Evde Yapılacak işler ile İlgili 17 Tavsiyem

Merhabalar arkadaşlar sizlere bu içeriğimde evde yapılacak işler ile ilgili 17 önemli tavsiyede bulunacağım. Burada açıklamış olduğum evde yapılacak işler 2019 yılı itibari ile en iyi kazanç sağlayan yöntemlerdir…

Evde Yapılacak İşler (internetten para kazanma yolları da burada yer almakta)

Ülkemizde ekonomik koşullar maalesef giderek zorlaşmakta. Bunun içinde insanlar evde yapılacak işler ile ilgili araştırmalara girişmektedir. Özellikle ev hanımları için faydalı olabilecek burada sıraladığım evde yapılacak işler 2019 yılı itibari ile güncelliğini koruyan iş fikirleridir…

Evde yapılacak işler ile ilgili vermiş olduğum tavsiyeler arasında internetten para kazanma yolları da bulunmaktadır. Bilgisayarınızın ve internet bağlantınızın olması internetten para kazanabilmeniz için yeterli olacaktır.

Burada yer alan evde yapılacak işler ile para kazanmak için günde ortalama 4 saatinizi ayırmanız halinde aylık 1500-2000 TL’ye varan kazançlara sahip olabilirsiniz. Sizlerinde evde yapılacak işler ile ilgili tavsiyelerini bekliyorum.

Evde Yapılacak İşler 2019 Yılı İtibari İle En İyi İş Fikirleri

1- Makale Yazarlığı

Evde yapılacak işler arasındaki ilk tavsiyem makale yazarlığıdır. Makale yazarlığı ile günde 3-4 saat çalışarak en azından evinizin kira masrafını çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınız ve internetiniz var ve düşüncelerinizi yazıya dökme kabiliyetine sahipseniz makale yazarlığı ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Sadeceon ve bionluk gibi platformları kullanarak internetten para kazanma yolları arasında yer alan makale yazarlığı ile gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

2-Satış Ortaklığı

İnternetin en eski para kazanma yolları arasında yer alan satış ortaklığı, evde yapılacak işler arasında en kazançlı yollar arasında yer almaktadır. web sitesi, blog sitesi, sosyal medya hesabı ve email bültenininizin olmasının zorunlu olduğu bu iş fikri ile ciddi bir kitleye hitap etmeyi başarır iseniz zengin olma ihtimaliniz bile vardır.

Mutlaka Oku: Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak

3-Blog Yazmak

Bizzat benim yapmış olduğum blog yazarlığı ile para kazanma fikri, evde yapılacak işler arasında en rahatıdır. İlk zamanlar çok çalışırsınız ancak işleri rayına soktuğunuz zaman günde 1 içerik girerek dahi önemli kazançların sahibi olabilirsiniz. Yetkin olduğunuz bir konuda insanlara kaliteli içerikler sunabilecek kabiliyete sahipseniz blog yazarak ayda 5-10 Bin liralara varan kazançların sahibi olabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Blog Yazarak Para Kazanmak

4- Youtube Kanalı

Evde yapılacak işler arasına dahil etmesem asla olmayacak iş fikirleri arasında youtuberlık yer almaktadır. Şuanda internetten para kazanma yolları arasında en kazançlı iş olan youtuber olarak para kazanma başlangıçta zor olacaktır ancak belli bir kitleye ulaştıktan sonra yorulmadan para kazanmaya başlayabileceksiniz. Şuanda Enes Batur’un 300.000’lere varan aylık kazançlara sahip olduğu haberlerde sık sık gündeme gelmekte. Buradaki pastadan halen bir pay kapabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Youtuber Olmak İçin Gereken Ekipmanlar

5- E-Kitap

Evde yapılacak işler 2019 yılı tavsiyelerim arasındaki favori iş fikirlerim arasında yer alan e kitap ile para kazanma işi pasif kazanç sahibi olabileceğiniz bir iş fikridir. Amazon, ios store ve google play store gibi mağazalara yükleyecek olduğunuz e kitabınız sayesinde önemli kazançların sahibi olabilirsiniz. Burada önemli olan insanlara fayda sağlayabilecek bilgilerin e kitabınızda yer almasıdır.

6- Odanızı Kiralayın

Özellikle bir tatil yöresinde eviniz varsa odanızı kiralayarak oturduğunuz yerden aylık 1000 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz. airbnb.com ve sahibinden gibi sitelerde odanızın kiralık ilanını yayınlamanız halinde oldukça kolay bir şekilde müşteri bulabilirsiniz.

7-Evcil Hayvan Bakıcılığı

Büyük şehirde ve oldukça kalabalık bir sitede yaşıyorsanız evcil hayvan bakıcılığı yaparak evinizden çıkmadan gelir elde edebilirsiniz. Karı kocanın çalışması ve insanların özellikle yaz aylarında tatile gitmek istemesi evcil hayvan bakıcılığına olan talebi artıracaktır. armut.com bu konuda size müşteri bulabilecek en iyi platformlar arasında yer almaktadır.

8- Paketleme İşleri

Paketleme işine olan talep özellikle yaz aylarında artış göstermektedir. Düğün, nişan ve kına geceleri için ihtiyaç olan paketleme işleri için çevrenizde bulunan organizasyon firmalarına gidebilir veya sahibinden, facebook veya armut gibi sitelerden iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

9- Sanal Öğretmenlik

Evde yapılacak işler 2019 yılı popüler iş fikirleri arasında sanal öğretmenlik gelmektedir. Belli bir alanda yetkin olmanız durumunda bu konuda ders almak isteyen öğrencilerinize online ortamda ders vererek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Mesela muhasebe alanında iyi iseniz mali muşavirlik sınavına hazırlanan kişilere özel dersler verebilirsiniz.

10- Ev Yemekleri

Ev yemekleri iş fikri benim evde yapılacak işler arasındaki en çok sevdiğim iş fikridir. Bu yolla kazanç elde etmemeniz için hiçbir neden yoktur. Bölgenizde ev yemekleri yapan dükkanlara ev yemekleri yaptığınızı söyleyebilir veya AVM gibi yerlerdeki çalışanlara ev yemekleri yaparak güzel kazançların sahibi olabilirsiniz. Ev yemekleri yaparak aylık 4-5 Bin TL’ye varan kazançların sahibi olabilirsiniz.

Mutlaka Oku: 18 Garanti Para Kazandıran İşler

11- Organik Reçel Satışı

2019 yılının en kazançlı evde yapılacak işler arasında yer alan organik reçel satış işini internetten veya eşinize dostunuza satış yaparak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Gittigidiyor,n11 veya sahibinden gibi sitelerde reçel satış işi oldukça iyidir.

12- Çevirmenlik

Çevirmenlik işi ülkemizde yabancı dil bilen sayısının oldukça az olması nedeniyle en kazançlı iş fikirleri arasında yer almaktadır. Bionluk, sadeceon veya armut.com gibi sitelerde ilan vererek bu konudaki yeteneğinizi satışa çıkararak oturduğunuz yerden ayda 2000-3000 TL’lere varan kazançların sahibi olabilirsiniz.

13- Sabun İşi

Evde sabun üretimi gözünüzü asla korkutmasın. Youtube’dan video izleyerek veya blog sitelerindeki içerikleri okuyarak sabun üretebilirsiniz. Başlangıç maliyeti de oldukça düşük olan bu iş fikrinde hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle zengin insanların bu tür organik ürünlere olan talebi fazladır. Gittigidiyor ve n11 gibi sitelerden ürettiğiniz sabunların satışını gerçekleştirebilirsiniz.

14- Sanal Asistanlık

Evde yapılacak işler arayışında olan ev hanımlarının yapabileceği en rahat işlerden bir tanesi de sanal asistanlıktır. İş adamları ofiste eleman çalıştırıp sigorta vb. maliyetlerin altına girmemek için sanal asistanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Gelen telefonlara yanıt vermeniz, organizasyonları takip etmeniz ve word, excell gibi programları kullanabilmeniz halinde sanal asistanlık işi ile ayda 1000-1500 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Evde Para Kazandıran 28 İş Fikri

15-Çocuk Bakıcılığı

İnsanlar artık çocuklarını kreşlere emanet etmek istemiyor. Bu nedenle evde çocuk bakıcılığı işi ciddi bir talep görmektedir. Büyük şehirde yaşayan biri iseniz çocuk bakıcılığı yapmak için çok kolay bir şekilde müşteri bulabilirsiniz. İnternetteki çocuk bakıcılığı iş ilanlarına göz atarak bu yolla gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

16- Pasta Yaparak Gelir Elde Et

Evde yapılacak işler 2019 yılı önerilerim arasındaki 16.tavsiyem pasta yaparak gelir elde etmektir. Çevreniz genişse ve girişken bir kişiliğe sahipseniz pasta yapma yeteneğiniz sayesinde para kazanabilirsiniz. Çevrenizdeki pastanelere evde pasta yaptığınızı belirtmeniz de yeni iş fırsatı yaratmanızı kolaylaştıracaktır.

17- Davetiye Hazırlama

Evde yapılacak işler arasındaki son tavsiyem davetiye hazırlama işidir. Çevrenizde bulunan matbaalara bu konuda işler almak istediğinizi belirtmeniz halinde çok büyük bir ihtimalle size olumlu yanıt vereceklerdir. Ortalama olarak 5000 davetiye katlama işi sonrasında 50 TL gibi bir ücret alırsınız.

Dolandırılmamak İçin Dikkat Edin

internetten para kazanma yolları veya evde yapılacak işler ile ilgili araştırma yaparken dolandırıcıların ağına düşmeyin. İş ilanlarına göz atarken kişinin referanslarına göz atın. Aynı zamanda paranızı iş tesliminden önce almaya özen gösterin. Para almadan teslim edecek olduğunuz işler sonrasında kazancınızı almanız neredeyse imkansız olacaktır. Dikkat ediniz.

Sizlerinde evde yapılacak işler ile ilgili öneri ve görüşlerini bekliyorum. Sıralamış olduğum bu 17 iş fikri ile görüş ve düşüncelerinizi aynı zamanda deneyimlerinizi yorumlar aracılığı ile bizlere belirtmenizi istiyorum…

Mutlaka Oku: Zekayla Para Kazanmak

Mutlaka Oku: Para Kazanma Fikirleri

Mutlaka Oku: Kafayı Kullanarak Para Kazanmak

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz