Korona Günlerinde Evde Yapılacak İşler Listesi 3 Tavsiye

Merhabalar arkadaşlar sizlere bu içeriğimde hali hazırda zor durumda olduğumuz karantina günlerinde evde yapılacak işler listesi hazırladım. Burada yer vermiş olduğum evde yapılacak işler listesi sayesinde en azından evinizin kirasını çıkartabileceksiniz…

Evde Yapılacak İşler Listesi İle Maddi Zorlukları Kolayca Atlatın!

Korona Günlerinde Evde Yapılacak İşler Listesi 3 Tavsiye

1- Makale Yazarlığı!

Hali hazırda kendiminde geçim kaynağı olan makale yazarlığı ile gelir elde ederek evinizin kirasını çok kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Binlerce web sitesinin bulunduğu sanal dünyada makale yazarlarına her daim ihtiyaç duyulmaktadır.

Düşüncelerinizi yazıya dökebilme kabiliyetine ve araştırmayı seven bir yapıya sahipseniz günde 2-3 saatinizi bilgisayarın başında harcayarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Bionluk.com ve sadecon.com gibi sitelerden makale talebinde bulunan birçok alıcıyı bulabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Evde Reçel Yapıp Satmak!

2-Blog Yazarlığı

Evde yapılacak işler listesi ikinci sırasında yer alan blog yazarlığı iş fikri makale yazarlığı ile benzerlik gösterse de çok farklı iş alanlarıdır. Makale yazarlığında başkalarına içerik üretip sıcak paraya hemen sahip olursunuz. Oysa blog yazarlığında durum biraz daha farklıdır.

Blog yazarlığında kendi web sitenizi açıp kaliteli içerikler üretmeniz gerekir. Sitenize düzenli bir şekilde gelen kullanıcılar sayesinde google reklamlarından görüntüleme veya tıklama başına para kazanabilirsiniz. Blog yazarlığı ile ilgili olarak özellikle youtube da sayısız eğitici içerik bulabilirsiniz. Blog yazarlığı yapmanın en güzel tarafı pasif kazanç elde etmektir. Yani uyurken dahi para kazanabilme olanağına erişebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Evde Yapılabilecek Sermayesiz İşler 2020 Tavsiyeleri!

3-E-Kitap Yazın!

Karantina günlerinde yapabileceğiniz en iyi iş fikirleri arasında e-kitap yazmak gelmektedir. İnsanların ihtiyacına yarayabilecek bilgileriniz varsa bunu kazanca rahatlıkla dönüştürebilirsiniz. Yazmış olduğunuz e-kitapların satışı için bir yayınevi ile anlaşmanıza gerek yoktur.

E-kitap satışı için amazon.com veya google play store’u kullanabilirsiniz. Özellikle amazon üzerinden satacak olduğunuz kitaplar sayesinde dolar cinsinden kazanç elde edebilirsiniz. Hemen vakit kaybetmeden pdf formatında bilgi verici bir tarzda kitap yazmaya başlamanızı önemle tavsiye ediyorum…

Mutlaka Oku: Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak!

Burada yer vermiş olduğum internetten para kazanma yolları ile ilgili olarak kafanıza takılan tüm soruları yorumlar aracılığı ile bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince oldukça kapsamlı bir şekilde sizlere burada yer alan iş fikirleri ile ilgili olarak yol haritası çizmeye çalışacağım…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz