Yasemin Özilhan Kim? Yasemin Özilhan Eski Hali!

Yıllar önce Doktorlar dizisinin en önemli isimleri arasında yer alan ve uzun zamandır ekranlarda aranan Yasemin Özilhan Kim? açıklamaya çalışacağım. Burada Yasemin Özilhan eski hali, yaşı ve kocası ile ilgili bilgilere de değinmek istiyorum…

Yasemin Özilhan Kim?

Yasemin Özilhan Kim? Yasemin Özilhan Eski Hali!

Doktorlar dizisinin efsane karakterlerinden bir tanesi olan Ela karakterini canlandıran, daha sonrasında hiçbir projede yer almayan Yasemin Özilham Kim? oldukça kapsamlı bir şekilde burada aktaracağım. Öncelikle şunu belirtelim Yasemin Özilhan mucize doktor dizisi ile ekrana döndü ancak burada bir kaç bölüm konuk oyuncu olarak yer alacak.

Yasemin Özilhan yapmış olduğu açıklamada önceliğinin çocukları ve üniversite eğitimi olduğunu şu anlık oyunculuk adına bir şey yapmayı düşünmediğini belirtmiştir. 22 Ocak 1985 tarihinde Hamburg’da doğmuştur…

Yasemin Özilhan Kimdir Kaç Yaşında?

Güzelliği ile doktorlar dizisinde dikkat çekmiş bir isim olan Yasemin Özilhan Kimdir Kaç Yaşında? sorusu tekrardan sorulmaya başlamıştır. Yasemin Özilhan Mucize Doktor dizisinde oynamaya başlaması hayranlarını çok fazla sevindirmiştir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla ilişkiler mezunu olan Yasemin Özilhan Kocası İzzet Özilhan’dır. Emine ve Ela adında iki kız çocukları bulunan çift 16 Temmuz 2011 tarihinde dünya evine girmiştir. 9 Yıldır mutlu bir evlilik geçiren çift ınstagram’dan paylaşmış oldukları fotoğraflarla da çok konuşulmaktadır.

Yasemin Özilhan Yaş 34 (2020 İtibari İle)

İş adamı İzzet Özilhan ile evli olan Yasemin Özilhan Kim? ve Kaç Yaşında her daim merak edilmektedir. 2020 yılı itibari ile 34 yaşında olan Yasemin Özilhan Mucize Doktor dizisinden önce Koçum benim, Çocuğun var derdin var, Aşk oyunu, Doktorlar, Babam adam olacak gibi Türk dizi tarihinin en önemli projelerinde yer alma başarısı göstermiştir.

İpek yol ile ortak koleksiyonlara el atan Yasemin Özilhan Kim? sorusuna aynı zamanda stilist yanıtını versek yanlış olmaz. Yasemin Özilhan Kocası İzzet Özilhan kendisinin dizi projelerinde yer almasını istemediğini eğitimlerine ara vermesini daha çok önemsediğini belirtmiştir.

Yasemin Özilhan Mücize Doktor Dizisinden Elde Ettiği Geliri Vakfa Bağışlayacak!

Yasemin Özilhan’ın ikiz erkek kardeşi ve birde abisi bulunmaktadır. Henüz 3 yaşındayken ailesi Hamburg’dan Tekirdağ’a göç etmiştir. 2003 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında son 10 arasına girmeyi başarmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi de almıştır.

Şuanda Ekonomi ve finans okuyan Özilhan, kendisini okumaya kaynanasının teşvik ettiğini söylemektedir. Vizontele Tuuba sinema filminde de oynamıştır. Ecobella ve Migros gibi kurumsal firmaların reklam filminde de oynamıştır.

Böylelikle Yasemin Özilhan Kim? Kaç Yaşında ve Kocası ile ilgili detaylar aktarmaya çalıştım. Sizlerinde Yasemin Özilhan Kim? sorusu ile alakalı olarak aktarmak istediğiniz görüş ve düşünceler var ise yorumlar aracılığı ile belirtmenizi rica ediyorum….

Mutlaka Oku: Gökhan Çırak Kim?

Mutlaka Oku: Masterchef Cemre Kim?

Mutlaka Oku: Ethem Sancak Kimdir Ne İş Yapar?

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz