Kendi işimi Kurmak istiyorum Ne iş Yapabilirim?

Başkasının işinde çalışmaktan bunalan, kendi işini kurup çok daha fazla para kazanmak isteyen insanların sormuş olduğu en önemli soruların başında Kendi işimi Kurmak istiyorum Ne iş Yapabilirim? sorusu gelmektedir.  Bende bu amaçla ne iş yapabilirim ticaret hayatında diyenler için güzel bir içerik hazırladım…

Kendi işimi Kurmak istiyorum Ne iş Yapabilirim?

1-Ekmek Arası Satan Dükkan Açın!

iş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim diye soran kişilere verebileceğim ilk önemli tavsiye ekmek arası satan bir dükkan açmalarıdır. Bu fikir belki size mantıklı gelmeyecek ancak özellikle kriz dönemlerinde en iyi iş yapan sektör gıda sektörüdür. İşlek bir caddede uygun fiyatlarla satışa sunacağınız, tost, tavuk döner ve et döner gibi yiyecekleri satmanız işçi olarak kazanacağınız paradan çok daha fazlasını kazanabilmenizi sağlayacaktır.

2- Sulu Yemek Dükkanı Açın!

Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu soran kişilere ikinci önemli iş fikri de sulu yemek dükkanı açmalarıdır. Yoğun bir caddede küçük bir dükkan belirleyerek sulu yemek satışı yapabilirsiniz. Yine burada da dikkat etmeniz gereken fiyatlarınızdır. İşçi kesimin yoğun olduğu bir bölgede açacak olduğunuz sulu yemek işini uygun fiyatlar ile yaparsanız şuan hayal ettiğinizden çok daha güzel kazançlar elde edebilmeniz mümkündür.

3-E-Ticaret İşi Yapın!

Ne iş yapabilirim ticaret hayatında diyenlere ise e-ticarete yönelmelerini tavsiye ediyorum. E-ticaret günümüzde çok büyük gelişmeler gösterdi ancak halan e-ticaretin çok büyük bir büyüme potansiyeli bulunmaktadır. Biraz sermayeniz varsa toptan alacak olduğunuz malları gittigidiyor, sanalpazar ve n11 gibi mağazalarda satışa sunarak çok önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Başlangıçta evinizin bir odasını depoya çevirerek bu işe çok rahat bir şekilde girebilirsiniz. Burada önemli olan bir nokta var o da şu; pazar araştırmasını çok iyi yapmaktır. Pazar araştırmasını iyi yapar iseniz satamayacağınız ürün olmayacaktır.

Mutlaka Oku: Dünyada En Çok Para Kazandıran İş Fikri!

4-Beyaz Eşya Dükkanı Açın!

Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu soran kişilere en çok tavsiye ettiğim iş fikri beyaz eşya dükkanı açmalarıdır. Bir AVM’de veya işlek bir cadde de kirası düşük olacak bir şekilde tüm markaların yer aldığı beyaz eşya dükkanı açmanız halinde çok önemli kazançlar elde edebilirsiniz. İnsanlara önemli bir taksitli ödeme fırsatı da yaratırsanız ticaret hayatında önemli bir başarı yakalamış olursunuz.

5- Tüm Markaların Olduğu Cep Telefonu Satış Dükkanı Açın!

Ne iş yapabilirim ticaret hayatında? sorusunu soranlara verebileceğim beşinci önemli tavsiye de cep telefonu satış mağazası açmalarıdır. Yine başlangıçta sermayenizin olması gerektiğini unutmayınız. AVM veya işlek bir caddede dükkanınıza 4 stant masa açacaksınız ve bu stantlarda hemen hemen tüm markaların cep telefonlarını koyacaksınız. Bu şekilde satış yapmamanız için hiçbir neden kalmayacaktır. Satışlarınızı aksesuar satışları ile desteklerseniz de önemli bir kar marjı elde etmiş olursunuz. 

6- İçerik Üreten Bir Şirket Kurun!

Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu bana soran kişilere ileride benim kesinlikle yapmayı düşündüğüm bir iş fikrini tavsiye ediyorum. İçerik üretim ajansı kurmalarıdır. İnternet kullanım oranları giderek artıyor ve birçok site sahibi kaliteli içerikler üretebilecek insanlar aramaktadırlar ve bu insanlar hali hazırda önemli ücretler ödemektedirler. Bir şahıs şirketi açarak sağlam bir makale yazarı ekibi kurarak ajanslara ve site sahiplerine ekibinizin hazırlamış olduğu içerikleri satarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. iş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusu ile ilgili araştırma yaparken eminim ki bu iş fikrini bir yerde duymadınız. Ben bu iş fikrini ilerleyen aşamalarda yapacağım. Beni takip ederek sonuçları da öğrenebilirsiniz.

7-Stantlarda Kitap Satın!

Özellikle AVM’lerde uygun bir stant yeri bulursanız kitap satış işini deneyebilirsiniz. ? Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu soran birçok kişiye önermiş olduğum bu iş fikrinde sanıldığından çok daha güzel kazançlar bulunmaktadır. Ülkemizdeki insanların giderek kitap okumaya isteklerinin artması sayesinde bu iş fikrinde önemli kazançların sahibi olabilirsiniz. 

Mutlaka Oku: Kısa Sürede Para Kazandıran 27 İş Fikri!

8- Balık Üretim Çiftliği Açın!

Bana göre tutma şansı oldukça yüksek olan iş fikirlerinden bir tanesi de balık üretim çiftliği açmaktır. iş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim diyenler için önermiş olduğum bu iş fikrinde özellikle alabalık üretimi gerçekl eştirip uygun fiyatlarla satışa sunarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Fiyatlarınız uygun olması halinde restoranlardan dahi önemli siparişler alabilirsiniz. Bu iş ile ilgili ilerleyen zamanlarda güzel bir içerik üreteceğim takipte kalın.

9-Halı Yıkamacı Açın!

Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? diye soran kişilere şiddetle tavsiye ettiğim tutma oranı oldukça yüksek olan iş fikri halı yıkama dükkanı açmaktır. Artık bayanlarında zamanı oldukça kıymetli özellikle çalışan bayanların sayısının giderek artması nedeni ile bayanlar asla evlerinde halı yıkama işine girişmezler. Güzel bir yerel reklam çalışması ile halı yıkama iş fikrinin tutma olasılığı oldukça yüksektir.

10- Yumurta Üretimi Yapın!

Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu yönelten kişilere yumurta üretim çiftliği açmalarını tavsiye ediyorum. Kahvaltıların vazgeçilmez ürünü olan yumurta, ülkemizde çok ciddi bir şekilde tüketilmektedir. Bu nedenle de üretilen yumurtaların satışının yapılması da çok zor olmamaktadır. Maliyetlerinizi iyi bir şekilde kontrol edip uygun fiyatlar ile satacak olduğunuz yumurtalar sayesinde işçi olarak kazandığınız paranın çok daha fazlasını kimselere minnet etmeden kazanabilirsiniz.

11-Bebek Ürünleri Satın!

Ne İş Yapabilirim Ticaret hayatında? sorusunu soran kişilere bebek ürünleri mağazası açmalarını tavsiye ediyorum. Paranın hesabının yapılmadığı önemli sektörlerden bir tanesi olan bebek ürünleri satış işinde çok paranın olmasının en önemli sebebi ebeveynlerin asla çocuklarına alacak oldukları ürünlerde hesap yapmamalarıdır. 

12-Pazar Yeri Satın Alın!

Pazarcılık gerçekten de zahmetli bir iştir. Ancak yüksek bir kar marjı oranına sahip bir iş fikri olması cazibesini artırmaktadır. Özellikle günümüzde pazarcılar çok güzel paralar kazanmaktadırlar. Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu soran kişilere bu iş fikrini önermemin en önemli sebebi kar marjının yüksek olmasıdır. Akıllı bir satış planlaması ile pazarcılık ile çok önemli paralar kazanabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Çok Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım?

13-Çay Ocağı Açın!

Yılların iş fikri olmasına rağmen halen kazançlı iş fikirleri arasında yer alan çay ocağı işletmeciliği kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu soran kişilere ısrarla tavsiye ettiğim iş fikridir. Ülkemizde en çok tüketilen ve misafirlere en çok ikram edilen içecek olan çay işinde çok yüksek kar marjları bulunmaktadır. Günümüzde 1 bardak çayın fiyatının 1,5 TL olduğu göz önüne alındığında ne kadar yüksek bir kar marjının olduğu rahatlıkla görebilirsiniz. 

14-Yaşlı Bakım Merkezi Açın!

Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu yöneltenlere son önemli tavsiyem de yaşlı bakım merkezi açmalarıdır. Özellikle günümüzde ömür süresinin uzamaya başlaması ve aile ilişkilerinin giderek zayıflaması yaşlı bakım hizmetlerine olan ihtiyacı artırmaktadır. iş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu yönelten kişiler özellikle yaşlı bakım merkezi açmalarını öneriyorum. Bu iş fikrinde oldukça yüksek bir kar marjı bulunmaktadır.

Mutlaka Oku: Zengin Olmanın Basit Yolları

Mutlaka Oku: İnternet Üzerinden Para Kazanmanın 16 Yolu!

Mutlaka Oku: internetten para kazanma yolları

Böylelikle kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu soran kişilere 14 tane önemli tavsiye de bulundum. Sizlerinde kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? sorusunu soran kişilere aktarmak istediğiniz görüş ve düşünceler var ise lütfen yorumlar aracılığı ile bizlere görüşlerinizi belirtiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz