Evde Para Kazandıran işler 28 Önemli Tavsiye

Merhabalar arkadaşlar sizlere evde para kazandıran işler ile ilgili tam 28 öneri vereceğim. Kısa sürede para kazandıran bu işler sayesinde evinizin geçimini rahatlıkla yapabileceksiniz. Burada açıklamış olduğum para kazandıran ek işler de sizin için önemli kazanç kaynağı olacaktır…

 

Evde Para Kazandıran işler 28 Öneri

Burada açıklamış olduğum para kazandıran işler 2019 yılında halen güncelliğini koruyan evde para kazandıran işler arasında yer almaktadır. Burada para kazandıran el becerileri de bulunmakta direkt olarak internetten para kazanma yolları da bulunmaktadır.

 

Ana ham maddesi internet olan evde yapılabilecek işler sayesinde ev hanımlarının maddi olarak kendilerini güçlü hissetmelerini amaç edinmekteyim. Bu tavsiyelerimden sonra sizlerinde evde para kazandıran işler ile ilgili görüş ve önerileri var ise yorumlarla aktarmanızı rica ediyorum…

1- Makale Yazarlığı

 

Evde para kazandıran işler arasındaki ilk en önemli tavsiyem makale yazarlığıdır. Sadece bilgisayarınızın ve internet bağlantınızın olmasının yeterli olduğu makale yazarlığından bionluk ve sadeceon gibi siteler aracılığı ile gelir elde etmeniz mümkündür. Bizzat kendiminde yapmış olduğu bu işten ortalama aylık kazancım 1000 TL’dir. Tabi ben bunu ek iş olarak yapıyorum. Tam zamanlı olarak yapılacak olan makale yazarlığında 3000-4000 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

2- Evde Yemek Yapın Şirketlere Satın

Ev hanımlarının dışarıda herhangi bir iş yapmasına gerek olmayacak evde para kazandıran işler arasında şirketlere yemek satmak gelmektedir. Birçok küçük ölçekli şirket çalışanlarının yemek masraflarını karşılamakta zorlanmakta. Bu yüzden ev hanımlarının yapacak olduğu yemekler onlar için daha az masraflıdır. İşte bunu fırsata çevirerek her gün yaptığınız yemekten gelir elde edebilirsiniz. 

Mutlaka Oku: Evde Para Biriktirme Yöntemleri

3-Evde Kek, Kurabiye ve Pasta Yapın

Halk eğitim kurslarına giderek kısa sürede para kazandıran işler arasında yer alan evde kek, kurabiye veya pasta yapımını öğrenebilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu malzemeleri pastanelere veya yakın çevrenize satarak gelir elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Evde Tasarruf Etmenin Yolları 45 Önemli Tavsiye

4- İnstagram İle Evde Para Kazandıran İşler

İnstagram ile satış ortaklığı yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bol bol paylaşımlarda bulunarak kısaca takipçi kasarak satış ortaklığı linkleriniz sayesinde hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Evde para kazanma niyetinde olan kişiler için instagram bulunmaz bir nimettir. Denemenizi tavsiye ediyorum.

Mutlaka Oku: Para Kazandıran İşler 2019 Yılı 16 Önemli Tavsiye

5- Evde Ürün Fotoğrafı Çekerek Para Kazan

 

Özellikle e ticaret sitesi sahipleri ürün fotoğraflarını beyaz arka fonda çekecek elemanlar aramaktadırlar. Kaliteli bir fotoğraf makinesine sahipseniz ve ilgi çekici ürün fotoğrafları çekebilecek bir kabiliyete sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu iş fikrini denemenizi tavsiye ediyorum. Bu işi bilen ve yapan çok az kişi olduğu için geliriniz de diğer evde para kazandıran işler nazaran daha fazla olacaktır.

Mutlaka Oku: Kafayı Kullanarak Para Kazanmak

6- Evde İkinci El Ürün Satışı Yapabilirsiniz

Evde para kazandıran işler arasında önerebileceğim en güzel iş fikri ikinci el ürün satışı yapmanızdır. İlk olarak evinizdeki kullanmadığınız eşyaların satışını yaparak başlayabilirsiniz. Daha sonrasında akrabalarınızında evindeki kullanmadıkları eşyaların satışı ile başlayabilirsiniz. Letgo ikinci el satışları için harika bir sitedir.

Mutlaka Oku: Para Kazanma Siteleri

7- Evde Sabun Üretin

Evde yapılabilecek işler 2019 yılı tavsiyelerim arasında oldukça kazançlı olan sabun üretimini tavsiye ediyorum. Maliyeti de oldukça düşük olan sabun üretiminde yapmış olduğunuz sabunların satışında da zorlanmazsınız. Youtube’daki videolar aracılığı ile evde sabun üretimini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Sermayesiz İşler Nelerdir?

8- Kampanyaları Takip Edip Gelir Elde Etmek

 

Çok bilinmeyen evde para kazandıran işler arasında kampanyaları takip edip gelir elde etme seçeneği yer almaktadır. Birçok internet sitesi belirli günlerde hatta belirli saatlerde kupon dağıtarak oldukça uygun fiyatlara alışveriş yapmanızı sağlıyor. Kampanyalar ile ucuz ürünler alıp kampanya bitiminden sonra ürünü normal satış fiyatı ile internette satabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Zekayla Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım?

9- Blog Sitesi Açarak Gelir Elde Et

Makale yazarlığında sadece çalıştığınız saat kadar gelir elde edersiniz. Oysa evde para kazandıran işler arasında yer alan blog sitesi açma ile yatarken bile para kazanabilirsiniz. WordPress altyapısı ile oluşturacak olduğunuz blog sitesi ile bol bol yazı girişi yapın ve sitenize ziyaretçi çekmeye çalışın. Adsense aracılığı ile elde edeceğiniz gelirler ile evinizin geçimini çok kolay bir şekilde sağlayabileceksiniz.

Mutlaka Oku: Türk Para Kazanma Siteleri 13 Tavsiye

10- Evde Ders Verebilirsiniz

Para kazandıran ek işler arasında da sayabileceğimiz evde ders verme iş fikrini çocuklara yönelik olan derslerde belli bir yetkinliğiniz var ise yapabilirsiniz. Oldukça kaliteli kazançlar elde edebileceğiniz evde ders verme iş fikrinde hatırı sayılır kazançları rahatlıkla elde edebilirsiniz. Armut.com aracılığı ile evde ders vermek için alıcılar bulabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Dergilere Yazı Yazarak Para Kazanmak Mümkün Müdür?

11- Online Kurs Satın

internetten para kazanma yolları arasında sıklıkla belirtmiş olduğumuz online kurs satma iş fikrini birçok ev hanımı yapabilir. Bir alanda yeterli bilgi birikimine ve donanıma sahip olduğunuzu düşünüyorsanız UDEMY aracılığı ile hazırlamış olduğunuz kursları çok güzel fiyatlarla satabilirsiniz.

Mutlaka Oku: İnternetten Para Kazanma Kesin Kazandıran Yollar

12- Evinizde Veri Girişi Yaparak Kazanç Elde Edin

 

Evde para kazandıran işler arasında siz değerli ev hanımlarına önerebileceğim önemli bir iş fikri de veri girişi yapmaktır. E ticaret sitesi sahipleri, haber sitesi sahipleri veya blog sitesi sahipleri veri girişi yapabilecek elemanlar aramaktadırlar. Kimi zaman ürün fiyatı güncelleme, ürünlerin resmini değiştirme veya var olan içeriği okunabilir hale getirme işleri yapabilirsiniz. Yine bionluk ve sadeceon gibi sitelerde bu konuda işverenleri bulabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Blog Yazarak Para Kazanmak

13- Dropshipping ile Evde Para Kazan

Evinizde herhangi bir mal stoğu yapmanıza gerek kalmadan satış yapabileceğiniz bir iş fikri olan Dropshipping yönteminde ucuza bulduğunuz bir ürünü ilan açarak başka bir sitede satabilirsiniz. Stok tutmadan yapacak olduğunuz bu iş fikrinde alıcıdan ödeme alır almaz ucuza bulduğunuz ürünü direk müşterinin adresine sipariş vererek kazanç elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: internetten helal para kazanma yolları

14- Evinizde Müşteri Temsilciliği Yapın

Ev hanımlarına kısa sürede para kazandıran işler arasında call centerlık yapmalarını öneriyorum. Ciddi anlamda gelir elde edilecek bu iş yönteminden gelir elde etmeniz için Bilgisayarınızın, kulaklığınızın ve mikrofonunzun olması yeterlidir. Ürün satışı yapan çağrı merkezlerine mail atarak bu işi yapmak istediğinizi ve ürünlerini satabileceğinizi belirtmeniz yeterlidir. Çok büyük ihtimalle size dönüş yapacaklardır.

Mutlaka Oku: Üniversite öğrencisiyim nasıl para kazanabilirim

15- Çocuk Bakıcılığı Yapın

Evde para kazandıran fikirler arasında ev hanımlarının yıllardır yapmış olduğu kazanç kapısı çocuk bakıcılığıdır. Çocuklar ile aranızın iyi olduğunuz düşünüyor ve sıkılmadan onları eğitebileceğinize inanıyorsanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kısa sürede para kazandıran işler arasında yer alan çocuk bakıcılığı ile iş bulmak için armut.com’dan alıcı bulabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Lise Öğrencisiyim Nasıl Para Kazanabilirim?

16- Evde Düğün Davetiyesi ve Nikah Şekeri Yapın

Çekinmeden etrafınızda bu konularda iş yapan organizasyon şirketlerine giderek onlara düğün davetiyesi ve nikah şekeri yapımında yardımcı olabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Onlarda büyük bir ihtimalle sizle çalışmak isteyeceklerdir. Evde para kazandıran ek işler arasında yer alan bu tavsiyemi denemekte yarar olduğunu düşünüyorum.

Mutlaka Oku: Satış Ortaklığı Veren Siteler

17- Grafik Tasarım Yaparak Gelir Elde Edin

Grafik tasarım eğitimi aldıysanız bu konuda oldukça şanslısınız demektir. Ancak almadıysanız da üzülmeyin. Udemy üzerinden satın alacak olduğunuz grafik tasarım kursları sayesinde bu işi öğrenip evinizden çıkmadan gelir elde etmenin mutluluğunu yaşabileceksiniz.

Mutlaka Oku: İnternetten makale yazarak para kazanmak

18- Evde Editörlük Yaparak Gelir Elde Edebilirsiniz

Kısa sürede para kazandıran işler arasına editörlüğü koyabilirim. Kariyer.net’e giriş yaptığınızda editörlük ilanlarının oldukça fazla olduğunu göreceksiniz. Belirtilen sitelere aylık düzenli bir şekilde içerik ürettiğinizde hatırı sayılır önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Kolay Para Kazanma İçin 10 Müthiş Yol

19- Online İngilizce Öğretin

İngilizce bilen bir ev hanımı iseniz online ingilizce dersleri vererek çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Evde para kazanma adına yapılabilecek en kazançlı iş fikri olan online ingilizce öğretimi ile ilgili birçok site bulabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Para Kazanmanın Yolları 10 Öneri

20- Evcil Hayvanlara Bakın

 

Hayvanlarla aranız iyiyse tatile veya bir iş görüşmesine giden kişilerin hayvanlarına evinizde bakarak gelir elde edebilirsiniz. Para kazandıran fikirler arasında yer alan hayvan bakıcılığı iş ilanlarını sahibinden sitesinde bulabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Müzik Dinleyerek Para Kazan

21- Evde Yaşlı Bakım Hizmeti Verin

Evinizde veya hastanın evinde yaşlı bakım hizmetleri vererek hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Bu konuda hizmet almak isteyen kişileri bulmak için armut.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Buradaki birçok kişi yaşlı bakım hizmetleri almak istemektedir.

Mutlaka Oku: Anket Doldurarak Para Kazanmak

22- Evde Kışlık Yiyecekler Hazırlayıp Gelir Elde Edebilirsiniz

Salça, reçel, turşu, kuru patlıcan ve kuru biber gibi ürünleri konserve yapıp eşinize dostunuza veya yakınınızın gıda işletmesine satarak para kazanabilirsiniz. Evde para kazandıran işler arasında yer alan konserve işinizin tanıtımını yapmak için instagram, facebook veya youtube’u kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Mutlaka Oku: Mail Okuyarak Para Kazanmak

23- El Beceriniz İle Gelir Elde Edin

 

Eşarp, örme çoraplar, saç bantları, kaşkol, hırka ve gelin yelekleri gibi para kazandıran el becerileri ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Çevrenizde bulunan tuhafiye dükkanları ile anlaşarak bu el becerilerinizin satışı ile hatırı sayılır kazançlar elde etmeniz mümkündür.

Mutlaka Oku: Evde Çalışarak İnternetten Para Kazanma Yolları

24- Evde Video Çekerek Para Kazan

Youtube’un derinliklerine indiğiniz zaman birçok ev hanımının youtuberlık yaparak önemli bir kazanç elde ettiğini görürsünüz. Para kazandıran ek işler arasında yer alan video çekerek para kazanma ile yemek yaparken, temizlik yaparken veya yeni bir ürün kullanırken video çekebilirsiniz. Kısaca ev hanımlarının işine yarayacak bilgiler paylaşır iseniz önemli bir pasif kazancın sahibi de olmuş olursunuz.

Mutlaka Oku: internetten para kazanma yolları

25- E-Kitap Satarak Gelir Elde Edin

Akıllı telefonlar adeta bir organımız gibi önemli bir ihtiyaç oldu. Bunu fırsata çeviren birçok ev hanımı bulunmakta. Kendinizi donanımlı gördüğünüz bir alanla ilgili e kitap yazıp google play store veya ios store aracılığı ile bu kitaplarınızı satabilirsiniz. Ev hanımları pasif gelir elde etmek için bu iş fikrini mutlaka denemelidir.

Mutlaka Oku: İnternetten para kazanma yolları ekşi sözlük yazarlarından tavsiyeler

26- Evde Organik Şampuan Satarak Gelir Elde Edin

Para kazandıran el becerileri arasında da rahatlıkla gösterebileceğimiz bir iş fikri olan evde organik şampuan üretip satma iş fikrini birçok bayan rahatlıkla gerçekleştirebilir. Youtube ve internet sitelerinde yer alan içerikler doğrultusunda zorlanmadan evde organik şampuan üretebilirsiniz. Satışını ise gittidiyor, sanalpazar ve sahibinden aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Dünyada En Çok Para Kazandıran İşler

27- Evinizde Ütü Yaparak Para Kazanın

Özellikle evde para kazandıran işler izmir, Bursa, İstanbul veya Ankara’da yaşayan hanımlar için ütü yapmak oldukça kazançlı bir iş fikridir. Günümüzde bekar sayısının fazla olması ve karı kocanın çalışıyor olması özellikle saymış olduğum bu büyük şehirlerde ütü işine olan talebi artırmaktadır. Hali hazırda bu işi kazanç kapısı haline getirmiş birçok insan bulunmaktadır.

Mutlaka Oku: Para Kazandıran İş Fikirleri

28- Altınları Değerlendirerek Gelir Elde Edin

Evde para kazandıran işler arasında ev hanımlarına önerebileceğim iş fikri de var olan altınlarınızı değerlendirerek satmaktır. İnternet bankacılığı aracılığı ile yapacak olduğunuz altın alışveriş işlemlerinde anlık yükselişler doğrultusunda önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Evde para kazanma adına kolaylıkla yapılabilecek bu iş fikrinde sabırlı olunması en önemli anahtar kuraldır.

Mutlaka Oku: Sıfırdan Zengin Olmanın Yolları 11 Müthiş Tavsiye

Firmaların Size Ulaşabilmesi İçin

Böylelikle evde para kazandıran işler ile ilgili olarak sizlere önemli tavsiyelerde bulundum. Firmaların size ulaşabilmesi için adınızı soyadınızı ve numaranızı, evde para kazanma adına yapabileceğiniz işler ile alakalı bir yorum yapmanız yeterli olacaktır. Para kazandıran ek işler verme niyetinde olan kişilere bu sayede oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Sizlerinde internetten para kazanma yolları ile ve evde yapılabilecek işler 2019 yılı tavsiyeleri ile ilgili görüşleri var ise lütfen bizlerle yorumlar aracılığı ile paylaşınız. Bu para kazandıran el becerileri,evde para kazandıran işler ve kısa sürede para kazandıran işler ile alakalı olarak deneyimlediğiniz noktalar var ise yorumlar aracılığı ile bu deneyimlerinizi lütfen bizimle paylaşınız.

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Islek dedi ki:

    Merhaba! adım Islek, yazınız çok iyi

Yorum Yaz