Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ?

Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ? Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? Cüneyt Çakırın Asıl Mesleği Nedir ? gibi soruların cevaplarını sizlere bu yazımda aktaracağım…

Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ?

Futbol oldukça büyük bir ekonomi endüstrisi bu büyük endüstrinin bir parçası olan taraftarlar doğal olarak hakemler maç başı ne kadar alıyor merak etmektedirler. Ülkemizin en önemli ve başarılı hakemleri arasında yer alan Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ? sorusu da Türk taraftarlar arasında fazlası ile merak edilmektedir. Bizde bu amaçla Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ? sorusunun cevabı için araştırma yaptık işte Cüneyt Çakır’ın maç başı ücreti…

TFF ilk defa 2016-2017 sezonunda hakemlere sabit aylık maaş bağlanmasına karar vermiştir. Buna göre hakemler ne kadar kazanıyor diye sorarsanız kategorilere göre bir sınıflandırma yapıldığını söyleyebiliriz. Ülkemizin en başarılı hakemi olarak kabul edilen Cüneyt Çakır 1. kategoride yer aldığı için aylık 20.000 TL sabit maaş, 5750 TL maç başı ücret ve 350 TL ile 850 TL arasında değişen oranlarda harcırah aldığını söyleyebiliriz.

Kısaca Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Kazanıyor ? 5750 TL ücret almaktadır. Ayda 4 maç yönettiğini varsayarak eline ayda 60.000 TL’ye varan kazançlar elde ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Cüneyt Çakır’ın maaşı sayesinde diğer Türk hakemler ne kadar kazanıyor ve hakemler maç başı ne kadar alıyor sorularının da yanıtını bulmuş olduk…

Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ?

Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ? sorusunu yönelten kişiler aynı zamanda Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? sorusunu da merak etmektedirler. Çok fazla laf salatası yapmadan Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? sorusunun cevabını verelim. Şampiyonlar ligi maçlarında maç başı ücreti 5750 EURO ve 800 EURO’da harcırah olan Cüneyt Çakır 2015 yılında yönetmiş olduğu şampiyonlar ligi final maçında tek maç için 92 bin TL gelir elde etmiştir.

Tüm bu rakamlara baktığımızda hakemlerimizin de artık futbolcular kadar kazanç elde ettiğini söyleyebiliriz. Yinede rakamlara göz attığımızda ise Türk hakemlerinin Avrupa’daki meslektaşlarından çok daha az kazanç elde ettiği görülmektedir.

Şunu da söyleyelim şampiyonlar ligi hakem ücretleri de tıpkı ülkemizdeki hakem ücretleri gibi bir sınıflandırmaya bağlı olarak verilmektedir….

Cüneyt Çakırın Asıl Mesleği Nedir ?

Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ? ve Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? sorularının ardından Cüneyt Çakırın Asıl Mesleği Nedir ? sorusu en fazla sorulan soru olmuştur. Cüneyt Çakırın asıl mesleği Sigortacılıktır. Bir sigorta acentesi olan Cüneyt Çakır hakemliğin yanında bu mesleğini kısmende olsa sürdürmektedir….

Böylelikle Cüneyt Çakırın Asıl Mesleği Nedir ? Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor ? Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? gibi sorularınıza yanıt bulduk. İlerleyen zamanlarda yine en çok merak edilen sorular ile karşınızda olacağız….

Cüneyt Çakır İle İlgili Tüm Bilinmeyenler İçin Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz