Hayatı Düzene Sokmak İçin Uygulamalar

Merhabalar arkadaşlar bu içeriğimde sizlere hayatı düzene sokmak için uygulamalar önereceğim. Burada yer vermiş olduğum uygulamalardan kesinlikle herhangi bir ücret almadım ve reklam amacı ile bu uygulamaları sizlere tavsiye etmiyorum…

Hayatı Düzene Sokmak İçin Uygulamalar

Hayatı Düzene Sokmak İçin Uygulamalar

Burada yer vermiş olduğum Hayatı Düzene Sokmak İçin Uygulamalar tamamen kendimin de kullanmış olduğu ve gerçekten faydasını gördüğüm uygulamalardır. Burada asla kullanmadığım uygulamaları tavsiye etmediğimi hatırlatmak istiyorum…

1- Hedef Takibi

Barış Özcan’ın önermiş olduğu zinciri kırma metodunu en iyi şekilde uygulamak isteyenler için önermiş olduğum ‘‘hedef takibi” isimli uygulama gün içerisinde yapmak istediklerinizi planlı bir şekilde uygulayabilmenize olanak tanır. Ayrıca geçmiş günlerde yapılacaklar listenizdekileri ne kadar uyguladığınızı oldukça basit bir arayüz sayesinde görebilmenize olanak tanır.

2-Goodtime

Hayatı Düzene Sokmak İçin Uygulamalar arasında sıklıkla kullanmış olduğum Goodtime  isimli uygulama yapmış olduğunuz çalışmalara odaklanabilmenize olanak tanımaktadır. Pomodoroa tekniği olarak bilinen bu çalışma tarzında planmış olduğunuz dakikalarda tek bir iş ile uğraşılarak verimliliğin yükseltilmesi amaçlanmaktadır.

3- Masraf Yönetimi

Finansal anlamda iyi durumdaysanız hayatınızı çok daha kolay düzene sokabilirsiniz. Finansal durumunuzu sürekli kontrol edebilmenize olanak tanıyacak önemli uygulamalardan bir tanesi masraf yönetimi isimli uygulamadır. Bu uygulama sayesinde günlük, aylık ve yıllık harcamalarınızı rahatlıkla görebilecek isterseniz excele dökerek harcamalarınız ile alakalı olarak çok daha kapsamlı analizler yapabileceksiniz.

4-Haberler

Haber uygulamasının hayatı düzene sokmakla ne alakası var diye bilirsiniz. Ancak burada şunu belirtmek istiyorum ”haberler” isimli bu uygulama sayesinde herhangi bir uygulamaya tv’ye ve bilgisayara ihtiyaç duymadan gündemi takip edebilir ve son dakika gelişmelerine herkesten önce ulaşabilirsiniz. Ben yıllardır haberler uygulamasını kullanıyorum. Bu sayede uzunca bir süredir tv’ye ihtiyaç duymuyorum.

5-ActionDash

Son olarak ActionDash isimli uygulamayı sizlere önemle tavsiye ediyorum. Günümüzde zaman yönetimi çok önemlidir. Doğru bir zaman yönetimi için ise mutlaka neler ile meşgul olduğunuzu tespit etmeniz gerekmektedir. ActionDash isimli uygulama gün içerisinde telefonunuzda hangi uygulamaya kaç dakika zaman harcadığınızı size gün sonunda bir rapor halinde sunar. Bu sayede gereksiz zaman harcadığınız şeyleri tespit ederek çok daha kaliteli bir zaman yönetimi yapabilirsiniz.

Böylelikle sizlere gün içerisinde zamanınızı iyi bir şekilde planlayabilmeniz için 5 önemli uygulama önerisi sundum. Sizlerinde bu tür uygulamalar ile ilgili olarak görüşleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

 

Mutlaka Oku: Planlı Olmanın 11 Faydası!

Mutlaka Oku: Kendi İşimi Kurmak İstiyorum Ne Yapabilirim?

Mutlaka Oku: En Çok Para Kazandıran 10 Sektör!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz