Farmasi ile Para Kazanma! Tüm Bilinmeyenler

Merhabalar arkadaşlar sizlere yine oldukça popüler konulardan bir tanesi olan Farmasi ile para kazanma ile ilgili önemli bilgiler aktaracağım. Farmasi yapanların yorumları, farmasi 3 prim ne demek ve farmasi hızlı kariyer planı ile ilgili önemli bilgilendirmelerde bulunacağım…

Farmasi ile Para Kazanma İle İlgili Detaylar

Farmasi firması doğrudan satış yöntemi ile kullanıcılarına para kazandırmayı hedefleyen bir firmadır. Yani arada herhangi bir aracı olmadan doğrudan satış temsilcileri aracılığıyla ürünlerini satma peşindedir. Bu durumda satış temsilcisi olmak isteyenlerin işine gelmektedir. Kısaca farmasi firması herhangi bir aracıya para vermiyor doğrudan satış temsilcilerine satış karşılığında bir komisyon veriyor.

Farmasi isi yapanlar siparişini doğrudan fabrikaya veriyor ve herhangi bir aracı olmadan ürün onlara ulaşarak satışlarını %30-40’lara varan komisyonlarla gerçekleştirebilmektedirler. Farmasi ile para kazanma iki şekilde gerçekleşmektedir; birincisi satış yaparak diğeri ise üye kazandırarak para kazanılabilmektedir.

Farmasi yapanların yorumları incelendiğinde en fazla satış yaparak kazanç elde etmeye çalıştıkları görülmektedir. Çünkü farmasi ürünlerinin satışından %30-40’lara varan kazançların elde edilebilmesi mümkün olabilmektedir. 

Mutlaka Oku: Reklam İzleyerek Para Kazanma 

Farmasi Hızlı Kariyer Planı

Farmasi hızlı kariyer planı yapmak isteyenlerin hedeflemesi gereken en önemli husus hem satışta hem de üye kazandırmada etkili olmaktır. Aksi taktirde farmasi ile para kazanma işi sizi çok tatmin etmeyecektir. Farmasi işinden güzel kazançlar elde etmek isteyenler mutlaka hem satışı iyi yapmalı hem de hızlı bir şekilde üye kazandırmalıdır. 

Bir çeşit network oluşturma diyebileceğimiz üye kazandırma işinden para kazanmak için ise üye yapılan kişinin alışveriş yapma şartı bulunmaktadır. Alışveriş yapan kişi düzenli bir şekilde alışveriş yapması halinde onu farmasi’ye üye yapan kişinin önemli kazançlar elde etmesine olanak tanımaktadır.Mesela farmasi hızlı kariyer planı için üye kazandıran kişi yapmış olduğu kişinin 100 TL’lik alışverişinden 100 puan kazanmaktadır. Üye yaptığı kişinin başka bir kişiyi sisteme eklemesi ile 100 TL’lik alışverişten bir 100 TL daha puan kazanabilir. Bu kazanç sistemi bu şekilde devam etmektedir.

Farmasi 1950 Yılında Kurulmuştur!

Farmasi ile para kazanma hususunda aklına soru işaretleri takılan kişilere firmanın 1950 yılından bu yana hizmet verdiğini belirtmek istiyoruz. Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 tarihinde kurulan bu önemli firma 130’dan fazla ülkede hizmet vermektedir.

Farmasi ile para kazanma hususunda aklında soru işareti olan kişilerin firmanın bu denli köklü bir geçmişe sahip olması sayesinde rahatladıkları görülmektedir. Farmasi yapanların yorumları incelendiğinde de bu firma ile ilgili herhangi bir olumsuz durumun yaşanmadığını görmekteyiz. 

Mutlaka Oku: Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak!

Farmasi Kazanç Tablosu 2019

1- 500 TL ciroya 12 tl (%3)

2- 1500 TL ciroya 76 TL (%6)

3- 3000 TL ciroya 280 TL (%9)

4- 6000 TL ciroya 460 TL (%12)

5- 10.000 TL ciroya 840 TL (%15)

6 -15.000 TL ciroya 1200 TL (%18)

7- 20.000 TL ciroya 2600 TL (%22)

Farmasi kazanç tablosu 2019 yılı itibari ile bu şekildedir. Farmasi kazanç tablosu 2020 yılında değişkenlik gösterebilmektedir. Burada açıklamış olduğumuz farmasi kazanç tablosu 2019 aslında farmasi 3 prim ne demek? ve farmasi 3 prim ne kadar? sorularının da cevabı olmaktadır. 

Bu tablodan anlaşılacağı üzere farmasi ile para kazanma için satış miktarının da yüksek olması gerekmektedir. Bakıldığında 20.000 TL ciro aslında çok fazla değildir. Bir ev hanımı düzenli bir şekilde 20.000 TL ciroya sahip olursa kazanabileceği tutar 2600 TL’dir. Bu rakamın da 2019 yılı itibari ile oldukça güzel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Farmasi ile para kazanma için 18 yaşın üstünde olunması gerekmektedir.

Mutlaka Oku: Yıllardır Zenginlerin Uyguladıkları Para Kazanma Taktikleri!

Farmasi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler!

1- Farmasi’de satış yapma zorunluluğu bulunmamaktadır.

2-Farmasi’ye üye olduğunuzda her ay sipariş verme zorunluluğunuz da yoktur.

3-Farmasi’de herhangi bir üyelik aidatı yoktur.

4-Ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturulabilmektedir.

5- Farmasi ile para kazanma için şirket kurulur ise ürün alımı sırasında kesilen KDV ve Stopaj size geri ödenir. Bu önemli bir kazanç fırsatı da sağlamaktadır.

6- Farmasi ile para kazanma konusunda oldukça başarılı olan kişiler yurtiçi ve yurtdışında ücretsiz bir şekilde tatil yapabilme fırsatını yakalayabilirler.

7-Farmasi isi yapanlar ve bu işi gerçekten iş haline dönüştürenlerin yakıt giderleri belli bir satış limitine ulaşıldığında firma tarafından karşılanır.

Mutlaka Oku: Evden Çıkmadan Nasıl Para Kazanabilirim?

Farmasi Kampanyaları

Farmasi ile para kazanma hususunda istekli olan kişilerin aylık düzenli bir şekilde alışveriş yapması halinde önemli fırsatlardan yararlanabileceklerini belirtebilirim.

1- Yeni üyelere ilk siparişlerinde 200 TL’lik ürünler 60 TL’ye gönderilmektedir.

2-Üst üste 3 ay 180 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde her ay 2 det hediye gönderilmektedir.

3-Hafta içi 110 TL’lik alışveriş yapan kişilere kargo sıfırlama hediyesi gönderilmektedir.

4-Hafta sonu 90 TL Hafta içi 300 TL alışveriş yapan kişilere kargo bedava olmaktadır.

Farmasi yapanların yorumları incelendiğinde belli dönemlerde bunlara benzer kampanyalar düzenlenerek üyelerin kar marjlarını yükseletebilmelerinin amaçlandığını görülmektedir.

Farmasi isi Yapanlar Gerçekten Kazanıyor Mu?

Farmasi isi yapanlar istekli olmaları halinde para kazanabilmektedirler. Farmasi ile para kazanma için sistemin tüm kazanç detaylarının iyi bir şekilde bilinmesi gerekmektedir. Farmasi kazanç tablosu 2019 yılı verileri incelenmesi halinde ne tür kazançların elde edilebileceği net olarak görülebilecektir.

Farmasi işi yapanların yorumları göz önüne alındığında farmasi ile para kazanma için mutlaka ve mutlaka hem satışın hem de üye kazandırmanın başarılı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Üye kazandırma ve satış işini başarılı bir şekilde yapabilmeniz halinde şuanda aklınıza dahi gelmeyecek büyük meblağlar kazanabilmeniz mümkün olacaktır. 

Mutlaka Oku: İşsiz Kalmak İstemiyorum Diyorsan Bu 10 Maddeyi Uygula!

Farmasi hızlı kariyer planı doğrultusunda önemli kazançların sahibi olabilmek için mutlaka ve mutlaka sağlam bir ekibin kurulması gerekmektedir. Sizinle aynı kafa yapısına sahip olan kişiler ile bu iş fikrini uygulamanız halinde oldukça başarılı olursunuz. 

Sahtekarlık Söz Konusu Olabilir Mi?

Farmasi ile para kazanma ile ilgili araştırma yaptığımda farmasi şikayet başlığı altında herhangi bir olumsuz yorumun olmadığını görmekteyim. Bu denli geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan firmanın olumsuz yorumlarının olmaması müşteri memnuniyetine ne denli fazla önem verdiklerinin en önemli göstergesidir.

Farmasi ile para kazanma ile ilgili birçok kişinin işin içine dahil olduğunu görmekteyim. Özellikle bayanların farmasi ile para kazanma hususunda oldukça istekli oldukları ve gerçekten de önemli kazançlar elde ettikleri görülmektedir. Bu işi yapan bazı bayanların haber kanallarına çıktıklarını da rahatlıkla söyleyebilirim.

Yine farmasi yapanların yorumları incelendiğinde ”farmasi kazanç tablosu 2019′‘ danışmanları oldukça fazla bir şekilde tatmin ettikleri görülmektedir. Farmasi kazanç tablosu 2019 başlığı altında değinmiş olduğum veriler gerçekten de insanları satış yapmaya teşvik etmektedir.

Farmasi ile para kazanma için şirket açan kişilerin de oldukça şanslı olduklarını söyleyebilirim. Firma şirket açanlara KDV ve Stopaj geri ödemesi yapmaktadır. Bu durumda kar marjının çok daha yukarılara çıkabilmesine olanak tanımaktadır. 

Farmasi İle Para Kazanma İçin Önerilerimiz

Farmasi hızlı kariyer planı için işinizi mutlaka sanal ortama taşımanızı tavsiye ediyorum. Farmasi isi yapanlar gittigidiyor, sanalpazar ve n11 gibi siteleri mutlaka kullanmalıdırlar. Aynı zamanda farmasi ile para kazanma için mutlaka sosyal medya hesaplarınızı aktif bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Farmasi ile para kazanma için tavsiye edebileceğim en önemli şey ise mutlaka youtube ile kendinize bir kitle kazandırmanızdır. Sizi düzenli bir şekilde takip edecek kitle sayesinde önemli kazançların sahibi olabilirsiniz. 

Mutlaka Oku: Zengin Olmanın En Basit Yolu!

Farmasi ile para kazanma ile ilgili elimden geldiğince bilgiler aktarmaya çalıştım. Sizlerinde farmasi 3 prim ne demek? farmasi danışman fiyat listesi ve farmasi kazanç tablosu 2019 ile ilgili görüş ve düşüncelerini bekliyorum…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz