Para Kazandıran işler 2019 Yılı 16 Tavsiye

Merhabalar arkadaşlar sizlere internetten para kazanma yolları ile ilgili önemli bilgiler aktarmaya devam ediyorum bu içeriğimde para kazandıran işler 2019 yılı için 16 tavsiyede bulunacağım. Ne iş yapabilirim 2019 yılında diye düşünüyorsanız size aşağıda sıralamış olduğum zekice iş fikirleri önemli bir katkı sağlayacaktır…

 

Müthiş Para Kazandıran işler 2019 Yılı 16 Tavsiye

2019 iş fırsatları ve 2020 iş fikirleri ile ilgili oldukça önemli bir içerik oluşturdum. Burada açıklamış olduğum zekice iş fikirleri sayesinde hatırı sayılır kazançlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Güncelliğini koruyan bu iş fikirleri ile kazanç elde etmemeniz neredeyse olanaksız olacaktır.

 

Para kazandıran işler 2019 yılı önerilerim ile küçük adımlar ile başlayıp büyük işler yapabileceksiniz. Bu ticaretten en çok para kazandıran işler ile doğru adımlar atmanız halinde şuan dahi hayal etmediğiniz bir konumda olabilirsiniz. 

1- Drone İş Fikri

Günümüzde kullanımı giderek yaygınlaşan droneler ile ilgili oldukça geniş bir iş alanı bulunmaktadır. Drone ile kaliteli fotoğraflar çekip düğün fotoğrafçısı olabilir, toptan drone alıp satabilir veya drone kullanma konusunda oldukça başarılı iseniz drone kullanma eğitimleri vererek gelir elde edebilirsiniz. Para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyelerim arasında drone eğitmenliğini kaliteli kazançlar elde etmek için deneyebilirsiniz.

 

2- Blog Sitesi Açın

Ne iş yapabilirim 2019 yılında diye düşünüyorsanız blog sitesi açmanızı öneriyorum. Başkasının sitesine yazı yazarak küçük kazançlar elde edeceğinize blog sitesi açarak kendi kazanç kapınızı yaratmanızı öneriyorum. Para kazandıran işler 2019 yılı önerilerim arasında yer alan bu tavsiyemi bizzat bende kullanarak küçükte olsa kazanç elde edebiliyorum.

3- E Ticaret Sitesi Açın

En karlı iş fikirleri arasında E Ticareti gösterebilirim. Dikkat ettiyseniz insanlar artık mağazalardan alışveriş yapmıyor. Daha çok internetten alışveriş yapmayı tercih eden kitle giderek daha da büyümektedir. Kısa zamanda büyük paralar kazanmak istiyorsanız e ticaret sitesi açmanızı öneriyorum. Başlangıçta masraf yapmanız gerekir ancak uzun vadede kazançlı olacak olan sizlersinizdir.

Mutlaka Oku: Dünyada en çok para kazandıran işler 20 tavsiye

4- Köy Ürünlerini Şehirde Satın

Para kazandıran işler 2019 yılı en önemli önerilerim arasında kesinlikle bu iş fikri bulunmaktadır. Köylülerden alacak olduğunuz taze köy ürünlerini şehirde organik ürün almak isteyen kişilere rahatlıkla satabilirsiniz. Zekice iş fikirleri arasında yer alan köy ürünleri satışını denemenizi tavsiye ediyorum.

 

5- Kuruyemiş

Yeni iş fikirleri 2019 yılı tavsiyelerim arasına kuruyemiş işini öneriyorum. Son 5 yıllık kuruyemiş fiyat grafiğine baktığımızda kuruyemiş fiyatlarının altın fiyatlarından daha hızlı bir yükseliş grafiği sergilediğini görüyoruz. Ticarette en çok para kazandıran işler arasında gösterilen kuruyemiş işine işlek bir caddede girmeniz halinde çok önemli kazançlar elde edebileceğinizi söyleyebilirim.

6- Halı Saha İşletmeciliği

Kentleşmenin giderek artması ile birlikte yeşil alanların kalmaması insanları halı saha aktivitelerine itmektedir. Şehir hayatında yoğun çalışan insanların en önemli sosyalleşebilme aracı olan halı saha işletmeciliği yaparak hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Öğrenciler İçin Para Kazanma Yolları 

7- İnfluencer Marketing

Para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyelerim arasında yer alan İnfluencer Marketing işi ciddi kitlelere hitap eden, toplumda önemli bir saygınlığı olan kişilerin yapabileceği bir iştir. Sosyal medya kanalları aracılığı ile mesela instagram, youtube veya facebook aracılığı kendinize ciddi bir kitle oluşturur iseniz İnfluencer Marketinglik yaparak çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.

 

8-Makale Yazarlığı

internetten para kazanma yolları arasında önemli bir konumda yer alan makale yazarlığını önemle tavsiye ediyorum. 2019 iş fırsatları arasında yer alan makale yazarlığı ile evinizden çıkmadan gelir elde edebilirsiniz. Düşüncelerinizi yazıya dökme konusunda başarılı iseniz ve klavyeniz hızlı ise makale yazarlığı ile hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Para kazandıran işler 2019 tavsiyelerim arasında yer alan makale yazarlığı ile gelir elde etmek için bionluk ve sadeceon gibi siteleri kullanabilirsiniz.

9- Satış Ortaklığı

Ne iş yapabilirim 2019 yılında diye düşünenlerdenseniz satış ortaklığı işini öneriyorum. Blogunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda başkasının ürün satış linklerini koyarak komisyon elde edebilirsiniz. Satış ortaklığı işi ticarette en çok para kazandıran işler arasında önemli bir konumda yer almaktadır.

Mutlaka Oku: Satış Ortaklığı Veren Siteler

10- Balık Üretim Tesisi

En karlı iş fikirleri arasında balık üretim tesisi bulunmaktadır. Ülkemiz insanı için balık önemli bir besin kaynağıdır. Bu yüzden balığa olan talep asla azalmamaktadır. Balık üretim tesisi de güzel kazançlar elde edebileceğiniz önemli zekice iş fikirleri arasında yer almaktadır. Balık üretim tesisi ile ilgili araştırma yapmanızı öneriyorum.

 

11- Çeviri Yaparak Para Kazan

Para kazandıran işler 2019 yılı önerilerim içerisinde çeviri yaparak para kazanmayı listeme ekliyorum. Yabancı diliniz sayesinde yabancı sitelerde makale yazarlığı yaparak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Türkiye’deki makale yazarları 100 kelimeden 3 TL’ gibi bir ücret kazanırken yabancı diliniz sayesinde sizin 100 kelimeden kazandığınız para 50 TL’ye kadar çıkabilmektedir. 

12- Stok Fotoğrafçılığı Yap

Zekice iş fikirleri arasında önerebileceğim stok fotoğrafçılığı ile gelir elde etmeyi şiddetle tavsiye ediyorum. Kaliteli fotoğraflar çekebilme yeteneğine sahipseniz stok fotoğrafçılığı ile önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Google’un özgünlük politikalarından dolayı sizin çekmiş olduğunuz özgün fotoğraflara olan ilgi bir hayli fazla olacaktır.

Mutlaka Oku: Kısa Sürede Para Kazandıran İşler

13- Dailymotion İle Para Kazan

Youtuber benzeri bir video içerik sitesi olan Dailymotion ile benzersiz kazançlar elde edebilirsiniz. 2 senedir içerik ile para kazanma özelliğini aktif eden dailymotion, güvenilir bir para kazanma sitesidir. 2020 iş fikirleri içerisinde de önemli bir konumda yer alan Dailymotion’u denemenizi öneriyorum.

14- Online Kurs Sat

Para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyelerim arasında yer alan kurs satmayı udemy ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bir alanda sağlam bir yetkinliğe sahip olduğunuzu düşünüyor ve bunu güzel bir şekilde online olarak insanlara aktarabileceğinize inanıyorsanız para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyelerim arasında yer alan bu iş fikrini denemenizi tavsiye ediyorum..

15- Bebek Ürünleri Satın

Dünyada hızlı bir büyüme trendi içerisinde olan bebek ürünleri satışları yeni iş fikirleri 2019 yılı tavsiyelerim arasında oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Ülkemizde 0-5 yaş arasındaki çocuk sayısının 6 milyona ulaşması bebek ürünleri satışının kaliteli bir gelir kapısı olmasını sağlamaktadır.

16- Hazır Yemek Satın

Hazır yemek satma para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyeleri içerisinde güzel kazançlar elde edebileceğiniz bir iş fikridir. İnsanların iş hayatında oldukça yoğun bir şekilde çalışması ve fast food gibi yiyeceklerin oldukça zararlı olduğunu anlaması nedeniyle hazır ev yemekleri satışı yapmanız kısa süre içerisinde zengin olmanızı sağlayacaktır.

Mutlaka Oku: Kafayı Kullanarak Para Kazanmak

Mutlaka Oku: Türk Para Kazanma Siteleri

Mutlaka Oku: Ticaretten en çok para kazandıran işler

Böylelikle para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyelerim ile ilgili 16 tane zekice iş fikirleri aktarmış olduğum. Sizlerinde para kazandıran işler 2019 yılı tavsiyelerinin yanı sıra en karlı iş fikirleri, 2019 iş fırsatları ve 2020 iş fikirleri ile ilgili olarak aktarmak istediği görüş ve düşünceleri var ise mutlaka yorumlar aracılığı ile bizlere aktarınız. Burada açıklamış olduğumuz ticarette en çok para kazandıran işler ile alakalı olarak deneyimlediğiniz kazanç yolları var ise lütfen yorum kutucuğu aracılığı ile bizlere iletiniz.

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz