Google Adsense Tıklama Başına Ne Kadar Veriyor?

Özellikle internet sitesi olan veya bir blog sitesi açmayı düşünen kişilerin sormuş olduğu soruların en başında Google Adsense Tıklama Başına Ne Kadar Veriyor? sorusu gelmektedir. Bende bu amaçla google reklamlarından para kazanmak ile ilgili sizlere ufak bilgiler aktaracağım…

Google Adsense Tıklama Başına Ne Kadar Veriyor?

Google Adsense Tıklama Başına Ne Kadar Veriyor? sorusuna net bir cevap verilmesinin mümkün olmadığını baştan belirtmek istiyorum. Kimseye de buradan bir hayal satma peşinde de değilim. Burada benim amacım Adsense gösterim başına ne kadar veriyor? ve Google Adsense Tıklama Başına Ne Kadar Veriyor? sorularınız ile ilgili mantıklı bir cevap vermektir.

Google reklamlarından para kazanmak uğruna site açma işine girişen ancak beklediğinden zor olduğunu anladığı için site işlerini bırakan birçok kişi bulunmaktadır. Bu tür kişiler yüzünden internet bir bilgi çöplüğüne dönmüştür.

Google reklamlarından para kazanmak isteyen birisi öncelikle bu iş için gecesini gündüzüne katması gerekiğini unutmamalıdır. Aksi takdirde bu yolla para kazanmak reel hayatta para kazanmaktan çok daha zor olabilmektedir.

Mutlaka Oku: Evde Para Kazanmanın 21 Yolu!

Kazançlar Neye Göre Belirleniyor?

Google adsense tıklama başına ne kadar veriyor? ve Adsense gösterim başına ne kadar veriyor? soruları ile alakalı bir araştırma yaptığınızda bu işten ciddi paralar kazanan insanların olduğunu göreceksiniz. Bu insanlar adeta çocukluklarından bu yana site işleri ile uğraşmış hatalar ile bu işi öğrenmişlerdir. Şuanda bu tür kişiler SEO uzmanı da denebilmektedir.

Gelelim tıklama başına maliyetin google tarafından nasıl hesaplandığına… Bir blog sitesine sahipseniz ve içerisinde 1000 tane içerik girişi yapsanız dahi kazanabileceğiniz maksimum para miktarı günlük 5 TL’yi geçmeyecektir. Çünkü blog sitelerinde her konudan içerik bulunur ve bu içeriklerde yayınlanan reklamların tıklama maliyetleri 0,10-0,15 seviyelerinde olmaktadır.

Özellikle turizm ve finans konularında site açarsanız çok önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Çünkü bu alanlarda reklam veren kişiler çok ciddi tıklama oranları ile reklam vermektedirler. Kısaca tıklama başına kazancınızı artırmak için her telden çalmayınız. 

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Google Reklamlarından Para Kazanmak Hayal Mi?

Google Adsense Tıklama Başına Ne Kadar Veriyor? sorusu ile alakalı araştırma yapan kişilerin eminim ki vermiş olduğumuz bu cevaplardan sonra şevki kırılabilmektedir. Ancak ben burada gerçekleri belirtiyorum. Para kazanmak için ciddi bir anahtar kelime araştırması yapmanız ve hatta mümkünse ingilizce içerikli bir site açmanızı tavsiye ediyorum. Yabancı ülkelerdeki reklamverenler bu konuda daha bonkör 🙂

İçeriğimi kısaca özetlemem gerekirse Google Adsense Tıklama Başına Ne Kadar Veriyor? sorusunun net cevabı tamamen reklamverenlere bağlıdır. Yüksek ücretler ile hangi sektörlerde reklam verildiğini öğrenirseniz ozaman yüksek kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Hızlı Para Kazandıran İşler İle İlgili 18 Tavsiye!

Google adsense tıklama başına ne kadar veriyor? ve Adsense gösterim başına ne kadar veriyor? soruları ile kısaca google reklamlarından para kazanmak ile ilgili aklınıza takılan soruları yorumlar aracılığı ile sorabilirsiniz. Elimden geldiğince bu sorulara cevap vermeye çalışacağım…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz