Gökhan Çıra Kim? Şok Edecek Gerçekler!

Fatih Terime Mafya Diyen Gökhan Çıra Kim? Neden Bu Kadar Konuşuluyor?  Gökhan Çıra ile ilgili tüm bilinmeyenleri burada aktaracağım. Sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu gönderiler ile adından çokça söz ettiren Gökhan Çıra, futbolculuğundan ziyade yapmış oldukları ile gündeme gelmeye devam ediyor…

Gökhan Çıra Kim? Selin Ciğerci Gökhan Çıra Evli Mi?

Gökhan Çıra Kim? Şok Edecek Gerçekler!

Tuzlaspor-Galatasaray maçından sonra gündeme gelen Gökhan Çıra Kim? Gökhan Çıra 16 Şubat 1996 Doğumludur. Tokat’ta dünyaya gelen Gökhan Çıra, futbola henüz küçük yaşlardayken ilgi duymaya başladı. İlk deneyimine Fatsa Yaşamspor’da başlamıştır.

Daha sonrasında Altınordu, Soyaspor, Galatasaray u19, Beylerbeyi, Diyerbekirspor ve son olarak Tuzlaspor’da forma giyen Gökhan Çıra’ya transfer bedeli ödeyen tek takım Galatasaray’dır. Transfer bedeli ise 25 Bin Euro’dur.

Gökhan Çıra Kim? Kendisi sol kanat ve forvet mevkilerinde oynamaktadır. Ancak maç verilerine baktığımızda ne yazık ki çok fazla maç tecrübesi de bulunmamaktadır. Gökhan Çıra Kimdir? sorusunun sorulmasının en önemli sebebi ise kendisinin ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile evli olmasıdır…

Mutlaka Oku: Selin Ciğerci Kimdir? Erkeklik Halleri!

Gökhan Çıra Selin Ciğerci Asker Arkadaşı Mı?

Gökhan Çıra karısı Selin Ciğerci olması nedeni ile çok fazla konuşulmaktadır. Hatta sanal ortamda Gökhan Çıra Selin Ciğerci Asker Arkadaşı iddiası epeyce bir süredir konuşulmaktadır. Bunla ilgili çok fazla laf kalabalığı yapmadan şunu söyleyebilirim ki böyle bir iddia asılsızdır.

Selin Ciğerci Gökhan Çıra Nasıl Tanıştı? sorusuna Selin Ciğercinin ilk mesajı instagram’da atması ile tanıştıklarını söyleyebilirim.  Selin ciğerci Gökhan Çıra Ayrıldı? iddiası da söz konusu değildir. Selin Ciğerci sevgilisi Gökhan Çıra mutlu bir evlilik geçirmektedirler. 

Mutlaka Oku: Masterchef Cemre Kimdir? Sevgilisi Var Mı?

Gökhan Çıra Yaptıkları ile Sürekli Gündem Olan Birisi!

Gökhan Çıra Kimdir? sorusu ile alakalı olarak şunu söyleyebilirim. Kendisi futbolculuğundan ziyade günlük yaşantısında yapmış oldukları ile gündeme gelmeye çalışan birisidir. Galatasaray alt yapısında oynarken Galatasaray’ın tesislerinin önünde Fenerbahçe lehine 6 işareti yapması da bunun en tipik örneğidir.

Böylelikle Gökhan Çıra Kim? Gökhan Çıra Kaç Yaşında? ve Gökhan Çıra Selin Ciğerci Asker Arkadaşı Mı? soruları ile alakalı olarak bilgiler aktardım. Sizlerinde Gökhan Çıra ile ilgili olarak aktarmak istediğiniz görüş ve düşünceler var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz.

Mutlaka Oku: Ethem Sancak Kimdir Ne İş Yapar?

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz