Dikkat Çeken Erkek Olabilmek İçin 26 Özellik!

Sizlere bu içeriğimde dikkat çeken erkek olabilmek için yapmanız gerekenler hakkında bilgi vereceğim. Burada yer vermiş olduğum Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri sayesinde hoşlandığınız bayanı etkilemeyi dahi başarabilirsiniz…

Dikkat Çeken Erkek Olabilmek İçin Yapılması Gerekenler

Bilindiği gibi herkes dikkatin kendi üzerinde olmasını, insanların kendisinden hoşlanmasını ister. Özellikle erkekler bayanların kendilerinde neyi çekici bulabileceklerini öğrenmek ve uygulamak isterler. Bende bu amaçla dikkat çeken erkek olabilmek için ne yapmanız gerekiyor onları açıklamaya çalışacağım.

Burada açıklamış olduğum kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri ciddi araştırmalar sonucunda doğruluğu kanıtlanmış olan özelliklerdir. Çekici erkek olmak istiyorsanız mutlaka sizde olmayan bu özellikleri edinmek için çaba harcamanızı tavsiye ediyorum.

1- Kendi İşinizin Patronu Olun!

1- Kendi İşinizin Patronu Olun!

Dikkat çeken erkek olabilmenin birinci kuralı kendi işinizin patronu olabilmektir. Kadınlar parasal anlamda güçlü olan erkekleri direkt olarak çekici bulurlar. Güçlü olan erkek profili çizmek istiyorsanız kendi işinizi kurmaya çalışmanızı öneriyorum.

2- Her Konuda Bilgi Sahibi Olun!

2- Her Konuda Bilgi Sahibi Olun!

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında her konuda bilgi sahibi olabilmek gelmektedir. Bu özelliği kazanabilmek için ise bol bol kitap okumanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Her konuda gerçekten bilgi sahibi olursanız kadınlar tarafından daha çekici görünmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Mutlaka Oku: Yakışıklı Erkek Olmanın Yolları

3- Sosyal Medya Kullanmayın!

3- Sosyal Medya Kullanmayın!

Dikkat çeken erkek olmak istiyorsanız sosyal medya kullanmamanızı yada çok fazla buralarda aktif olmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bayanlar gizemli erkeklere bayılırlar. Her anını fotoğraflar ile sosyal medyada paylaşılan erkekler asla kadınlar tarafından değerli görünmezler.

4- Yaratıcı Yetenekleriniz Olsun!

4- Yaratıcı Yetenekleriniz Olsun!

Kadınlar yaratıcı yetenekleri olan erkeklere bayılırlar. Dikkat çeken bir erkek profili çizmek istiyorsanız yaratıcı yetenekler geliştirmelisiniz. Mesela resim yapmak yada bir müzik enstrümanını çalmak sizi dikkat çeken erkek statüsüne taşıyacaktır.

5- Kendi Tarzınıza Sadık Kalın!

5- Kendi Tarzınıza Sadık Kalın!

Erkeklerin yapmış olduğu en büyük yanlışlardan bir tanesi de modaya ayak uydurmaya çalışmalarıdır. Dikkat çeken erkek profili çizmek istiyorsanız kendinize en iyi yakışan stili bulup bu stile sadık kalmaya çalışmalısınız.

6- Gezebildiğiniz Kadar Gezin!

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında en önemlisi de gezip gören kültürlü erkeklerdir. Fırsat buldukça yeni yerler görmeye çalışmanız dünyayı çok farklı bir bakış açısı ile görmenizi sağlayacaktır. Kısaca gezmek sizi özgün bir karaktere büründürecektir.

7- İnsanları Dinlemeyi İyi Bilin!

7- İnsanları Dinlemeyi İyi Bilin!

Kadınlar çok konuşan erkeklerden ziyade karşısındakini can kulağı ile dinleyebilen erkeklere bayılırlar. Asla bir kadın çok konuşan bir erkeği sevmez. Bu nedenle çok konuşmaktan ziyade karşınızdakini iyi bir şekilde dinleyebilen insan olabilmeniz çok daha doğru olacaktır.

8- Güncel Konulara Hakim Olun!

8- Güncel Konulara Hakim Olun!

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında güncel konulara hakimiyet gelmektedir. En güncel haberleri takip etmeniz her daim konuşacak konularınızın olacağı anlamını taşımaktadır.

Mutlaka Oku: Koşmanın Cinselliğe 12 Faydası!

9- Espri Yeteneğinizi Geliştirin!

9- Espri Yeteneğinizi Geliştirin! 

Dikkat çeken erkek olmak istiyorsanız espri yeteneğinizi geliştirin. Kadınlar espri yapan erkeklerin zeki olduğunu sanırlar. Bu önerimi mutlaka ortamlarda deneyip farkı görmenizi önemle rica ediyorum.

10- Yardımsever Erkek Profili Çizin!

10- Yardımsever Erkek Profili Çizin!

Çekici erkek olmak gibi bir düşünceniz varsa mutlaka yardımsever olun. Bunu da gösteriş yapmak için kullanmayın. Gerçekten içinizden gelerek insanlara yardım etmeniz bayanların gözünde iki level atlamanızı sağlayacaktır.

11- Sakal Bırakın!

11- Sakal Bırakın!

Erkek Sakalsız olmaz görüşüne sahip bir insanım. Bu nedenle kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasına sakal tavsiyemi bırakıyorum. Sakal bırakmak bir erkeği olgun gösterir. Bu da doğal olarak bayanların ilgisini çekebilmeniz için yeterli olacaktır.

12- Bayanlara Karşı Çok Fazla İlgili Olmayın!

12- Bayanlara Karşı Çok Fazla İlgili Olmayın!

Bayanlara çok fazla ilgili olduğunuzu göstermeyin. Yani cool davranışlar içerisinde bulunmanız sizi çekici bir erkek yapacaktır. Bayanlar kendilerine çok fazla ilgi gösteren insanları sevmezler bu yüzden onlara ilgi duymayan erkeklere daha fazla yaklaşırlar.

13- Evcil Hayvan Yetiştirin!

13- Evcil Hayvan Yetiştirin!

Kadınlar evcil hayvanları olan erkeklerin kendilerini üzeceklerine inanmazlar. Bu nedenle evcil bir hayvan besleyerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Aşırı Derecede Erken Boşalıyorum Ne Yapacağım? Diyorsan Oku!

14- Ses Tonunuzu İyi Kullanın!

14- Ses Tonunuzu İyi Kullanın!

Kadınlar tok bir sese sahi olan erkeklere bayılırlar. Dikkat çeken erkek olmak istiyorsanız kaliteli bir diksiyon eğitimi almanızı tavsiye ediyorum. Tok bir sese sahip olan erkekler bayanların gözünde oldukça güçlü bir profile sahip olmaktadır.

15- Bakışlarınıza Dikkat Edin!

15- Bakışlarınıza Dikkat Edin!

Çoğu erkek bu konuda çok dikkat etmez. Gözleriniz ne kadar güzel olursa olsun baygın bir bakışa sahip bir erkek iseniz asla dikkat çeken erkek olamazsınız. Bu yüzden keskin ve olgun bir bakışınızın olması için çaba harcamanızı tavsiye ediyorum..

16- Eğitim Seviyenizi Yükseltin!

16- Eğitim Seviyenizi Yükseltin!

Özellikle erkeklerin oturup kalması, davranışları ve maddi gelir durumu eğitim seviyesine göre çok fazla değişkenlikler göstermektedir.Kadınların çekici bulduğu bir erkek olmak istiyorsanız en azından lisans mezunu olmanızı tavsiye ediyorum.

17- Dişlerinize Dikkat Edin!

17- Dişlerinize Dikkat Edin!

Çekici erkek olmak istiyorsanız mutlaka dişlerinize önem vermelisiniz. Araştırmalarda düzenli bir şekilde dişlerini fırçalayan erkeklerin dişlerini fırçalamayanlara nazaran kadınların gözünde çok daha çekici olduğunu göstermiştir. Dişlerinizi fırçalama konusunda sıkıntı yaşıyorsanız en azından sigara ve kahve gibi alışkanlıklarınızı terk ederek diş bakımınızı minimuma indirebilirsiniz. 

18- Ağırbaşlı Olun!

18- Ağırbaşlı Olun!

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında ağırbaşlı olmak gelmektedir. Kadınlar üzerinde yapılan birçok araştırmada bayanların özellikle ağırbaşlı olan erkeklere daha çok ilgi gösterdiği görülmüştür. Olgun bir yapıya olan sahip olan erkek her daim kadınların gözünde çekici bir görünüme sahip olmaktadır.

Mutlaka Oku: Yakışıklı Olmanın Yolları Nelerdir?

19- Boyunuza Dikkat Edin!

Kısa boylu bir erkek dahi olsanız kendinizi uzun gösterebilecek önemli bir kaç giyim taktiği bulunmaktadır. Boyu uzun gösteren giyim taktikleri kullanarak bayanların gözünde çok daha dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gelişme çağında bir erkekseniz de mutlaka basketbol oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

20- Vücudunuzu Geliştirin!

20- Vücudunuzu Geliştirin!

Kadınlar vücuduna dikkat etmeyen erkekleri asla çekici bulmazlar. Dikkat çeken erkek olmak istiyorsanız mutlaka fitness yapmanız gerekmektedir. Kaslı bir görünüme sahip olan erkekler yakışıklı olmasalar dahi kadınların gözünde her daim tercih edilebilirliklerini artırmayı başarmaktadırlar.

21- Kaliteli Kahkahalar Atın!

21- Kaliteli Kahkahalar Atın!

Her olaya gülün demiyorum ancak kaliteli bir kahkahaya sahip bir erkekseniz kadınlar tarafından ilgi görmeniz kaçınılmazdır. Kahkaha atan insanlar kadınların gözünde olumlu bir bakış açısına sahip erkek profili çizeceği için size oldukça fazla bir şekilde faydası dokunacaktır.

22- Yemek Pişirmeyi Öğrenin!

22- Yemek Pişirmeyi Öğrenin!

Dikkat çeken erkek olmak istiyorsanız yemek yapmayı öğrenmelisiniz. Bayanlar arasında yapılan birçok araştırma da yemek pişirmeyi bilen erkeklerin çok daha dikkat çekici olduğu gözlemlenmiştir. 

23- Dolu Dolu Sohbet Etmeyi Öğrenin!

23- Dolu Dolu Sohbet Etmeyi Öğrenin!

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında kaliteli sohbet yapabilmek gelmektedir. Hoş sohbeti olan, konuşunca sıkılmayan erkekler diğer erkeklere nazaran 1-0 önde başlamaktadır. Sohbet etme yeteneğinizi geliştirerek kadınların çekici bulduğu erkek olabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Yakışıklı Olmanın Püf Noktaları 10 Tavsiye!

24- Lider Ruhlu Olun!

24- Lider Ruhlu Olun!

Kadınlar her ne kadar yönetilmeyi sevmem deseler de kendisini yönetebilen erkeklere bayılırlar. Arkadaşları arasında da söz geçen liderlik yapmayı seven erkekler çok sevilirler. Çekici erkek olmak istiyorsanız liderlik özelliklerinizi geliştirmenizi tavsiye ediyorum.

25- Çocukları Sevin!

25- Çocukları Sevin!

Dikkat çeken erkek olmak istiyorsanız çocuklara karşı sevecen tavırlar takılmalısınız. Bayanlar çocukları seven erkekleri ideal baba adayı olarak göstermekten çekinmezler.

26- Zekanıza Önem Verin!

26- Zekanıza Önem Verin!

Sadece vücudunuza değil zekanıza da önem vermeniz dikkat çeken erkek profili çizmek için önemli olmaktadır. Kadınlar pratik bir zekaya sahip olan erkeklere bayılırlar. Bol bol kitap okuyarak, satranç ve zeka oyunları oynayarak pratik zekalı bir insana dönüşebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Oku!

Mutlaka Oku: Başarılı insanların sırları

Mutlaka Oku: Okumadan Yapılabilecek İşler 32 Öneri

Böylelikle dikkat çeken erkek olabilmek için tam 26 tane faydalı bilgiler aktarmaya çalıştım. Sizlerinde kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri ile ilgili olarak eklemek istedikleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile bizlerle paylaşınız…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz