26 Önemli ticarette en iyi para kazandıran işler

Zengin olma yolları ile ilgili içerikler üretmeye devam ediyorum. Bu içeriğimde ticarette en iyi para kazandıran işler ile alakalı kapsamlı bir tavsiyede bulunacağım. Sizlerinde burada açıklamış olduğum kısa sürede para kazandıran işler ile alakalı görüş ve düşüncelerini bekliyorum…

 

26 Benzersiz Ticarette En iyi Para Kazandıran işler

Birçok kişi az sermayeli çok kazandıran işler ile ilgili internette saatlerce araştırmalar yapmaktadır. Bende bu amaçla sizlere en doğru bilgileri vermek amacıyla para kazandıran işler 2019 yılı itibari ile halen güncelliğini korumuş olan ticaret fikirleri ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağım.

 

Burada açıklamış olduğum ticarette en iyi para kazandıran işler günümüz itibari ile halen güncelliğini korumuş önemli iş fikirleridir. Sizlerinde para kazandıran iş fikirleri ile ilgili tavsiyeleriniz var ise lütfen yorumlar aracılığı ile bizlere aktarınız…

1- Bebek Ürünleri Satın

Dünyada en çok para kazandıran işler arasında yer alan bebek ürünleri ticareti sizlere verebileceğim ilk en önemli ticarette en iyi para kazandıran işler arasında yer almaktadır. Son 5 yıldır Türkiye’de en çok para kazandıran işler arasında liderliğini koruyan bebek ürünleri ticaretini yapmanızı tavsiye ediyorum. Ülkemizde 0-5 yaş aralığında 6 milyona yakın nüfusun olduğu düşünüldüğünde ne kadar karlı bir iş fikri olduğu anlaşılmaktadır.

2- Tavuk Yetiştirin

 

Tavuğa ve yumurtaya olan talep özellikle ülkemizde hiçbir zaman bir azalma görmemiştir. Halen ciddi bir arz eksikliğini yaşandığı tavuk yetiştiriciliği sizi kısa sürede zengin edecektir. Az sermayeli çok kazandıran işler arasında da gösterilen bu tavsiyemi küçük adımlar atarak denemenizi tavsiye ediyorum. Yani ilk olarak çevrenize satışlar gerçekleştirecek kadar tavuk yetiştirin daha sonrasında adım adım büyüyün.

Mutlaka Oku: Para Kazandıran İş Fikirleri 27 Önemli Tavsiye

3- E-Ticaret Yapın

İnternetin giderek yaygınlaşması hızla devam ediyor. Bundan 5 sene sonra internetsiz bir kişinin dahi kalmayacağı düşünüldüğünde e ticaretin ne kadar potansiyelli bir iş olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Zengin olma yolları arasında rahatlıkla gösterebileceğim bu önerimde herhangi sektörde satışlar gerçekleştirerek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 

4- Köy Malzemeleri Satın

 ticarette en iyi para kazandıran işler

ticarette en iyi para kazandıran işler

Ticarette en iyi para kazandıran işler arasındaki 4. tavsiyem köy malzemeleri satışı gerçekleştirmenizdir. Satacak olduğunuz köy ürünlerinin üretimini yapmak zorunda değilsiniz. Köylülerle anlaşarak bir nevi komisyonculuk yaparak şehirdeki insanlara organik köy ürünleri satışı gerçekleştirebilirsiniz. İnsanların yediklerine dikkat etme hususunda giderek bilinçlenmesi bu tavsiyemin oldukça kazançlı bir iş fikri olmasını sağlamaktadır.

5- Çalışanlara Ev Yemeği Satın

Özellikle ticarete atılmak isteyen bayanların yapabileceği en iyi işlerden bir tanesi de çalışanlara ev yemeği satışı gerçekleştirmeleridir. Günümüzde insanların giderek yoğun bir çalışma ortamına sahip olması ve karı kocanın çalışması ev yemeği satışına olan talebi artırmaktadır. Çalışanların ayağına kadar getirecek olduğunuz ev yemekleri sayesinde önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer alan bu tavsiyem ile zenginlik kapılarını ardına kadar aralayabileceksiniz.

6- Online Kurs Satın

Özellikle udemy gibi platformların oldukça yaygın bir hale gelmesi online kurslara olan talebi artırmıştır. İnsanlar evlerinden çıkmadan bir şeyler öğrenebilecekleri online kurslara ilgisini fazlası ile artırmaktadır. Donanımlı olduğunuz bir konuda online kurs hazırlayarak alışveriş platformları vasıtasıyla kursunuzun ticaretini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Kafayı Kullanarak Para Kazanmak İçin 14 Müthiş Öneri

7- Ortak İş Alanlarını Kiraya Verin

 

Ticarette en iyi para kazandıran işler arasında 2019 yılında trend olan ortak iş alanı kiralama işi insanların giderek internetten para kazanmaya başlaması nedeniyle oldukça fazla bir şekilde talep görmektedir. Yüksek kira masrafları nedeniyle ofis tutmak istemeyen freelancer çalışanların tercih ettiği bu iş fikrini araştırmanızı öneriyorum.

8- Danışmanlık Hizmetleri Verin

ticarette en iyi para kazandıran işler

Danışmanlık hizmetlerine olan talep özellikle gelişmiş ülkelerde daha fazladır. Dünyada en çok para kazandıran işler arasında yer alan danışmanlık hizmetleri Türkiye’de en çok para kazandıran işler arasında yer almayı başarmıştır. Sadece bir konuda sahip olduğunuz bilgi birikimlerinizi insanlara aktararak gelir elde edebileceğiniz danışmanlık hizmetleri ile kısa sürede zenginlik kapılarını ardına kadar aralayabileceksiniz.

9- Eczane Açın

Yıllardır ticarette en iyi para kazandıran işler arasında yer alan eczacılık halen günümüzde popülerliğini koruyan iş fikridir. Sağlığa olan talep hiçbir zaman azalmaz. Özellikle sürekli nüfus artışı yaşanması ve ömür süresinin uzaması eczacılığı tercih etmeyi mantıklı kılmaktadır. Tabi bunun için üniversite hatta yüksek lisansta yapmanız gerekir. Genç yaştaysanız ve ticarette en iyi para kazandıran işler ile alakalı araştırmalar yapıyorsanız eczacılık sizin için önemli zenginlik kaynağı olacaktır.

Mutlaka Oku: 35 Yaşından Önce Nasıl Zengin Olursunuz?

10- Mantar Yetiştiriciliği Yapın

Az sermayeli çok kazandıran işler arasında mantar yetiştiriciliği gelmektedir. Girişimci ruhlu kişilerin yoğun bir talep gösterdiği ancak yeterli arza günümüz itibari ile ulaşılamamıştır. 5000 TL gibi oldukça az sermaye ile kazanç elde edeceğiniz mantar yetiştiriciliği girişimci ruhlu bir kişi iseniz yapmanız gereken önemli bir kazanç kapısıdır.

11- Yarasa Gübresi Satışı Yapabilirsiniz

 

Dünyada en çok para kazandıran işler arasında yer almasına rağmen ülkemizde gelişmemiş bir iş fikri olan yarasa gübre satışı zengin olmak için yapılması gereken iş fikirleri arasında yer almaktadır. Özellikle tarım sektöründeki verimliliği %50’ye kadar artıran yarasa gübrelerine olan talep günden güne artmaktadır. Ticarette en iyi para kazandıran işler arasında yer alan bu işi yapmak için belediyeden gerekli izinleri alarak mağara kiralamanız gerekmektedir.

12- Evden Eve Taşımacılık İşi Yapın

ticarette en iyi para kazandıran işler

Günümüzde ev almanın neredeyse olanaksız bir hale geldiği ülkemizde kiracı sayısının fazla olmasından dolayı evden eve taşımacılık hizmetlerine olan talep her daim artış göstermiştir. Küçük adımlarla ticarette en iyi para kazandıran işler arasında yer alan taşımacılık hizmetlerini vermeniz size kısa sürede para kazandıracaktır.

Mutlaka Oku: Sermayesiz İş Kurmak İsteyenlere 4 Tavsiye

13- Alabalık Çiftliği Açın

Para kazandıran ek işler arasında da sayılabilecek alabalık çiftliği açma iş fikri oldukça düşük sermayeler ile yapılabilecek iş fikirleri arasında yer almaktadır. Ülkemizde balığa olan ilgi her zaman fazla olmuştur. Bunu fırsata çevirerek kendi alabalık çiftliğinizi kurarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. 

 

14- Kadınlara Özel Spor Salonu Açın

Ticarette en iyi para kazandıran işler arasındaki en önemli tavsiyem kadınlara özel olan spor salonu açmaktır. Ev hanımlarının oldukça fazla olması nedeniyle bu iş fikri size güzel kazançlar sağlayacaktır. Birçok spor salonunun erkek ve bayan olarak karışık olması bayanların eşlerinden izin alamamasına neden olmaktadır. İşte bunu fırsata çevirerek sadece bayanlara özel olarak spor salonu açabilirsiniz. Bu fikir sizi kısa bir sürede zengin edecektir.

15- Organizatör Olun

Para kazandıran iş fikirleri arasında günümüz itibari ile özellikle yaz aylarında önemli kazançlar elde edilebilmesine olanak tanıyan organizatörlüğü denemenizi tavsiye ediyorum. İnsanların yoğun çalışma saatlerinden dolayı yapacak oldukları organizasyonlara hazırlık yapamaması organizatörlere ihtiyacı artırmaktadır. Az sermayeli çok kazandıran işler arasında yer alan organizatörlük ile düğün, kına, mezuniyet ve doğum günü gibi partileri düzenleyerek önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

16- Cep Telefonu Tamirciliği

Ticarette en iyi para kazandıran işler arasında cep telefonu tamirciliği bulunmaktadır. Akıllı telefonlara ilgi bir hayli fazladır. Birde telefonların kazaya karşı en korunaksız eşyalarımız arasında yer alması son 10 yıldır telefon tamircilerinin önemli kazançlar elde etmesini sağlamıştır. Şunu da hatırlatmak lazım ticarette en iyi para kazandıran işler arasında yer alan bu işi yapmak için sadece tornavida tutacak kabiliyete sahip olmanız yetmez. İşini iyi bilen ustanın yanında uzun bir süre çalışmanız halinde bu sektörde başarılı olursunuz.

Mutlaka Oku: Milyon Dolar Kazandıran İşler

17- İnternet Sitesi Kurun

İnternet sitesi kurmak aslında bir ticarettir. Sanal ortamda yazdığınız yazıların okunmasını sağlamak reklamlardan gelir elde etmenizi sağlayacağından dolayı ticarette en iyi para kazandıran işler arasına bu iş fikrini eklemiş bulunmaktayım. Hali hazırda kendimin de bu yolla gelir elde ettiğini hatırlatmak isterim…

18- Stok Fotoğraflar Satın

 

Dünyada en çok para kazandıran işler arasında gösterilen stok fotoğrafçılığını kaliteli bir ekipmana sahip ve yaratıcı fotoğraflar çekebilme kabiliyetine sahip iseniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Artık Türkiye’de en çok para kazandıran işler arasında yerini almış olan bu iş fikrine olan talep google’un youtuberlara ve site sahiplerine olan özgünlük kontrollerinden dolayı artış göstermiştir. Kısaca google özgün fotoğraf paylaşmayan site sahiplerine ve youtuberlara kazanç sağlamamaktadır.

19- İkinci El Oto Alım-Satımı Yapın

ticarette en iyi para kazandıran işler

Dünyada en çok para kazandıran işler arasında yer almamasına rağmen Türkiye’de en çok para kazandıran işler arasındaki yerini yüksek vergi maliyetleri sayesinde alan ikinci el oto alım satış işini kısa sürede zengin olmak istiyorsanız yapmanız gerekmektedir. Ülkemizde orta gelir düzeyine sahip insanların fazla olması ikinci el oto pazarına olan talebi ciddi bir şekilde artırmaktadır.

20- Su Bayiliği Açın

Az sermayeli çok kazandıran işler yapmak istiyorsanız su satıcılığı sizin için en doğru tercih olacaktır. Özellikle büyük şehirlerde ticaret yapma düşüncesinde iseniz su satış işinden hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Ortalama olarak 20.000 TL sermaye ile kurulabilecek olan bu iş fikrini denemenizi tavsiye ediyorum.

Mutlaka Oku: Türkiye’de para kazanmanın yolları

21- Kargo Şubesi Açın

Yazımın başında e ticaret sektörü hızla büyüyor demiştir. Bunla doğru orantılı olarak da kargo şirketleri de hızla büyüme gerçekleştirmekte ve artık her ilçede bulunmak istemektedirler. Türkiye’deki 6-7 büyük kargo şirketinin bayiliğini alarak kısa sürede zengin olabilirsiniz. Ticarette en iyi para kazandıran işler arasında yer alan kargo bayiliği alma iş fikrinde çok fazla sermayenizin olmasına gerek yoktur.

22- Satış Ortaklığı Yapabilirsiniz

Direk olarak kendi stok tuttuğunuz ürünlerin satışını yapmak yerine başkasına ait ürünlerin satışını gerçekleştirme işine satış ortaklığı denir. Satış ortaklığında satış başına komisyon alınmaktadır. Ciddi bir hit alan blog sitesi açarak çok rahat bir şekilde bu işten para kazanabilirsiniz. Para kazandıran işler 2019 yılı önerilerim arasında yer alan bu iş fikrini hiçbir sermayeniz olmadan rahatlıkla yapabilirsiniz.

23- Tostçu Açın

 

Ticarette en iyi para kazandıran işler arasında tost dükkanı açmayı öneriyorum. Oldukça yüksek kar marjına sahip olan bu iş fikri ülkemizde çok fazla yaygınlaşmamıştır. İnsanlar artık sabahları simit ve poğaçanın yerine yiyebilecekleri ürünler aramaktadır. Oldukça doyurucu bir içeriğe sahip olan tosta olan ilgi özellikle yoğun çalışanlar tarafından artış göstermiştir.

24- Kuruyemiş Dükkanı Açın

ticarette en iyi para kazandıran işler

Türkiye’de en çok para kazandıran işler arasında rahatlıkla sayabileceğimiz bu iş fikrinde kuruyemiş fiyatları yükselmesine rağmen talep çok fazla azalmamıştır. Aksine kar marjı fazlası ile artan bu iş fikrini yoğun bir işlek caddede yapar iseniz kısa sürede zenginlik kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz.

25- Çamaşırhane Açın

Dünyada en çok para kazandıran işler arasında yer almasına rağmen ülkemizde çok fazla denenmemiş olan çamaşırhane iş fikrini denemeniz kısa sürede zengin olmanızı sağlayabilir. Özellikle gençlerin evlenme yaşının artması ve karı kocanın yoğun çalışma saatlerine sahip olması bu iş fikrine olan ilgiyi artırmaktadır. Kapıdan alıp tekrar kapıya kadar teslim edeceğiniz çamaşırhane işinde yüksek kar marjı bulunmaktadır.

Mutlaka Oku: Çok Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım

26-Tesettür Giyim Dükkanı Açın

Tesettürlü kişilerin modaya ayak uydurma çabaları tesettür giyime olan ilgiyi bir hayli artırmıştır. Ticarette en iyi para kazandıran işler arasında yer alan tesettür giyim işinde yüksek kar marjları da bulunmaktadır. Muhafazakar kesimin hızlı bir şekilde artması tesettür giyime olan ilgiyi her geçen gün artırmaktadır. Bu işi internette mağaza açarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Kısa yoldan para kazanmak için hangi işleri yapmak gerekir?

Mutlaka Oku: Zengin olmak istiyorum diyorsan bu 10 hareketi yapma!

Mutlaka Oku: Zengin Olmanın En Basit Yolu

İş Fikirleri İle İlgili Görüş ve Deneyimlerinizi Yorumlardan Paylaşınız

Böylelikle sizlere ticarette en iyi para kazandıran işler ile alakalı olarak tam 26 para kazandıran iş fikirleri aktardım. Sizlerinde para kazandıran işler 2019 yılında halen güncelliğini koruyan kazanç fikirleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile bizlere aktarınız.

 

Az sermayeli çok kazandıran işler ve evde para kazandıran işler ile alakalı olarak deneyimleriniz var ise lütfen bizlerle paylaşınız. 26 Önemli ticaretten en iyi para kazandıran işler ile ilgili eklemek istediklerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz