internetten para kazanma yolları inci sözlük yazarlarından tavsiyeler

Bu yazımızda internetten para kazanma yolları inci sözlük yazarlarından tavsiyeler vereceğiz. Böylelikle internetten para kazanma yolları hakkında ciddi bir bilgi birikimi edineceksiniz….

internetten para kazanma yolları inci sözlük yazarlarından tavsiyeler

1- Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanma internetten para kazanma yolları inci sözlük yazar tavsiyeleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Anket doldurma sitelerine üye olarak ayda en azından 300 TL kazanabilirsiniz. İşi daha da ilerletmek istiyorsanız anket doldurma şirketleri ile anlaşarak sokakta anket doldurma işine de girebilirsiniz. Bu şekilde asgari ücrete kadar para kazanabilirsiniz. Son bir söz söyleyelim anket doldurarak para kazanmak ile ilgili bu yolla zengin olma hayalleri kurmayın bu para kazanma yolu ile sadece harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Anket Doldurarak Para Kazanmak ile ilgili bir yazı yazmıştık buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

2- Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail okuyarak para kazanmak fikri biraz saçma gelebilir fakat bu yolla da para kazanabilmeniz mümkün. Mail adresinize gelen mesajları okuyarak internetten para kazanabilirsiniz. Ama anket doldurarak para kazanmak fikrinde olduğu gibi bu yolla da zengin olma veya evinizi geçindirme hayalleri kurmayın. Mail okuyarak para kazanmak sadece öğrenci iseniz harçlığınızı çıkarmanıza yarar. Mail okuyarak para kazanmak yazısını okumak için tıklayınız

3- Facebook İle Para Kazanmak

Ciddi bir kitleye hitap ediyorsanız. İlgi çekici paylaşımlar ile insanların ilgisini çekmeyi başarıyor iseniz Facebook ile hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. İsterseniz Facebook sayfalarınız aracılığıyla ürün satabilir, isterseniz başka firmaların reklamlarını yayınlayabilir, tanıtım yazısı da yayınlayabilirsiniz. Kısaca Facebook ile para kazanmanın temeli reklam yayınlamaktan geçmektedir. Bir Facebook sayfasını geliştirip forumlarda satışa çıkartarak da para kazanabilmeniz mümkün. Yaratıcılığınıza bağlı olarak Facebook ile kazanacağınız parayı artırabilirsiniz.

4- Instagram İle Para Kazanmak

Instagram’ın geçmişi henüz fazla olmamasına rağmen birçok insan için adeta gelir kapısı olmuştur. Birçok bireysel ve kurumsal firma ürün ve hizmetlerini Instagram aracılığı ile tanıtıp para kazanmaktadır. Bu durumda oldukça fazla bir takipçiye sahip olan kişiler için gelir kapısı olmuştur. Mesela 100.000 takipçili bir Instagram hesabınız var ise bir giyim firmasının reklamlarını yayınlayarak bir yayım başına 2.000 – 3.000 TL’ye varan oranlarda para kazanabilirsiniz.

5- Organizasyon Şirketleri İle Çalışarak Para Kazanmak

Bilindiği gibi organizasyon işleri artık internet dünyasından yapılmaktadır. Bu durumda yeni bir iş kapısının açılmasını sağlamıştır. Organizasyon şirketleri ile internet üzerinden iletişime geçerek nikah şekeri yapma, organizasyonların hazırlanması konusunda yardımcı olma hatta organizasyonlardaki pastaların yapımını üstlenme gibi birçok iş teklifi alabilirsiniz. Organizasyon şirketlerini işleri yazın patlama yaşadığı için hangi organizasyon şirketi ile geçerseniz geçin olumlu bir yanıt alabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. internetten para kazanma yolları inci sözlük tavsiyeleri arasında yer alan bu para kazanma yolu oldukça dikkat çekici. Evden para kazanma işleri arasında yer alan nikah şekeri yaparak para kazanmak sandığınızdan çok daha kazançlı bir yöntemdir.

6- Burs Alarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanma yolları arasında burs alarak para kazanmakta gelmektedir. Artık hayatımız internet olduğu için burs veren vakıflar ile internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. KYK Bursu, Toplum gönüllüleri vakfı bursu ve Vehbi Koç Vakfı bursu gibi birçok vakfın bursuna internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiiz.

7- Youtube İle Para Kazanmak

internetten para kazanma yolları inci sözlük tavsiyeleri arasında yer alan youtube ile para kazanmak fikrini birçok inci sözlük yazarı ta 2010 yılından beri dillendirmiştir. Youtube ile tam anlamıyla para kazanmak 2016 yılında başlamasına rağmen o yıllarda inci sözlük yazarlarına kulak kabartıp youtube ile para kazanmaya soyunanlar şuanda adeta paraya para demiyor. Birçok youtuber çok kaliteli videolar çektikleri için değil eski hesaplara sahip oldukları için bu denli büyük kitlelere hitap etmeyi başarmışlardır. Youtube ile para kazanmak konusunda geç kaldığınız fikrine kapılmayın. İlgi çekici yaratıcı videolar üretebilecek bir kapasiteye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız hemen youtube ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yolla ayda 5000 TL’den daha fazlasını kazanabilirsiniz.

8- Clickbank İle Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak istiyorum diyenlerdenseniz clickbank sizin için güzel bir para kazanma yöntemi olabilir. Bir satış ortaklığı sistemi olan clickbank ile başkasına ait ürünleri satıp komisyon kazanarak para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanmanın en kazançlı yolu olan satış ortaklığı sistemi ile aylık 15.000 TL’ye varan oranlarda para kazanabilirsiniz. Bize internetten para kazanma yolları arasında tavsiye ettiğiniz bir yol var mı diye sorarsanız satış ortaklığını sizlere fazlası ile öneriyoruz.

9- Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale yazarak para kazanmak yaklaşık olarak 10-15 yıllık bir geçmişe sahip. Google’un 3-4 sene önce algoritmalarını değiştirmesi ve kopya içeriklere sahip siteleri cezalandırması makale yazarlığı gibi bir mesleğin ortaya çıkmasını sağlamıştır. İnternetten para kazanma yolları inci sözlük tavsiyeleri arasında yer alan makale yazarlığı ile para kazanmak sıcak parayı sevenler harika bir fırsattı. Emeğinizi karşılığını anında alabileceğiniz bu yöntem ile günde 100-150 liraya kadar para kazanabilirsiniz. Kaleminize bağlı olarak makale yazarlığı ile kazançlarınızı artırabilirsiniz. Makale yaza kazan siteleri bionluk, wmaracı, r10 ve sadeceon gibi sitelerdir. Bu sitelere hemen üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

10- Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri yaparak para kazanmak makale yazarlığından çok daha kazançlı bir yöntemdir. Yabancı dilinize güveniyorsanız bu konuda iş bulmakta zorlanmayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Sadece 1 sayfalık çevirilerden  dahi 150-200 lira kazanabilirsiniz. İhracat ve ithalat yapan firmalar bu tür freelancer çalışan kişiler ile çalışmayı daha fazla tercih etmektedir.

11- Blog Açarak Para Kazanmak

Bizzat içerisinde bulunduğum bir kazanç yöntemi olan blog açarak para kazanmak bir pasif gelir yöntemidir. İçerik üretme konusunda başarılı iseniz ve SEO konusunda bir takım bilgileri biliyor iseniz bu yolla aylık 20.000 TL’ye varan oranlarda para kazanabilirsiniz. Google Adsense ile siteniz reklam yayınlayacaksınız ve gösterim başına para kazanırsınız. Ortalama olarak her 1000 gösterime 100 TL kazanmanız mümkün.

12- İş İlanları Siteleri İle Para Kazanmak

İş ilanları ile para kazanmak için ya kendiniz bir iş ilanı açabilir iş arayanları bu platformda birleştirebilirsiniz. Yada her insanın yaptığı gibi kariyer.net, secrettv ve işbul.com siteleri gibi birçok siteden oldukça kaliteli işler bularak para kazanabilirsiniz.

13- Özel Ders Vererek Para Kazanmak

İnternet üzerinden yetenekleriniz doğrultusundan özel ders vererek de para kazanabilmeniz mümkün. Mesela matematikte oldukça iyi iseniz şuanda oldukça popüler olan Facebook, Instagram ve Youtube canlı yayınları ile ders verebilirsiniz. Bu yolla sadece canlı yayın yaparak değil bir youtube kanalı açarak para kazanabilirsiniz. Birçok kişi ingilizce dersi vererek youtube üzerinden normal bir öğretmenlikten çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

14- E-ticaret Yaparak Para Kazanmak

İnternetten para kazanma yolları inci sözlük tavsiyeleri arasında bir miktar sermayeniz olması gereken bu para kazanma yolu ile reel hayatta nasıl bir dükkan açıyorsanız sanal alamde mesela gittgidiyor, n11 ve hepsiburada gibi sitelerde ürünlerinizin satışını yaparak para kazanabilirsiniz.

15- Web Sitesi Geliştirerek Para Kazanmak

Web sitesi kurma, SEO bilgisi ve içerik yazma konusunda biraz bilginiz var ise bir web sitesini belli bir yere taşıdıktan sonra yani günlük ziyaretçi hiti 1000’e ulaştığı zaman 1500-2000 TL’ye varan oranlarda satışını gerçekleştirebilirsiniz. Yılda en azından bu yolla 5000 TL’ye kadar bizzat para kazanmaktayım.

16- Sözlük Üyelikleri İle Para Kazanabilirsiniz

İnci sözlük, uludağ sözlük ve instela gibi sözlük sitelerinde görmüş olduğunuz birçok yorumdan yazarlar para kazanmaktadır. Sizde bir sözlük üyeliği açıp kendinizi bu alanda ispat ederseniz tanıtım yazıları yayınlayarak oldukça zahmetsiz bir şekilde para kazanabilirsiniz. İnci sözlük ile bu şekilde para kazanan birçok arkadaşımın olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu da oldukça kaliteli internetten para kazanma yolları inci sözlük yazar tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

17- Müzik Dinleyerek Para Kazan

Müzik dinleyerek para kazan ciddi bir gelir elde et. 2017 yılında internetten para kazanma yolları arasına girmeyi başarmış olan müzik dinleyerek para kazanmak şuanda Türk internet sitelerinde maalesef bulunmamaktadır. Fakat birçok yabancı kökenli siteye üyeliğinizi gerçekleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir şarkı başına 10 Dolara kadar para kazanabilirsiniz. Müzik dinleyerek para kazanmak ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

18- Haber Sitelerine Editör Olarak Para Kazanmak

internetten para kazanma yolları inci sözlük tavsiyelerinde son olarak haber sitelerine editörlük yaparak para kazanma fikrini önermekteyiz. Günümüzde habercilik neredeyse ciddi oranlarda internete yayılmış durumda ve ciddi anlamda içerik üretecek insan açığı bulunmaktadır. Sizde birçok haber sitesinin iletişim kısmından irtibata geçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizde yukarıda sıralamış olduğumuz internetten para kazanma yolları inci sözlük tavsiyelerine göz atarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. İnternetten para kazanmak istiyorum diyen birçok kişi saymış olduğumuz bu 18 tavsiyeden en az birisini denemesi gerekmektedir. İnternetten para kazanma yolları nedir sorusunun cevabını bulmak isteyen ziyaretçilerimiz sitemizdeki makaleleri inceleyerek birçok para kazanma yöntemini öğrenebilir. internetten para kazanma yolları inci sözlük

İlerleyen yazılarımızda kolay para kazanma teknikleri, online para kazanma yolları ve inci sözlükten para kazanma üzerine oldukça kaliteli konular paylaşacağız. Bizleri takip etmeyi unutmayın…

İnternetten Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017 Tavsiyeleri İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma İçin Tıklayınız

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin Tıklayınız

Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz