Mehmet Demirkol Hangi Takımlı?

Ülkemizde spor yorumcularının hangi takımı tuttuğu hep merak edilmektedir. Hangi takımı tuttuğu hep merak edilen spor yorumcularından birisi de Mehmet Demirkol’dur. Mehmet Demirkol Hangi Takımlı? olduğu ile alakalı olarak araştırma yaptım ve bunları size aktarmak istiyorum…

Mehmet Demirkol Hangi Takımlı?

İstanbul doğumlu ve aynı zamanda Galatasaray lisesi mezunu olan Mehmet Demirkol Hangi Takımlı? Yıllardır spor kanallarında görmeye alışkın olduğumuz Mehmet Demirkol’un takım tutup tutmadığı veya hangi takımı tuttuğu hep merak edilmiştir.

Mehmet Demirkol Hangi Takımlı? sorusu ile alakalı olarak çok kapsamlı bir araştırma yaptım ve bu soruya çok fazla laf cambazlığı yapmadan Fenerbahçe’li yanıtını verebilirim. Birçok demecinde ve twitterda kullanıcılara Fenerbahçeli olduğunu oldukça sık bir şekilde söylemiştir. 

Mehmet Demirkol Kimdir Hangi Takımlı? sorusuna net olarak Fenerbahçelidir. Yanıtını verebilirim. Sizlerinde Mehmet Demirkol Hangi Takımlı? sorusu ile alakalı olarak eklemek istediği görüş ve düşünceleriniz var ise lütfen bizlere yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

Mehmet Demirkol Donk İle İlgili Yaptığı Yorumlar Alay Konusu Olmuştur!

Mehmet Demirkol Donk transferi öncesinde söylediği sözler ile de çok konuşulmuştur. Mehmet Demirkol Donk Galatasaray’a gelirse kendisini fazlası ile gösterir derken Donk’un Galatasaray’a transfer olup ardından kötü bir futbol sergilemesi sonrasında Donk gibi kötü bir futbolcunun Galatasaray’a nasıl transfer olduğuna şaşırdığı ima eden bir demeç vermiştir.

Sosyal medyada Mehmet Demirkol Hangi Takımlı? sorusunun ardından en popüler olan konu da Mehmet Demirkol Donk hakkında yaptığı yorumlardır. Kendisi bunla ilgili olarak makine değiliz hata yapabiliriz diyerek geçiştirme yapmıştır.

Mehmet Demirkol Donk demeçleri ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz. Sizce Mehmet Demirkol başarılı bir spor yorumcusu mu? 

Mehmet Demirkol Fenerbahçe Hep Gönlümde Olmuştur!

Yıllardır NTV bünyesinde spor yorumculuğu yaparak adını geniş kitlelere ulaştırmayı başaran önemli bir şahsiyet olan Mehmet Demirkol, gönlünün her zaman Fenerbahçe’de olduğunu söylemektedir. Galatasaray lisesinde okuduğu yıllarda dahi kendisinin koyu bir Fenerbahçeli olduğunu sözlerine eklemiştir. 

Mehmet Demirkol ile ilgili görüş ve düşünceleriniz nelerdir? Bu önemli spor yorumcusu ile ilgili kişisel görüşlerinizi aktarırsanız çok sevinirim…

Mutlaka Oku: Aslında Ersun Yanal Hangi Takımlı?

Mutlaka Oku: Ali Koç İle İlgili Bilinmeyenler

Mutlaka Oku: Erol Bulut Fenerbahçe’de Oynadı Mı?

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz