Muharrem ince Kimdir Aslen Nereli Tüm Bilinmeyenler

4 Mayıs 1964 tarihinde Yalova’nın Elmalık köyünde dünyaya gelen Muharrem ince Kimdir Aslen Nereli? Babasının adı Şerif İnce, annesinin adı Zekiye olan Muharrem İnce 24 haziran seçimlerini kaybetmesine rağmen başarılı performansı ile öne çıkmayı başarmıştır. Muharrem ince kimdir aslen nereli? sorusunun yanı sıra Şerif İnce Nereli? ve Muharrem İnce Aslen Rizeli Mi? sorularınıza da yanıt vermeye çalışacağız…

Muharrem ince Kimdir Aslen Nereli?

Ülkü İnce ile 35 yıllık mutlu bir evlilik sürdüren Muharrem İnce ile ilgili tüm detaylar özellikle 24 haziran seçimleri zamanında oldukça merak edildi. CHP genel başkan adaylığı içinde yoğun bir çaba harcayan Muharrem İnce ile ilgili özellikle sol kesim her detayı bilmek istemekte…

Muharrem İnce doğma büyüme Yalova’nın Elmalık köyünden olmasına rağmen aslı başka yere dayanmaktadır. Dedeleri Yunanistan’dan Türkiye’ye yıllar önce göç etmişlerdir. Muharrem İnce Selanik Göçmenidir yanıtını verebiliriz.

Birçok demecinde göçmenliğinin yanı sırada Karamanlı olduğunu da dillendirmektedir. Kısaca Muharrem ince kimdir aslen nereli ? sorusuna anne tarafından Rizeli, Baba tarafından Selanik göçmeni ve aslen Karamanlı yanıtını verebiliriz.

 

Şerif İnce Nereli?

Aslında Şerif İnce Nereli? sorusunun yanıtını yukarıda verdik ama okumayı sevmeyen direk sonuca gitmek isteyen okurlarımız için Şerif İnce Nereli? sorusuna kısa yanıt verelim. Şerif İnce, Selanik Göçmeni bir aileden gelmektedir. Yıllar evvel babası ile Yunanistan’dan ülkemize göç etmişlerdir. Soyları Karamana’da dayanmaktadır.

Şerif ince ne yazık ki 2016 yılında pankreas kanserinden hayatını kaybetmiştir. Karısı Zekiye hanım Rize’nin Çayeli ilçesinde yaşamını sürdürmektedir. Muharrem İnce’de sık sık annesini ziyaret etmektedir.

Muharrem İnce Kimdir Alevi Mi?

Muharrem İnce ile ilgili kesin olan birşey varsa oda Alevi olmadığıdır. Aslı Karaman’a dayanan Muharrem İnce, Aleviler ile ilgili bir meclis konuşmasında şu sözleri söylemiştir. ”Biz Sunniler Alevilerden Özür Dilemeliyiz”

Yukarıdaki sözünden anlaşılıyor ki Muharrem İnce kök olarak Alevi değildir. Hatta bir konuşması sırasında Alevilerin kimliklerini gizlemelerine şaşırıyorum açıklamasını yapmıştır. Doğal olarak bu sözü söyleyen kişininde alevi olsa gizlemeyeceği düşünülmektedir.

Böylelikle Muharrem ince kimdir aslen nereli? sorunuza yanıt vermiş olduk. Sizlerinde Muharrem ince kimdir aslen nereli? sorusu ile alakalı farklı görüş ve düşünceleri var ise mutlaka yorum kısmından bizlere iletiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz