Size 18 Garanti Para Kazandıran işler

Girişimci ruhlu kişilere özel olarak hazırlamış olduğum bu içeriğimde garanti para kazandıran işler ile ilgili 18 önemli tavsiye de bulunacağım. Bu para kazandıran iş fikirleri arasında kısa sürede para kazandıran işler de bulunmaktadır uzun vadede güzel kazançlar elde edilebilecek iş fikirleri de yer almaktadır…

Garanti Para Kazandıran işler 18 Önemli Tavsiye

Size burada açıklamış olduğum para kazandıran iş fikirleri bizzat kendimin deneyip gelir elde ettiği yöntemlerdir. Asla burada oyun oynayarak para kazan veya müzik dinleyerek para kazan gibi saçma, zaman kaybettiren iş fikirleri aktarılmayacaktır.

Burada açıklamış olduğum garanti para kazandıran işler ile ilgili para kazandırmayacağını düşündüğünüz iş fikrini bizlere söyleyip içeriğimizden kaldırmamızı da isteyebilirsiniz. Yada başka garanti para kazandıran işler ile ilgili tavsiyelerde de bulunabilirsiniz.

Burada amaçlamış olduğum şey ise sizlerin para kazanma uğruna gereksiz zaman kayıpları yaşamamanız ve dolandırıcı kişilerin ağına düşmemenizdir. Kısa sürede para kazandıran işler ile ilgili 18 tavsiyeme çok fazla laf salatası yapmadan geçmek istiyorum…

1- Tesettür Giyim Mağazası

Garanti para kazandıran işler arasındaki ilk önemli tavsiyem tesettür giyim mağazası açmaktır. Gün geçtikçe muhafazakar kesim biraz daha artış göstermektedir. Bu durumda tesettür giyim mağazalarının giderek daha fazla rağbet görmesini sağlamıştır.Bu iş fikrinden e-ticaret sitesi açarak da önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Tesettür giyim sektöründeki ticaret hacmi 3 Trilyon dolardır.

2- Bebek Ürünleri Satışı

Bebek ürünleri satışı yapmak ülkemizde kısa sürede para kazandıran işler arasında en yüksek kar marjlı iş fikridir. Sadece 0-5 yaş arası nüfusun 6 milyona ulaştığı ülkemizde bebek ürünleri ile ilgili satışını yapacağınız her ürün size ciddi bir kar marjı bırakabilecektir. Bu işi de e-ticaret sitesi açarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

3- Su Bayiliği

Su bayiliği açmak size garanti kazanç kapılarını ardına kadar açacaktır. Ortalama olarak 20.000 TL sermaye ile kurulacak olan Su bayiliğinde büyük şehirlerde yaşıyor iseniz önemli bir kazanç kapısını sizi bekliyor…

Mutlaka Oku: 18 Yaşından Küçükler İçin Para Kazanma Yolları

4- Mobilya Mağazası

Mobilya mağazası açma iş fikri garanti para kazandıran işler arasında en yüksek kar marjlı iş fikirleri arasında önemli bir konumda yer almaktadır. Mağazada gerçekleştirilebilecek günde 1 tane satış dahi dükkanın tüm giderlerini karşılamaya fazlası ile yetmektedir.

5- Köy Ürünlerini Satmak

Para kazandıran iş fikirleri arasındaki 5. önemli tavsiyem köy ürünleri satışıdır. Bu iş fikrinde köy ürünlerini kendinizin yetiştirmesine gerek yoktur. Köylüler ile anlaşarak mallarının satışını yapmanız karşılığında komisyon almanız kısa sürede para kazanmanız için yeterli olacaktır. Şehir hayatındaki insanların köy ürünlerine yoğun bir talep gösterdiğini unutmayınız.

6- Kargo Şubesi Almak

Garanti para kazandıran işler arasında yer alan kargo şubesi alma iş fikri en kazançlı fırsatlar arasında yer almaktadır. İnternetten alışverişlerin giderek sıklaşması kargo şubelerine olan yoğun talebi artırmaktadır. Bu da hangi ilçede olursanız olun bu iş fikrinin size para kazandıracağı anlamına gelmektedir. Küçük bir ilçede açacak olduğunuz kargo şubesinin aylık ortalama kazancı 25 Bin TL civarında olacaktır.

Mutlaka Oku: Evde Para Kazandıran İşler 28 Önemli Tavsiye

7- Makale Yazarlığı

Kısa sürede para kazandıran işler arasında en popüler iş fikri olan makale yazarlığında şimdiye kadar sıralamış olduğumuz iş fikirleri gibi başlangıçta herhangi bir sermaye yatırmanıza gerek yoktur. Yapmış olduğunuz işlerden kazancınızı hemen alabilirsiniz. Bionluk ve sadeceon gibi sitelerden makale ihtiyacı olan kişilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

8-Tavuk Yetiştiriciliği

Garanti para kazandıran işler arasında benim en çok yapmak istediğim ancak bir türlü gerçekleştiremediğim iş fikri tavuk yetiştiriciliğidir. Geçmişten günümüze yumurtaya ve tavuğa olan talep hiçbir zaman azalmamıştır. Küçükten bu işe başlayarak eşe, dosta veya komşuya satış yaparak başlayabileceğiniz bu iş fikrinde kazanç elde etmemeniz için hiçbir gerekçe yoktur.

9-Danışmanlık Hizmetleri

Çağımız bilgi çağı bu nedenle artık insanlar bilgilerini satarak para kazanmaya başlamıştır. Para kazandıran iş fikirleri arasında yer alan danışmanlık hizmetlerinde kendinize güvendiğiniz, eğitimini aldığınız ve yeterli donanıma sahip olduğunuza inandığınız alanlarda danışmanlık hizmetleri vererek çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

10- İş Yerine Yemek Servisi

Özellikle AVM çalışanlarının ilgi gösterebileceği bu iş fikrinde ev yemeklerini çalışanlara satarak gelir elde edebilirsiniz. Evinizde yapmış olduğunuz yemeklere olan ilgi beklediğinizden fazla olur. İşçilerin yemek saatlerinde ayaklarına kadar götürebilecek bir yemek hizmeti vermeniz ciddi kazançlar sağlamanıza imkan tanıyacaktır. 

11- Online Kurs Satın

Kısa sürede para kazandıran işler arasında yer almasa da uzun vadede pasif bir gelir kaynağı olabilecek bu iş fikrinde yeterli yetkinliğe sahip olduğunuz bir alanda online kurs hazırlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Udemy bu iş için en iyi platformdur.

Mutlaka Oku: internetten para kazanma yolları 2019 yılı tavsiyeleri

12- Hayvan Bakıcılığı

Garanti para kazandıran işler arayışında olan kişilere hayvan bakıcılığı yapmalarını öneriyorum. Özellikle öğrenci arkadaşlar için yapılabilecek en iyi para para kazandıran iş fikirleri arasında yer alan hayvan bakıcılığı için armut.com’u öneriyorum.

13- Yaşlı Bakım Hizmetleri

Ben risk almak istemiyorum girdiğim iş bana kesin kazanç sağlasın diyorsanız yaşlı bakım hizmetleri vermenizi öneriyorum. Yaşlı bakım hizmetleri garanti para kazandıran işler arasında giderek kazancı artan önemli bir iş koludur. İster kendi ekibinizi kurup bu işi yapın isterseniz de bireysel olarak bu işi yapın…

14-Tost Dükkanı Açın

Kısa sürede para kazandıran işler nedir? diye soran biri iseniz tost dükkanı benim size verebileceğim en önemli garanti para kazandıran işler arasında yer almaktadır. İnsanların artık simit-poğaça yemekten sıkılması tost dükkanlarına olan rağbeti artırmaktadır. Üstelik tost ister sabah ister akşam her öğünde tüketilebilecek harika bir yemektir.

15- Pastane Açmak

Garanti para kazandıran işler arasında çok klasik bir tavsiye olacak ama pastanecilik halen çok ciddi kar marjlarına sahip önemli bir iş fikridir. İşlek bir caddede açacak olduğunuz pastane sizi zengin etmek için yeterli olacaktır. İmalathane açmak için yeterli sermayeniz yoksa diğer firmaların imalathaneleri ile anlaşarak ürün tedariki yapabilirsiniz.

16- Çamaşırhane Açın

Günümüzde bekar insanların çoğalması ve karı kocanın birlikte çalışması çamaşırhanelere olan ihtiyacı doğurmuştur. Yurt-dışında oldukça popüler olmasına rağmen ülkemizde henüz popüler olmamış bu iş fikrinde çok iyi kazançlar bulunmaktadır. Garanti para kazandıran işler arasında yer alan çamaşırhane iş fikrini denemenizi öneriyorum.

17- Kombi ve Petek Temizleme İşi Yapın

Kombi ve petek temizliği işini gözünüzde büyütmeyin.Yapacak olduğunuz 2000-2500 TL’lik makine yatırımı ile bu işi sizde yapabilirsiniz. Youtube gibi mecralarda kombi ve petek temizliği ile ilgili önemli bilgiler paylaşılmaktadır. Garanti para kazandıran işler arayışında olan biri iseniz bu işi yapmak için ufak bir reklamınızı yapmak yeterli olacaktır.

Mutlaka Oku: Türk Para Kazanma Siteleri

18- Hacamat Merkezi Açın

Giderek alternatif tıpa ilgi büyük bir artış göstermektedir. Hacamat iş fikri de sağlıklı yaşama arzusunda olan kişilerin yoğun bir talep gösterdiği alanların başında gelmektedir. Tek seans ücretinin ortalama olarak 100 TL’den başladığı hacamat işi para kazandıran iş fikirleri arasında en yüksek kar marjına sahip iş fikri olarak öne çıkmaktadır.

Mutlaka Oku: haftalık ödeme yapan makale siteleri

Mutlaka Oku: kafayı kullanarak para kazanmak

Mutlaka Oku: zekayla para kazanmak için ne yapmak lazım?

Böylelikle sizlere garanti para kazandıran işler ile ilgili 18 önemli tavsiye de bulundum. Sizlerinde bu 18 garanti para kazandıran işler ile ilgili görüş ve önerilerini bekliyorum. Ayrıca kısa sürede para kazandıran işler ile ilgili önerilerde bulunarak içeriğimize katkıda bulunabilirsiniz. 

Burada açıklamış olduğum 18 garanti para kazandıran işler ile para kazanmama ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. 2019 yılı göz önüne alındığında bu iş fikirleri belki de sizi zengin edecektir. Garanti para kazandıran işler ile ilgili önerilerimize göz atmak için diğer makalelerimi okumanızı öneriyorum…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz