Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Merhabalar arkadaşlar sizlere bizzat kendim makale yazarı olarak makale yazarak para kazanmak ile ilgili önemli bilgiler paylaşacağım. Burada yer alan bilgiler makale yazarak para kazanmak 2019 yılı için en güncel verilerdir. Burada paylaşacağım makale yazarak para kazandıran siteler ile çok fazla vakit kaybetmeden gelir elde etmeye başlayabileceksiniz…

Makale Yazarak Para Kazanmak 2019 Yılı En Güncel Bilgiler

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

İster öğrenci, ister çalışan isterseniz de emekli olun hiç fark etmez makale yazarak para kazanmak sandığınızdan daha kolay. Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız kilit nokta kendinizi geliştirmenizdir.

Başlangıçta düşük ücretler ile iş alırsınız ancak kendinizi geliştirdiğiniz ve ciddi referanslar sağladığınız takdirde ana işinizden çok daha iyi paralar kazanabilirsiniz. Burada yer vermiş olduğum makale yazarak para kazandıran siteler bizzat kendimin de kullandığı sıkıntısız ödeme aldığım sitelerdir…

Makale yazarak para kazandıran siteler ile ilgili görüşleriniz veya bu listeye eklemek istediğiniz bir site varsa lütfen yorumlar aracılığı ile bizlere belirtiniz. Bu sayede makale yazarak para kazanmak isteyenlere 2019 yılı itibari ile en güncel verileri sağlamayı başarmış oluruz…

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Olmazsa Olmazlar!

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle imla kurallarına dikkat etmelisiniz. İmla kurallarına dikkat etmeden yazacak olduğunuz makaleler ile asla gelir elde edemezsiniz. Ayrıca yazılacak konu hakkında yeterli araştırmayı mutlaka yapmalısınız. 

Makale yazarak para kazanmak için cümleleri uzun tutmayın mümkün olduğunca yalın bir anlatım tercih edin. Okuyucuyu sıkacak şekilde yazılan makaleler ile para kazanma şansınız asla olmayacaktır. Kopyala yapıştır olan iki kelimeyi asla bir araya getirmeyin. Yazılarınızın özgün olmasına dikkat edin…

Makale yazarak para kazanmak 2019 yılı en önemli tavsiyelerim arasında SEO uyumlu bir şekilde makalelerinizi yazmanızdır. Yani arama motoruna uygun bir şekilde bir makale yazma kabiliyetine sahip değilseniz asla müşteri bulamazsınız. 

Mutlaka Oku: Evde Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır? 

Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Burada açıklamış olduğum makale yazarak para kazandıran siteler benim uzun yıllar deneyimleyip düzenli ödemeler almayı başarmış olduğum sitelerdir. Ayrıca buradaki makale yazarak para kazandıran siteler size müşteri bulma konusunda da oldukça büyük yardımlarda bulunmaktadır.

1-Bionluk.com

Makale yazarak para kazanmak isteyen biri iseniz uğramanız gereken ilk platform bionluk.com’dur. Bionluk ile binlerce alıcıya ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir freelancer sitesi olan bionluk ile ödemelerinizi de çok rahat bir şekilde alabilirsiniz.

2- Sadeceon.com

Makale yazarak para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği önemli platformlardan bir tanesi de sadeceon.com’dur. Sadeceon da bionluk.com mantığı ile çalışan bir platformdur. Alıcı ve satıcı arasındaki alışverişte güvenilir bir ortam hazırlamak amacı ile kurulmuştur ve oldukça ciddi bir alıcı ve satıcı kitlesine sahiptir.

3- Armut.com

Makale yazarak para kazandıran siteler arasındaki 3.tavsiyem armut.com’dur. Burada da makale yazan kişilere olan talep oldukça fazladır. Ülkemizin en iyi iş ilanı sitelerinden bir tanesi olan armut.com ile makale yazarak rahatlıkla para kazanabilirsiniz. 

Benim makale yazarak para kazandıran siteler ile ilgili verebileceğim 3 tavsiye bulunmaktadır. Bu siteler ile ben yıllardır önemli kazançların sahibi olmaktayım. Sizlerinde makale yazarak para kazandıran siteler ile ilgili tavsiyelerini bekliyorum.

Benim çok fazla kullanmadığım ancak makale yazarak para kazandıran siteler arasında duyduğum siteler ise şunlardır;

  • makaleyazkazan.com
  • yazkazan.net
  • icerikfabrikasi.com
  • makalehizmeti.com
  • yazankazanir.net

Mutlaka Oku: İnternetten makale yazarak para kazanmak ile ilgili herşey!

Herkes Makale Yazarak Para Kazanabilir Mi?

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Herkes makale yazarak para kazanamaz. Çünkü makale yazarak para kazanmak hususunda çevremdekileri bu işe yönlendirdim ancak birçok girişimim olumsuz sonuçlandı. Makale yazarak para kazanmak isteyen kişilerde bir takım özelliklerin bulunması gerekir. Makale yazarak para kazanmak isteyen biri öncelikle şu özellikleri taşıması gerekir;

1- Sabırlı olmalı,

2- Bilgisayar başında vakit geçirmeyi sevmeli,

3- Düşüncelerini yazıya dökebilme kabiliyetine sahip olmalı,

4- Eli hızlı olmalı (hızlı değilseniz bu işte sadece çerez parası kazanırsınız)

5- Sosyal yaşamından vazgeçmeli (zamanınızı iyi yönetirseniz a sosyal olmayabilirsiniz)

6- Çevrenizi bu işten para kazanma hususunda ikna etmelisiniz. 

Bu temel özellikleri taşıyacağınıza inanıyorsanız makale yazarak para kazanmanız mümkün olabilir. Bu özellikler bende yok diyorsanız diğer internetten para kazanma yolları üzerinde durmalısınız. 

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

Makale Yazarak Para Kazanabileceğiniz Diğer Yöntemler

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Makale yazarak para kazanmak ile ilgili farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Başkalarının sitelerine içerik üretmek yerine kendi blog sitenizi açıp kendiniz için içerikler üretip adsense reklamları ile gelir elde etmeyi deneyebilirsiniz. 

Dergi ve gazetelere örnek makale ilanlarınızı gönderin. Gerçekten de okunabilir, ilgi çekici ve özgün makaleler üretebiliyorsanız size geri dönüşler pozitif bir şekilde olacaktır. Kariyer.net gibi sitelerdeki editör ilanlarına da göz atarak bu yolla gelir elde edebilirsiniz. 

Makale yazarak para kazanmak için öncelikle birçok siteye ücretsiz makale yazma tekliflerinde bulunun. Sitelere içerik üretmeye başladıkça makale müşterilerinin sizden nasıl bir iş çıkarmanızı istediklerini çok daha rahat anlayabilirsiniz. 

Makale Yazarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Makale yazarak para kazanmak isteyenlerin sormuş olduğu soruların başında bu yolla ne kadar para kazanılır? sorusu gelmektedir. Başlangıçta 100 kelimesi 1 TL gibi oldukça düşük rakamlar ile başlarsınız. Genelde sizden 300 kelimelik yazılar yazmanız istenir. Günde 3 makale yazacak bir kabiliyet ile başlarsanız ayda 270 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. 

Yazmaya başladıkça makale yazarak para kazanmak konusunda kaliteli bir yetkinliğe erişebilirsiniz. Bende başlangıçta ayda 300 TL gibi komik rakamlar kazanmaktaydım. Ancak referanslarım oldukça ve hızlı yazmaya başladıkça bu rakamı 2000 TL’lere kadar çıkarmayı başardım.

Makale yazarak para kazanmak 2019 yılı itibari ile çok zor değildir. Bu noktada önemli olan sabırlı olmaktır ve bu yolla para kazanılabileceğine inanmaktır. Makale yazarak para kazanmak ile ilgili aklınıza takılan soruları yorumlar aracılığı ile bana sorabilirsiniz..

Başkalarına Makale Yazmak Yerine Kendi Blog Sitenizi Açmanız Daha Yararlı Olacaktır!

Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Bulunmaz Rehber!

Eğer acil nakit paraya ihtiyacınız yoksa başkalarına yazı yazmak yerine kendi blog sitenizi açıp kendi siteniz için içerik üretmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Çünkü sizden 300 kelimelik yazıyı 3 TL’ye alan site sahipleri yılda size yazmış olduğu 3 TL’lik tek bir makaleden 300-400 TL’ye varan oranlarda kazanç elde edebilmektedir.

Emeğinizin sömürülmemesi için asla 300 kelimesi 3 TL’den yazılar yazmayınız. Başkalarına yazacak iseniz 300 kelimesini en az 10 TL’den yazmaya çalışın. Ancak bu şekilde emeğinizin sömürülmesini engelleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi makale yazarak para kazanmak çok zor değildir. Burada önemli olan istikrarlı ve sabırlı olmaktır. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir. Makale yazarak para kazanma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için yorumlardan bizlere ulaşınız. Ekibimiz sizlere bu konuda gerekli yönlendirmelerde bulunacaktır.

Mutlaka Oku: Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri

KENDİNİZİ TANITARAK MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ!

Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız hemen buraya yorumlar aracılığı ile mailiniz ile birlikte kendinizi tanıtınız. Makale yazarak para kazandıran siteler ile ilgili araştırma yapan herkes buradan alıcı bulabilir. 

Yorum yaparken akıcı bir dil kullanmaya özen gösteriniz. Aksi takdirde buradan da makale yazarak para kazanmanız söz konusu olmayacaktır. Makale yazarak para kazanma hususunda dolandırılmamak için de paranızı peşin almaya veye en azından yarısını müşterinizden istemeyi unutmayınız.

Sizlerinde makale yazarak para kazanmak 2019 yılı için yazmış olduğum bu içeriğe yorumlarını bekliyorum. Ayrıca makale yazarak para kazanmak isteyenlere yönelik tavsiyelerde de bulunabilirsiniz..

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz