Online Para kazanma 2020 Yılı Tavsiyelerim!

Bundan 10 yıl öncesine kadar online para kazanma yolları oldukça kısıtlıydı. İnsanlar anket doldurarak para kazanma, oyun oynayarak para kazanma ve reklam izleyerek para kazanma gibi oldukça saçma şeylerle uğraşmaktaydı. Ancak günümüzde online para kazanma yolları çeşitlendi. Hemen hemen herkes artık günde 2-3 saatini bilgisayar başında harcayarak önemli kazançlar ede edebilmektedir…

Online Para kazanma 2020 Yılı Tavsiyelerim!

Günümüzde özellikle internete erişiminin kolaylaşması sayesinde online para kazanma yolları arttı. Artık bilgisayar başında verimli bir şekilde zaman geçirerek en azından evinizin kirasını karşılayacak kadar aylık bir kazanç elde edebileceksiniz.

Bugüne kadar üretmiş olduğum birçok içeriğimde internetten para kazanma kesin yollarını özellikle tecrübelerime dayanarak aktardım. Burada sıralayacak olduğum online para kazanma 2020 yılı tavsiyelerimde kendimin bizzat gelir elde ettiği kazanç yöntemleri olacaktır. Çok fazla laf salatası yapmadan internetten para kazanma 2020 yılı tavsiyelerime geçmek istiyorum…

1-İnternet Sitesi Açarak Online Para Kazanma!

Online para kazanma 2020 tavsiyelerimden ilki internet sitesi açarak para kazanmaktır. Kaçıncı yüzyılda yaşarsak yaşayalım yazılı metinler her daim değerli olacaktır. Özellikle ülkemizdeki akıllı telefon kullanım oranını göz önüne aldığımızda bu alanda ne kadar büyük bir potansiyelin olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Düşüncelerinizi yazıya dökme kabiliyetine ve birazda SEO bilgisine sahipseniz internet sitesi açarak adsense vasıtası ile hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Ben Nasıl Para Kazanabilirim!

2- İçerik Üreterek Online Para Kazanma!

Online para kazanma 2020 tavsiyelerimden ikincisi bizzat benim şuanda yapmış olduğum gibi içerik üreterek para kazanmaktır. Başkalarının blog sitelerine, internet sitelerine ve sosyal medya hesaplarına metinler yazarak reel hayatta kazanacağınız paradan çok daha fazlasını içerik üreterek kazanabilirsiniz. Taban fiyat 100 kelimesi 1,5 TL’dir. Sadece 30 dakika içerisinde üretecek olduğunuz 300 kelimelik bir içerikten 4,5 TL kazanabilmeniz mümkündür. Günde 10 tane 300 kelimelik içerik üretirseniz 45 TL ayda ise 1400 TL’ye varan bir kazanç elde edebilirsiniz. internetten para kazanma kesin yolları arasında yer alan içerik üreterek para kazanma iş fikri ev hanımları için muazzam bir kazanç yöntemidir. Müşterilerinizi de icerik.net, bionluk.com, sadeceon.com, makale.net ve r10.net gibi siteler aracılığı ile bulabilirsiniz.

3- İkinci El Eşya Satışı Yaparak Online Para Kazanma!

Günümüzde birçok eşyanın sıfır fiyatı oldukça yüksek olduğundan dolayı ikinci el ürünlere olan talep fazlası ile artmaktadır. Ülkemizdeki ikinci el piyasasındaki bu potansiyeli gören kurumsal firmalar ve girişimciler oldukça profesyonel bir şekilde hizmet veren ikinci el online pazar platformları kurmuşlardır. İhtiyacınız olmayan ürünleri bu pazar platformları aracılığı ile satarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Sahibinden, letgo, dolap ve Facebook grupları aracılığı ile ikinci el eşyalarınızı hemen satmaya başlayabilirsiniz.

4-Youtuber Olarak Online Para Kazanma!

internetten para kazanma 2020 tavsiyelerim arasında dördüncü kazançlı iş fikri youtuberlıktır. Online para kazanma denildiğinde ilk akla gelen bu önemli meslekte sanıldığından çok daha kolay bir şekilde para kazanılabilmektedir. ”çok para kazanmak için ne yapmak lazım” sorusunu soran kişilere ilk önerebileceğim bu önemli kazanç yönteminden hali hazırda büyük paralar kazanan kişilerin çok fazla yeteneğe sahip olmadıkları rahatlıkla söylenebilir. Sizde kendinize bir alan belirleyerek bu alana yönelik videolar çekerek güzel kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Yıllardır Zenginlerin Uyguladıkları Para Kazanma Yolları!

5-Instagram’dan Satış Yaparak Online Para Kazanma!

Anket doldurarak para kazanma ve online para kazanma oyunları gibi zaman kaybettirici şeylerle uğraşmak yerine ınstagramdan satış yaparak para kazanmanızı tavsiye ediyorum. Yaptığınız el işlerini, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi  ınstagram’da açacak olduğunuz hesap sayesinde satabilirsiniz. internetten para kazanma kesin yolları ile ilgili araştırma yapan birçok ev hanımı ınstagram sayesinde evine önemli maddi destekler sağlamaktadırlar.

6- Satış Ortaklığı İle Online Para Kazanma!

Çok para kazanmak için ne yapmak lazım? sorusunun cevabını sıklıkla araştıran kişilere önerebileceğim önemli online para kazanma fikirleri arasında satış ortaklığı gelmektedir. Satış ortaklığı bir nevi pasif bir kazanç yöntemidir. Yani siz çalışmadığınız zamanlarda da size para kazandırabilecek bir yöntemdir. Blog sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda ve diğer reklam mecraları aracılığı ile başkalarının ürünlerini satarak komisyon elde edebilirsiniz. Blog sitesi ve internet sitesi açma iş fikirlerinden çok daha kazançlı bir yöntem olan satış ortaklığı yaparak online para kazanma sandığınızdan çok daha kolaydır.

7- Web Site Alım-Satımı Yaparak Online Para Kazanma!

Online para kazanma ekşi sözlük yazarlarının tavsiyeleri arasında da yer alan web site alım satım işleri tıpkı bir ev alıp satmak gibidir. Potansiyeli olan bir site satın alırsınız ve üzerinde biraz geliştirmeler yaparak ve ziyaretçi kitlesini artırarak başkalarına üzerine kar katıp satabilirsiniz. Site alımında bir takım kritik noktalara dikkat ettiğiniz takdirde beklediğinizden çok daha güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

8- Stok Fotoğraf Satarak Online Para Kazanma!

Fotoğraf ve video çekmeyi çok seven biri iseniz bu tutkunuzu kazanca dönüştürmek için elinizde çok önemli bir fırsat var! Shutterstocki ve StockPhoto sitelerine çekmiş olduğunuz fotoğrafları yükleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle google’da üst sıralarda yer almak isteyen birçok web sitesi sahibi özgünlük politikalarını yerine getirmek amacı ile stok görsel satan sitelerden fotoğraf satın almaktadır.

Mutlaka Oku: Gayri Meşru Para Kazanma Yolları!

9- E-Posta Pazarlaması Yaparak Online Para Kazanma!

Birçok başarılı internet girişiminin arkasında e-posta pazarlaması bulunmaktadır. Yeni kurulan sanal girişimlerin birçoğu gerçek e-posta hesaplarına ihtiyaç duymaktadır. İşte buradaki potansiyeli göz önüne alarak geniş bir kitleye sahip e-posta listesi oluşturarak firmalara bu listenizi satabilirsiniz. E-posta listesi oluşturmak için ise bir blog sitesi açabilir veya ziyaretçilerinize e-posta listenize kayıt olmaları karşılığında küçük hediyeler verebilirsiniz. E-posta listesi oluşturmak için başlangıçta çok fazla uğraşırsınız ancak daha sonrasında çalışmadığınız zamanlarda da size para kazandırabilecek bir kazanç yöntemine sahip olursunuz.

10- Dailymotion’a Video Yükleyerek Online Para Kazanma!

internetten para kazanma 2020 tavsiyelerim arasındaki belki de en önemli kazanç fikti Dailymotion’a video yükleyerek para kazanmaktır. Youtube’dan bile oldukça eski bir video paylaşım platformu olan Dailymotion’dan tıpkı youtube’daki gibi kazanç elde edebilirsiniz. Şuanlık youtube kadar para kazandırmasa da ileride youtube’un kapanması veya ülkemizde kısıtlanması halinde ilk video içerik üretilebilecek platform Dailymotion olacaktır. Bu potansiyeli görüp geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız mutlaka Dailymotion ile para kazanmaya başlamanızı tavsiye ediyorum…

Mutlaka Oku: 18 Garanti Para Kazandıran İşler!

Çok Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım?

Burada sizlere anket doldurarak para kazanma ve online para kazanma oyunları gibi zaman kaybettirici ve para kazandırmayan yöntemler aktarmadım. Sizlere burada bizzat kendi deneyimlemiş olduğum online para kazanma yolları ile ilgili tavsiyelerde bulundum. Sizlerinde online para kazanma 2020 yılı tavsiyeleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz.

Çok para kazanmak için ne yapmak lazım? sorusunu soran kişilere öncelikle şunu söylemek istiyorum; çalışmadan para kazanmak söz konusu değildir. Burada sıralamış olduğum 10 adet online para kazanma yollarını denemeniz halinde para kazanabilirsiniz. Çok daha fazla para kazanmak istiyorsanız da bu yollarla para kazanmak için daha fazla mesai harcamanız gerekmektedir.

Mutlaka Oku: Zekayla Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım?

internetten para kazanma kesin yollarını burada aktarmaya çalıştım. Sizlerinde online para kazanma ile ilgili araştırma yapan kişilere tavsiyeleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz. Yapacak olduğunuz yorumlar bizim için oldukça kıymetlidir. Editörlerimiz yapacak olduğunuz yorumlara oldukça hızlı bir şekilde cevap vererek içeriğimizi okuyan kitlelere çok daha yararlı bir içerik sunma çabası içerisinde bulunmaktadır…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz