaye ile yapılacak işler 2019 yılı tavsiyelerim arasında yumurta üretimi gelmektedir. Yumurtaya olan ilgi hiçbir zaman azalmamıştır. Aksine arzda ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Yumurta üretimi yeterli gelmediğinden dolayı da ülkemizde dışarıdan ithal edilmektedir. İşte bunu fırsata çevirerek kendinize küçük sermaye ile tavuk çiftliği açabilirsiniz.

6- Köy Ürünleri Satın

Az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer alan köy ürünleri satışında kendinizin bir ürün yetiştirme zahmetine girmesine gerek yoktur. Yapmanız gereken şey köylüler ile anlaşıp şehirdeki insanlara bu ürünlerin satışını yapmaktır. İnsanlar organik ürün bulmakta zorlandıkları için size yoğun bir talep göstereceklerdir.

7- Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri Verin

az sermayeli çok kazandıran işler

Günümüzde ev almanın hayal olması kiracı sayısının hızlı bir şekilde yükselmesine neden olmuştur. İşte bunu fırsata çevirerek nakliye işlerine el atabilirsiniz. Az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer alan bu iş fikrinde tek araç ile başlayıp kısa sürede zenginlik kapılarını ardına kadar aralayan insanların olduğunu unutmayınız.

Mutlaka Oku: Kısa sürede para kazandıran işler

8- Alabalık Üretim Çiftliği Açın

En karlı iş fikirleri arasında tartışmasız bir şekilde gösterebileceğimiz alabalık çiftliği üretim merkezi ile ciddi bir satış potansiyeli yaşayabilirsiniz. Ülkemizde balığa olan talep oldukça fazla olmasına rağmen fiyat hususunda sıkıntılar yaşanması talepte dalgalanmalara neden olmaktadır. Uygun fiyatlarla satışını gerçekleştirecek olduğunuz alabalıklar ile kısa sürede zenginlik kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz.

9- Seyyar Satıcılık Yapın

az sermayeli çok kazandıran işler

Seyyar satıcılık yıllardır az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer almıştır. Ne mal satarsanız satın zarar etme olasılığınızın oldukça düşük olduğu seyyar satıcılık işinde çok ciddi paralar dönmektedir. İşçi olarak hayatınızı idame ettirmektense seyyar satıcı olarak çalışmanızı tavsiye ediyorum. Zengin olma yolları  arasında da sayabileceğimiz seyyar satıcılık yapmak için belediyeden izinler almanız gerektiğini unutmayın…

10- Organizasyon İşi Yapın

Organizasyon işleri ile 2019 yılı itibari ile küçük sermayeler ile büyük paralar kazanabilirsiniz. Para kazandıran işler 2019 yılı önerileri içerisinde yer alan bu iş fikrinde çok fazla sermaye koymanıza gerek yoktur. Zamanınızı ve emeğinizi harcayacak olduğunuz bu iş fikrinde mükemmel kar marjları bulunmaktadır.

Mutlaka Oku: Sıfırdan Zengin Olmanın Yolları

11-Oto Yıkama Dükkanı Açın

Genç nüfusun yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği iş fikirleri arasında oto yıkama işi bulunmaktadır. Yüksek kar marjına sahip olan bu iş fikrinde çok fazla sermaye gerekmez. Önemli olan lokasyon seçimidir. Küçük sermayeyle ne iş yapılır? sorusunu soruyorsanız oto yıkama işine yönelmenizi öneriyorum.

12- Çalışanlara Ev Yemeği Satın

Çalışanlara ev yemeği satma işi yeni iş fikirleri 2019 yılı tavsiyelerim arasında favori iş fikrimdir. Çünkü karı kocanın çalışması ve insanların iş yoğunluğunun fazlası ile artması buradaki talebi artırmaya yetmektedir. Evde yapacak olduğunuz yemekleri çalışanların dükkanına kadar istenilen saatte götürmeniz sizi tercih etmeleri için yeterli olacaktır.

13- Büfe Açın

az sermayeli çok kazandıran işler

az sermayeli çok kazandıran işler

Lokasyon seçiminin büyük bir önem kazandığı büfe açma işinde bayilik alarak iş yapmanız daha doğru olacaktır. Az sermayeli bayilikler araştırarak ince detayları düşünülmüş bir dükkana elinizi değdirmeden sahip olabilirsiniz. En karlı iş fikirleri arasında yer alan büfe işletmeciliğini ortalama olarak 20.000 TL sermaye ile rahatlıkla açabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Sermayesiz İşler Nelerdir?

14- Çiğ Köfteci

Az sermayeli bayilikler bularak yapabileceğiniz iş fikri olan çiğ köfte işini herhangi bir bayilik almadan da yapabilirsiniz ancak birçok sorun ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Az sermayeli bayilikler alarak satacak olduğunuz çiğ köftenin üretiminde elinizi dahi değdirmemiş olursunuz. Çok fazla kişi tarafından talep gören bu iş fikrinde bir yerlerde eksiklikler mutlaka vardır önemli olan o eksikleri görebilmenizdir.

15- Dropshipping Yapın

Az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer alan dropshipping işinde herhangi bir stok tutmanıza gerek yoktur. tek yapmanız gereken ucuza bulduğunuz ürünlerin üzerine kar katıp satmaktır. Yani, ucuz bulduğunuz yerden ürünü siz alıp müşterinin adresine göndereceksiniz. Bu sayede herhangi bir stok tutmadan önemli kazançlar elde edebileceksiniz.

16- Fırın Açın

En karlı iş fikirleri arasında yer alan fırın açma işinde sadece açacak olduğunuz ocağın yapımına para harcarsınız. Hazır fırını olan bir dükkan tutarsanız zaten böyle bir masrafa girişmenize gerek kalmayacaktır. Ülkemizde beyaz ekmeğe olan talep oldukça fazladır. Bu nedenle fırın açma işi az sermayeli çok kazandıran işler arasında oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

17- Dönerci Açın

az sermayeli çok kazandıran işler

Küçük sermayeyle ne iş yapılır? sorusunu epey süredir kendinize soruyorsanız döner dükkanı açma iş fikri size göre olabilir. Küçük bir dükkan da ekmek arası döner satışı yapmanız halinde dahi kazanç elde etmeniz olanaklı olacaktır.

Mutlaka Oku: Ticarette En Çok Para Kazandıran İşler

18- Uygulama Geliştirme

Günümüz teknoloji çağı bu yüzden yazılım işleri ile kazanç elde etmek çok kolaylaştı. Yazılım konusunda bilginiz var ve bu işin eğitimini almış biri iseniz sadece 1 haftada uğraşacak olduğunuz yazılım işlerinde dahi 5-10 Bin TL gibi bir gelire sahip olabilirsiniz. En iyi az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer alan yazılım işinde kendi uygulamalarınızı da geliştirip reklamlar yolu ile de kazanç elde edebilirsiniz.

19- Yaşlı Bakım Hizmetleri

Yaşlı bakım hizmetleri az sermaye ile yapılacak işler 2019 yılı iş fikirleri arasında fazlası ile tavsiye ettiğim en iyi kazanç yolları arasında yer almaktadır. Yaşlı nüfusunun giderek artması ve ömür sürelerinin uzaması yaşlı bakım hizmetlerine olan talebi gün geçtikçe artırmaktadır. Pazarın kaymağını yemek istiyorsanız hemen işe koyulmalısınız.

20- Midyecilik

Para kazandıran işler 2019 yılı önerilerim arasında yer alan midye işini özellikle büyük şehirlerde yapmanız halinde ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Özellikle İzmir’de midyeye yoğun ilgi gösterilmekte. İşlek bir caddede sahip olacağınız midye dükkanı sizi zengin etmeye fazlası ile yetecektir.

21- Blog Açın

az sermayeli çok kazandıran işler

En karlı iş fikirleri arasında yer alan blog açma işi uzun vadede size kazanç getirecek önemli yollar arasında yer almaktadır. Adsense ile gelir elde edecek olduğunuz blog işinde işin en can alıcı noktası sabırdır. Sabırlı bir kişiliğe sahip değilseniz bu işe kesinlikle bulaşmamalısınız….

22- Şalgamcılık

Az sermayeli işler forum yazarlarından almış olduğum en önemli tavsiyeler arasında şalgamcılık yer almaktadır. Maliyeti oldukça düşük olan şalgam işinde kendiniz üretimi yapacağınız için çok yüksek kar marjları bulunmaktadır.

Mutlaka Oku: Saatte 100 Dolar Kazandıran İşler

Mutlaka Oku: Kısa yoldan para kazanmak için hangi işleri yapmak lazım?

Mutlaka Oku: Çok Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım?

Yorumlarınızla Girişimcilere Katkı Sağlayın

Böylelikle sizlere 22 tane az sermayeli çok kazandıran işler aktarmaya çalıştım. Burada sıralamış olduğumu bazı az sermayeli çok kazandıran işler aslında zengin olma yolları arasında da yer almaktadır. Doğru adımlar atarak sıralamış olduğum bu işlerde gelirinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Sizlerinde az sermayeli çok kazandıran işler ile ilgili az sermayeli bayilikler ve en karlı iş fikirleri ile ilgili görüş ve düşüncelerini bekliyorum. Sizce küçük sermayeyle ne iş yapılır? yorumlarınız girişimci ruhlu arkadaşlarımız için hayati önem taşımaktadır…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz