Günde 100 Lira Kazanmak İsteyenler Buraya!

Günümüz ekonomik koşulları giderek ağırlaşmakta. Artık herkes iki işi bir arada yapma derdine düştü. Bu nedenle de günde 100 lira kazanmak ile ilgili sanal dünyada ciddi araştırmalar içerisinde girişmektedirler. Bende bu amaçla günde 100 lira kazanmak yani ayda 3 bin tl kazanmak ile ilgili bu önemli içeriği hazırlama ihtiyacı hissettim…

Günde 100 Lira Kazanmak İstiyorsanız Dikkatli Okuyun!

Günde 100 lira kazanmak gözünüzü korkutabilir ancak bu sandığınızdan çok daha kolaydır. İnternet sayesinde artık herkes günlük para kazanma fırsatına erişebilir. Ek iş olarak da yapabileceğiniz bu iş fikirleri ile çok kısa bir zamanda gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Lafı çok fazla döndürüp dolandırmadan günde 100 lira kazanmak ile ilgili önemli iş fikirlerini sizlere aktarmak istiyorum…

1-Makale Yazarlığı Yapın!

Ayda 3 bin tl kazanmak niyetinde iseniz hali hazırda benimde yapmış olduğum gibi makale yazarlığı ile gelir elde etmeyi deneyebilirsiniz. Şuanda sanal dünyada binlerce web sitesi var ve bu web sitelerinin içerik üretecek yazarlara her daim ihtiyacı bulunmaktadır. İşte bu fırsatı lehinize çevirerek kazanç elde etmeye başlamanızı tavsiye ediyorum. Bionluk ve sadeceo.com gibi siteler aracılığı ile makale yazarlığı iş ilanlarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Mutlaka Oku: 150 Bin Lira İle Ne İş Yapılır?

2-Blog Sitesi Açın!

Makale yazarlığından farklı bir iş modeli olan blog sitesi açma iş fikrinde kendi namınıza içerik üretirsiniz. Bu içerikler vasıtası ile adsense gelirleri ile kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Blog sitesi açma iş fikrinde belki 1 sene bir kazanç elde etmezsiniz ancak düzenli bir şekilde çalışmanız halinde uyurken dahi size kazanç sağlayacak bir siteye sahip olabilirsiniz. Günde 100 lira kazanmak isteyen kişilerin makale yazarlığının yanında bu iş fikrininde bir ucundan tutmalarını tavsiye ediyorum. Ben hem başkalarına makale yazıyorum hem de kendi web sitemde içerik üretiyorum.

3-Bakıcılık Yapın!

Bakıcılık işini küçümsemeyin. Günümüzde artık kadınlarında bir iş hayatı olduğundan dolayı bakıcılık yapmak isteyenlere olan talep giderek artmaktadır. Bu işi profesyonel yapmaya da gerek yoktur. Komşularınıza bakıcılık yaptığınızı iletmeniz halinde dahi bir talep ile karşılaşabileceğinizden eminim. Ayda 3 bin tl kazanmak için harika bir iş fırsatıdır bakıcılık mesleği…

4-Seyyar Gıda Satışı Yapın!

Yıllardır yapılan bir meslek olmasına rağmen halen ciddi bir kazanç imkanı sağlayan seyyar gıda satış işinde sandığınızdan çok daha büyük paralar kazanılabilmektedir. Günlük para kazanma isteğinde olan kişilerin sıklıkla yaptığı bir iş olan seyyar gıda satış işinde aklınıza gelen birçok şey satabilirsiniz. Sabahları fırından toplu alacağınız simitleri işlek bir caddede çok kısa bir zaman içerisinde satabilirsiniz.

5-Direksiyon Dersi Verin!

Günde 100 lira kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi iş fikirlerinden bir tanesi direksiyon hocalığıdır. Yıllardır araba süren ve var olan tecrübenizi başkalarına aktarma hususunda başarılı biri iseniz direksiyon hocalığı sayesinde ayda 3 bin tl kazanmak mümkün olabilmektedir. Bu iş için armut.com adlı pazaryeri sitesini kullanabilirsiniz.

6-İkinci El Eşya Satışı Yapın!

Günlük para kazanma hususunda istekli olan kişilere önerebileceğim 6. önemli tavsiyem ikinci el eşya satışı yapmalarıdır. Günde 100 lira kazanmak isteyen bayanların bir numaralı tercihi olan ikinci el eşya satışı ile ilgili olarak birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar vasıtası ile ikinci el eşya alım satım faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri

7-Pasta Börek Yapın!

Çevrenizdeki pastane ve gıda satışı yapan dükkanlara pasta ve börek yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu işte kendinizi ne kadar iyi geliştirir iseniz size olan talebi o derece artırabilirsiniz. Günde 100 lira kazanmak isteyen birçok bayan bu işi oldukça düzenli bir şekilde yapmaktadırlar.

8- Uzman Olduğunuz Alanlarda Özel Ders Verin!

Her insanın illa ki bir alanda yetenekleri bulunmaktadır. Var olan bu yeteneklerini daha ileriye taşıyan kişiler özel dersler vererek hatırı sayılır kazançlar elde edebilirler. Mesela müzik dersi, matematik dersi veya yemek dersi vererek çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Müşteri bulma hususunda da tavsiye edebileceğim en önemli site armut.com’dur.

9- Deşifre Yazarlığı Yap!

Günde 100 lira kazanmak isteyenler için oldukça kazançlı bir iş fikri olan deşifre yazarlığında en önemli şey klavyenizin hızlı olmasıdır. Size verilecek olan sesli metinleri imla kurallarına uygun bir şekilde yazmanız halinde ciddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Deşifre yazarlığı için müşteri bulmak isteyenler sadeceon ve bionluk.com adlı siteleri ziyaret edebilirler.

10- Taksi Şöförlüğü Yap!

Ayda 3 bin tl kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz harika iş fikirleri arasında taksi şöförlüğü gelmektedir. Taksisi bulunan ancak şöför bulmakta zorlanan birçok durak sahibi bulunmaktadır. Günlük para kazanma için iş başvurusu yaptığınızda sizi çok büyük ihtimal ile kabul edeceklerdir.

11-Temizlik İşi Yapın!

Günde 100 lira kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken önemli iş fikirleri arasında temizlik işi gelmektedir. Birçok kişi kurumsal firmaların pahalı fiyatlarından yakınmaktadır. Bu nedenle temizlik işini bireysel olarak yapan kişilere olan talep giderek artmaktadır. Letgo, sahibinden ve armut.com gibi sitelerdeki iş ilanlarına başvuru yaparak temizlik işinden günde 100 lira kazanmak oldukça mümkün olacaktır.

12-Kuryelik Yapın!

Moto-Kuryelere olan talep giderek artmaktadır. Gıda işi yapan işletmelerden tutunda internet üzerinden satış yapan şirketlere varıncaya kadar birçok işletmenin kuryeye ihtiyacı bulunmaktadır. Hatta son zamanlarda hepsiburada önemli bir iş ilanı açarak kuryelere adet başına para ödemeye başlamıştır. Ayda 3 bin tl kazanmak hedefindeyseniz kuryeliği ciddi ciddi düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Mutlaka Oku: Zengin Olmak İstiyorsan Bu Tavsiyelere Kulak As!

13- İnstagramdan Satış Yapın!

Günde 100 lira kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz önemli bir iş fikri de instagram üzerinden satış yapmaktır. Günümüzde birçok kadın el işlerini veya bir firmanın makyaj malzemelerini sadece ınstagram’ı kullanarak satmaktadır. Oldukça popüler olan ınstagram uygulaması sayesinde şuanda binlerce lira kazanan insanların bulunduğunu belirtmek istiyorum.

14- Masaj Yapın!

Günümüzde insanların yoğun iş temposunda gevşemek isteyeceği göz önüne alındığında masaj hizmetleri vermenin ne kadar mantıklı olduğu görülebilmektedir. Günde 100 lira kazanmak isteyen birisi iseniz masaj ile ilgili eğitim veren kurslara katılarak sertifika alabilir ve bu sayede birçok masaj merkezinde part time olarak çalışarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

15- Ütü Yaparak Para Kazan!

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlara önerdiğim en önemli iş fikri ütü işidir. Günde 100 lira kazanmak isteyen bir bayansanız etrafınızda yoğun bir çalışma temposuna sahip olan kişiler tarafından talep alabilirsiniz. Karı kocanın birlikte çalıştığı veya erkeğin bekar olduğu durumlarda ütü yapacak olan kişilere olan talep çok ciddi bir şekilde artmıştır. Günlük para kazanma konusunda istekli iseniz armut.com adlı sitedeki iş taleplerine başvurabilirsiniz.

16-Organik Reçel Yaparak Para Kazan!

Gittigidiyor, hepsiburada ve n11 gibi sitelerde yapmış olduğunuz organik reçellerin satışını kolaylıkla yapabilirsiniz. Günde 100 lira kazanmak isteyen bayanlara şiddetle tavsiye ettiğim bir kazanç yöntemi olan organik reçel yapımında istediğiniz birçok şeyin reçelini yapabilirsiniz. Bu işi bireysel olarak yapıp daha sonrasında şirket kuran birçok insanın bulunduğunu belirtmek istiyorum.

17- Kullanmadığınız Telefonlarınızı Satışa Çıkarın!

Günde 100 lira kazanmak isteyenler geri dönüşüm değeri oldukça yüksek olan kullanmadıkları telefonlarını sahibinden.com aracılığıyla satışa çıkarabilirler. Geri dönüşüm şirketlerine satış yapan veya geri dönüşüm şirketlerinin birçoğu kullanmadığınız bu telefonları alma hususunda oldukça ısrarlı olacaklardır.

Mutlaka Oku: Evde Yapılabilecek İşler İle İlgili 17 Tavsiye

Böylelikle günde 100 lira kazanmak yani ayda 3 bin tl kazanmak isteyenlere tam 17 tane önemli iş fikri önerdim. Sizlerinde günde 100 lira kazanmak isteyenlere aktarmak istediğiniz tavsiye ve görüşler var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz