Mehmet Aydın öldü mü? Şok Gelişme!

Tosuncuk Mehmet Aydın Öldü Mü? sorusunun sanal ortamda sorulmasının en önemli sebebi Darkwebb isimli haber sitesinin Mehmet Aydın’ın öldüğünü iddia eden bir haber paylaşmasıdır. Çiftlikbank uygulaması ile birçok kişiyi dolandıran Mehmet Aydın’ın son zamanlarda Ukrayna’da yaşadığı iddia edilmişti…

Mehmet Aydın öldü mü? Şok Gelişme!

Mehmet Aydın Öldü Mü? Gerçekten!

Kurduğu çiftlikbank isimli uygulama ile birçok kişiyi dolandıran Mehmet Aydın’ın öldüğüne dair ortaya atılan iddia ortalığı karıştırdı. Darkwebb adlı haber sitesinin paylaştığı haber ve resim olayın gerçek olma ihtimalini oldukça fazla şekilde güçlendirmektedir.

Mehmet Aydın Öldü iddiasını ortaya atan bu haber sitesi Ukrayna’nın Başkenti Kıev’de Mehmet Aydın’a baskın yapıldığını ve bu baskın sırasında kendisini 27. kattan aşağı bıraktığını resimli bir şekilde paylaşmıştır. Resimde net olarak belli olmasa da yerde olan kişinin Mehmet Aydın’a çok benzediğini söyleyebiliriz.

İnterpol’de Arama Bülteni Çıkartılmıştır!

Öldüğü iddia edilen Mehmet Aydın’ın interpol tarafından aranması söz konusuydu. Birçok kişiyi mağdur eden Mehmet Aydın’ın yakalanması mağdur edilenlerin en büyük arzusuydu. Mehmet Aydın’ın öldüğüne dair ortaya atılan bu iddianın doğru olup olmadığı ciddi bir şekilde araştırılmaktadır.

Resmi makamlardan da Mehmet Aydın’ın öldüğüne veya yakalandığına dair henüz resmi bir açıklama gelmemiştir. Çok fazla yayılan bu gönderiyi Darkwebb adlı haber sitesi kaldırma ihtiyacı hissetti ve konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Mehmet Aydın Yakalandı Mı?

Mehmet Aydın Yakalandı Mı? sorusu uzunca bir süredir araştırılmaktaydı. Ortaya atılan Mehmet Aydın Öldü iddiası gündeme bomba gibi düştü ve neredeyse Türkiye’nin yarısından fazlası bu soruyu internet ortamında oldukça ciddi bir şekilde araştırmaktadır.

Ukrayna polisi tarafından yakalandığı veya otelden kendisini atarak intihar ettiği öne sürülen Mehmet Aydın ile ilgili son gelişmeleri merakla bekliyoruz. Gündemi 2 senedir çok ciddi şekilde meşgul eden Mehmet Aydın ile ilgili iddiaların kısa bir süre içerisinde resmi makamlar tarafından doğrulanmasını veya yalanlanmasını bekliyoruz.

Sizlerinde Mehmet Aydın Öldü Mü? veya Mehmet Aydın Yakalandı Mı? iddiaları ile ilgili olarak bildikleriniz var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz. Oldukça fazla bir şekilde merak edilen bu iddianın net cevabını bekliyoruz.

 

Mutlaka Oku: Hayatı Düzene Sokmak İçin Uygulamalar!

Mutlaka Oku: Masterchef Batuhan Kimdir? Çarpıcı Gerçekler!

Mutlaka Oku: Cem Uzan Serveti!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz