Ethem Sancak Kimdir Ne İş Yapar?

Zaman zaman yapmış olduğu ani çıkışlarla gündem olmayı başaran Ethem Sancak ile ilgili bilinmeyenleri aktarmaya çalışacağım. Ethem Sancak Kimdir Ne İş Yapar? Mal varlığı ve şirketleri ile ilgili detaylara burada değinmek istiyorum…

Ethem Sancak Kimdir Ne İş Yapar? İlginç Bilgiler!

1958 Siirt doğumlu bir iş adamı olan Ethem Sancak Kimdir Ne İş Yapar? hayatı ile ilgili tüm bilinmeyenleri içeriğimde açıklayacağım. Kendisi ilk ve orta öğretimini Siirt’te tamamlamıştır.İstanbul Üniversitesi işletme fakültesine 1972 yılında başlamış ancak bitirememiştir.

Zaman zaman yapmış olduğu ani çıkışlarla gündem olmayı başaran Ethem Sancak ile ilgili bilinmeyenleri aktarmaya çalışacağım. Ethem Sancak Kimdir Ne İş Yapar? Mal varlığı ve şirketleri ile ilgili detaylara burada değinmek istiyorum...

9 Kardeşin 3’üncüsü olan Ethem Sancak eşi Nurperi Sancak’dan boşanamadığından dolayı 1986 yılında ikinci eşi Nurten Yıldırım ile imam nikahı ile yaşamaktadır. Bu evliliklerinden toplam 3 çocuğu bulunmaktadır.

Ethem Sancak kimdir ne iş yapar? 1976-1978 yılları arasında gazetecilikte yapmıştır. Ethem Sancak’ın 13 amcası bulunmakta ve her bir amcasınında 13 çocuğu bulunmaktadır. 1980 yılında Türkiye İşçi Köylü Partisi’nde Diyarbakır il başkanlığı yapmıştır. 

Ethem Sancak Kimdir Mal Varlığı Ne Kadar?

Ethem Sancak, 1987 yılında Es Ezca deposunu, 1989 yılında Esko Itriyatı, 1993 yılında ise şuanda ülkemizin en önemli şirketlerinden bir tanesi olan Hedef Ezca Deposunu kurma başarısını göstermiştir. 22’den fazla ülkeye ihracat yapma başarısını gösteren Ethem Sancak’ın holding’inin adı Hedef Alliance Holding A.Ş’dir.

2004 ve 2010 yılları arasında Türkiye Ecza Depocuları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi yürütmüştür. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük süt işletmelerinden olan Acıpayam Tarım işletmesinin kuruluşunda büyük yardımı dokunmuştur.

Birçok başarıya imzasını atan Ethem Sancak Brezilya İstanbul Fahri Konsolosu olarak 2006-2010 yılları arasında görev yapmıştır. Ethem Sancak BMC şirketini satın alarak dikkatleri epey üzerine çekmeyi başarmıştır.

Ethem Sancak Şirketleri Fiyatları

Bir dönem Kanal 24 ve Star Gazetesini satın alan Ethem Sancak bu medya kuruluşlarını 2010 yılında elinden tamamen çıkarmıştır. Ethem Sancak’ın hali hazırda 8 şirketi vardır. Bunların dördü sağlık sektörü ile ilgilidir.

Ethem Sancak 2001 yılında yılın işletmecisi ve 2005 senesinde Yılın Girişimcisi seçilmiştir.Milli Egemenlik Üstün Hizmet Onur Ödülü’ne de 2007 yılında TBMM tarafından layık görülmüştür. Ethem Sancak Beşiktaş başkanlığı için bir dönem anılmıştı ancak böyle bir girişimde bulunmamıştır.

Ethem Sancak Kimdir Mal Varlığı? ne kadar sorusu ile alakalı olarak şunu söyleyebiliriz. Kendisi Türkiye’nin en zengin ilk 100 listesinde yer almaktadır. Mal varlığı ile ilgili net bir açıklama yapmaktan her zaman kaçınmıştır.

Ethem Sancak Oğlu Selçuk Özer Ebru Akel İle evlidir. Ethem Sancak Emine Erdoğan ile akraba olduğu iddia edilmişti ancak kendisi bu durumu yalanlamış ve sadece Hemşehri olduklarını belirtmiştir. Ethem Sancak iletişim yönü kuvvetli bir isimdir bu sayede ülkemizin sözü geçen ender iş adamları arasında yer almaktadır. 

Mutlaka Oku: Recep Tayyip Erdoğan Kaç Evlilik Yaptı?

Mutlaka Oku: Ahmet Davutoğlu’nun Gerçek Kökeni!

Mutlaka Oku: Muharrem İnce Rizeli Mi?

Böylelikle Ethem Sancak Kimdir Mal Varlığı Ne Kadar? açıklamaya çalıştım sizlerinde Ethem Sancak ile ilgili yorum ve görüşlerini bekliyoruz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz