Satış Ortaklığı Veren Siteler

Bir önceki yazımda satış ortaklığı ile para kazanmak hakkında oldukça faydalı bilgiler vermiştim. Bu yazımda ise satış ortaklığı veren siteler hangileri olduğunu sizlere aktaracağım. Sayacak olduğum bu satış ortaklığı veren siteler bizzat kendimin deneyimleyip ödeme aldığım satış ortaklığı siteleridir….

Satış Ortaklığı Veren Siteler

Satış ortaklığı veren siteler internetten para kazanmak isteyenlere risksiz bir şekilde gelir elde etmelerine olanak tanımaktadır. Geçmişten bugüne fazlası ile satış ortaklığı veren siteler açılmıştır fakat birçoğu ya teknik altyapısının yetersiz oluşundan yada kötü niyetli kişilerin kurmuş olduğu şirketler olduğundan kapanmıştır. Sizlere burada sıralayacak olduğum satış ortaklığı veren siteler köklü geçmişe ve oldukça sağlam bir altyapıya sahip sitelerdir. Lafı çok döndürüp dolandırmadan satış ortaklığı veren siteler hangileri olduğunu sizlere aktarayım…

1- Reklamaction

Reklamaction, oldukça sağlam bir altyapıya ve uzman bir ekibe sahip satış ortaklığı sitesidir. Satış ortağı olabileceğiniz yüzlerce firmayı bünyesinde barındıran bu önemli satış ortaklığı sitesi, Türk kullanıcıların vazgeçilmez ortaklık siteleri arasında yer almaktadır. Ödemelerinizi banka hesabınıza sıkıntısız bir şekilde aktarabiliyorsunuz.

2- NetAffiliation

NetAffiliation, bir başka güvenilir satış ortaklığı veren siteler arasında yer almaktadır. Kazançlarınızı anlık takip edebileceğiniz mükemmel bir altyapıya sahip olan NetAffiliation, birçok ülkede hizmet veren önemli bir ortaklık sitesidir. Kazançlarınızı 15 günlük aralar halinde yani ayda 2 kez çekebilirsiniz.

3- Admitad

Admitad, sade bir arayüze sahip olması sayesinde Türk internet kullanıcıları arasında fazlası ile talep gören bir satış ortaklığı sitesidir. Bünyesinde bulunan binlerce kurumsal firmaya satış ortağı olabileceğiniz Admitad ile kazançlarınızı aylık olarak banka hesaplarınız aracılığı ile çekebilirsiniz.

4- Gelirortakları

Gelirortakları özellikle fiziksel ürün satmak isteyenlerin vazgeçilmez satış ortaklığı sitesidir. Oldukça sade ve basit raporlama sistemi sayesinde ilk defa bilgisayar kullananlar dahi gelirortakları sayesinde satış yapabilmektedir. Kazancınız diğer satış ortaklığı veren siteler de olduğu gibi banka hesabınz aracılığıyla ödenmektedir.

5- Gittigidiyor

Türkiye’nin tartışmasız bir şekilde en iyi 3 alışveriş sitesi arasında yer alan gittigidiyor, birçok kişinin kazanç kapısı konumunda. Özellikle ciddi bir hiti olan siteniz var ise gittigidiyor size tık başına 0,15 kuruşa kadar ödeme yapmaktadır. Kendi sitesinde olan ürünlerin satışını yapabilmenize olanak tanıyan gittigidiyor, en etkili para kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır. Eğer 100.000 kişilik günlük ziyaretçiye sahip siteniz var ise gittigidiyor ile para kazanmak sizin için oldukça kazançlı olacaktır.

6- Medikalize

Medikalize satış ortaklığı veren yeni bir platformdur fakat güvenilirliğini kısa bir sürede kanıtlamıştır. Ödemeleri sorunsuz bir şekilde yapan Medikalize, gelişmiş bir altyapıya sahip olması sayesinde satış ortaklığı sektöründe ileride adından çokça söz ettirecek. Ödemelerinizi banka havalesi yolu ile alabilirsiniz…

7- Xticaret

Xticaret, yaklaşık 10 senelik köklü bir geçmişe sahiptir. Genellikle satış ortaklığı yaptığı ürünler e-kitaptır. Üyelerine %70’e varan oranlarda komisyon vermektedir. 20 TL’lik ön ödeme şartı ile satış ortaklığı üyeleri arasına katılabilirsiniz. Xticaret şuana kadar ödemelerde kimseyi mağdur etmemiştir.

8- Odaklıpazar

Satış ortaklığı veren siteler arasında en sağlamı olan Odaklıpazar, genellikle e-kitap satışı yapmaktadır. Üyelerine %35’ten %75 varan oranlarda komisyon kazandıran odaklıpazar, bizzat kendimin kullandığı oldukça önemli bir satış ortaklığı sistemidir. 

9- Clickmerkez

Clickmerkez, satış ortaklığı veren siteler arasında popülerliğini giderek artıran önemli bir kazanç sitesidir. Birçok kategoride ürün satışı yapabilmenize olanak tanıyan clickmerkez, oldukça önemli kurumsal firmaları bünyesinde barındırmaktadır. Ödemeleri de banka yolu ile yapmaktadır.

10- Gelirbank

Gelirbank, son zamanlarda ödeme konusunda birçok internet kullanıcısının güvenini kazanmıştır. Bünyesinde birçok kurumsal firmanın satış ortaklığını sunan gelirbank, banka havalesi yolu ile ödeme yapmaktadır. Şuana dek tek bir üyesini dahi mağdur etmemiştir.

11- Neytiv

Türk satış ortaklığı siteleri tüm liste açıklamaya devam ediyoruz. Listemizin 11.sırasında Neytiv bulunmaktadır. Klasik satış ortaklığından farklı olarak özellikle blog sahiplerine ek bir kazanç sunmaya imkan tanıyan Neytiv, firmaların ürünlerinin içerik içerisinde doğal olarak listelenmesine olanak tanıyan harika bir satış ortaklığı sistemidir.

12- Avangate

Yabancı satış ortaklığı siteleri arasında en güveniliri olan Avangate, birçok firmanın yazılım ürünlerinin listelenmesine olanak tanımaktadır Avangate, özellikle teknoloji blogu olan kişiler için vazgeçilmez bir kazanç yöntemidir. Dünyada en çok tercih edilen satış ortaklığı veren siteler arasında yer alan Avangate firmasını kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum…

13- Crobo

Crobo, yabancı satış ortaklığı siteleri arasında önemli bir konumda yer almaktadır. Özellikle mobil oyun alanında faaliyet gösteren bir blogunuz var ise Crobo, tam size göre bir satış ortaklığı veren sitedir. Kazançlarınızı banka hesabı yolu ile rahatlıkla çekebilirsiniz. 

14- Peerfly

Tık başına ödeme alabileceğiniz satış ortaklığı veren siteler arasında yer alan Peerfly, sağlam altyapısı ile öne çıkmaktadır. Sağlam raporlar ile anlık satışlarınızı takip edebileceğiniz bir sisteme sahip olan Peerfly, yabancı satış ortaklığı siteleri arasında rahatlıkla öne çıkmaktadır.

15- Shareasale

Yurt dışı satış ortaklığı veren siteler arasında dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran Shareasale, özellikle yurtdışı ziyaretçi trafiği olan site sahiplerine önerdiğimiz harika bir sitedir. Güvenilirlik konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız Shareasale ile kazancınızı banka hesabınız aracılığıyla çekebilirsiniz…

Böylelikle satış ortaklığı veren siteler ile yabancı satış ortaklığı veren siteler yukarıda listeledik. Bu listeden istediğiniz satış ortaklığı sitesine üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu siteler ücretsiz satış ortaklığı siteleri olmaktadır. Hiçbir şekilde sizden ekstra bir ücret talep etmemektedirler. Bu  Türk affiliate siteler kendimin deneyip kazanç sağladığım sitelerdir. Yukarıda Türk satış ortaklığı siteleri tüm liste açıklamaya çalıştık sizinde Türk affiliate siteler ile ilgili bildikleriniz var ise yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bu sayede satış ortaklığı ile para kazanmak isteyen birçok kişiye fayda sağlamış olursunuz. 

Son olarak hepsiburada satış ortaklığı sistemi var mı diye soran birçok kişi bulunmakta. Fakat gözlemlediğim kadarı ile hepsiburada satış ortaklığı sistemi 2017 yılı itibari ile bulunmamaktadır. Bu nedenle tarafımıza yollanan hepsiburada satış ortaklığı nasıl yapılır sorusunun cevabını vermemize gerek yok. Hepsiburada satış ortaklığı yerine yukarıda listelemiş olduğumuz komisyonlu satış yapan firmalar aracılığı ile para kazanmaya çaba gösterebilirsiniz…

İnternetten Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanmak İstiyorum Diyorsanuz Tıklayınız

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Emel dedi ki:

    Admitadla çalışıyorum ama birşeyler yanlış gidiyor. Düzgün bir satış ortaklığı önerebilir misiniz? Tıklama özelliği olan ve güvenilir şirket.

  2. TümHizmetler dedi ki:

    TümHizmetler’in size özel oluşturduğu linkleri (IFRAME veya API) sosyal medyada, sözlüklerde, kendi blogunuzda, telefon uygulamalarınızda veya websitelerinizde paylaşarak bu linkler üzerinden yüksek primler kazanabilirsiniz. Hizmetlerimizin başvuru formlarını rahatlıkla sitenize entegre edebilirsiniz!

    Hizmetlerimizde görmüş olduğunuz bütün aboneliklerin başvurularını online olarak toplayabilirsiniz. Sizlerden gelen başvurular anında ilgili markanın müşteri hizmetleri tarafından aranır. Aktivasyon, kurulum, evrak, sözleşme gibi bütün işlemler TümHizmetler tarafından tamamlanır. Sizler getirmiş olduğunuz müşterilerden hak ediş kazanırsınız.

    Gelir ortaklığı sistemimizde başvuran müşteri sayısı, satışa dönüşen işler ve hak edişlerinizin ayrıntılı olarak raporunu alabilirsiniz.

Yorum Yaz