Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim 12 Öneri

Özellikle genç erkekler tarafından sayfamıza kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim gibi sorular sorulmaktaydı. Bu amaçla siz değerli arkadaşlarıma yakışıklı olma yolları ile ilgili oldukça önemli tavsiyelerde bulunacağım. İşte kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim sorusuna vermiş olduğumuz yanıtlar…

Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim

 1- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Spor Yap !

Kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim sorusunu soran bir erkeğe verebileceğim en güzel tavsiye spor yapmalarıdır. Vücudunuzun dışarıdan öz güvenli bir duruş sergilemesi için mutlaka spor yapmalısınız. Ayrıca giymiş olduğunuz kıyafetlerin üstünüze cuk diye oturması için mutlaka günde 1 saatte olsa spor yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

2-Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Sigara ve Alkolü Bırak !

Sigara ve alkol tüketmek cildin yapısını fazlası ile bozmaktadır. Özellikle sigara tüketen bir insanın cildi dışarıdan oldukça mat gözükecektir. Bu da karşı cins tarafından asla beğenilmeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Sağlığa da zararlı olan bu alışkanlıkları mutlaka terk etmenizi tavsiye ediyorum.

3-Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Taze Sebze ve Meyve Tüket !

Yakışıklı olmanın yolları arayışında olan bir erkek mutlaka yediklerine içtiklerine dikkat etmelidir. Yağlı besinler tüketmek yerine taze  sebze ve meyve tüketmek, vücudunuzun fit bir görünüme sahip olmasını hemde cildinizin oldukça canlı bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. 

4- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan İdeal Kilonu Koru !

İdeal kilonuzu korumanız hem sağlığınız için hemde yakışıklı olmak için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Mesela benim boyum 1.70 kilomda 68 kilo oldukça ideal bir kilodayım. Sizde internette  ideal kilo hesaplama aracı araması yaparak boyunuza göre ideal kilonuzu öğrenebilirsiniz.

5- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Günde En Az 2,5 Litre Su İç !

Yakışıklı olmanın püf noktaları arasında günde en az 2,5 litre su içmek gelmektedir. Bol bol su içmek zayıflamanıza yardımcı olacağı gibi aynı zamanda saçınızın ve cildinizin parlak bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. 

6- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Günde En Az 8 Saat Uyu !

Uyumak vücudun tüm organlarını dinlenmesini sağlar. Bırakın az uyumak ile övünenleri. Siz günde 8 saat uyumaya özen gösterin. 8 saatten fazla uyumanızı tavsiye etmiyorum çünkü 8 saatten fazla uyumak kalp krizi riskini artırmaktadır. Cildinizin canlı bir görünüme sahip olması için mutlaka 8 saat uyumanızı tavsiye ediyorum.

7- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Ağırbaşlı Ol !

Kendinizi dış görünüm olarak mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz fakat yılışık bir karaktere sahipseniz asla karşı cinsi etkileyemezsiniz. Ağır başlı olmak size + bir değer katacaktır. Karşı cinsi etkilemek için mutlaka bu tavsiyemizi dikkate alın.

8- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Ortama Uygun Giyinmeyi Öğren !

Yakışıklı olma yolları arasında ortama uygun giyinebilmek gelmektedir. Her gün düğüne gider gibi giyinmeniz sizin karşı cins tarafından itici görünmenize neden olacaktır. Yakışıklı olmak için öneriler arasında bana göre en önemli tavsiye budur.

9- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Güzel Kok !

Hiçbir bayan ter kokan bir erkeği çekici bulmaz. Bu yüzden mutlaka güzel kokmaya özen gösterin. İç çamaşırlarınızı günlük yenileyin. Günlük duş alın. Parfüm olayını da çok fazla abartmamanızı öneriyorum.

10- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Sakal Bırak !

Sakal bir erkeğin makyajıdır. Bu nedenle yakışıklı olmak için mutlaka sakal bırakmanızı tavsiye ediyorum. Sakal yüzünüzün daha derli toplu görünmesini sağlayacaktır. Sakalınız kirli sakal olsun. Bakımını düzenli bir şekilde yapın.

11- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Vücut Geliştir !

Vücut geliştirmek bir erkeğin yakışıklı gözükebilmesi için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Çok fazla kas yapın demiyorum çünkü çok fazla kaslı erkekler itici olabilmektedir. Dozunda bir vücut geliştirme sizi karşı cins tarafından cezbedici gösterecektir.

12- Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim Diyorsan Uygun Saç Stilini Bul !

Yakışıklı olduğu halde uygun saç stilini uygulamayan birçok erkek bu fırsatı ellerinin tersi ile itmektedir. Özellikle bu konuda uzman olan kişilerden yardım almanız yakışıklı olmanın kapılarını sonuna kadar aralamanızı sağlayacaktır. En azından berberinizden bu konuda tavsiye almanızı tavsiye ediyorum.

Böylelikle yakışıklı olma yolları ile ilgili 12 tavsiye de bulunduk. Sizinde yakışıklı olma yolları ile ilgili farklı görüşleri var ise içeriğimize katkıda bulunmak için yorum kısmından görüşlerinizi iletebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda nasıl yakışıklı görünürüm, nasıl yakışıklı olunur erkek, yakışıklı olmanın yolları nelerdir, yakışıklı erkek tipi nasıl olur, yakışıklı olmak için saç modelleri ve yakışıklı olmanın püf noktaları ile alakalı konularla karşınıza çıkacağız…

Yakışıklı Erkek Olmanın Yolları İçin Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz