Bizzat Kullandığım Günlük Para Kazanma Siteleri!

Dünya artık çok farklı bir yere doğru gidiyor. Gelişen bu dünyada kendinizi bir yere konumlandıramazsanız yok olup gidersiniz. Geleneksel çalışma yöntemlerinin yerini artık online para kazanma yöntemleri almaya başladı. Burada bizzat kullandığım günlük para kazanma siteleri ile ilgili bilgi vereceğim. Yeni dünyada var olmak istiyorsanız bu siteler aracılığı ile ufakta olsa gelir elde etmeye çalışın…

Evden para kazanma adına son 5 senedir bir adım atmadıysanız çok büyük hatalar yapıyorsunuz. İçinde bulunmuş olduğumuz salgın döneminden daha kötü günler maalesef dünyamızı bekliyor. Böyle bir ortamda var olmak istiyorsanız online para kazanma adına çaba sarf etmelisiniz.

Burada yer vermiş olduğum günlük para kazanma siteleri benim 6 yıldır gelir elde ettiğim sitelerdir. Bu siteler aracılığı ile yetenekleriniz ile doğru orantılı bir şekilde kazançlar elde edebilirsiniz. Acil nakite ihtiyaç duyuyorsanız buralardan anında kazançlar elde edebilirsiniz…

Kendi Kullandığım Günlük Para Kazanma Siteleri!

Size burada anket doldurarak, reklam izleyerek veya oyun oynayarak para kazanma gibi oldukça saçma online para kazanma yöntemleri aktarmayacağım. Gerçekten para kazanabileceğiniz siteleri açıklayacağım. Bizzat kendim tarafından denenmiş ve güzel kazançlar elde ettiğim günlük para kazanma siteleri burada listelenmiştir…

Günlük para kazanma siteleri ile ilgili detaylara geçmeden önce içeriğimi beğenip kanalıma abone olarak bana desteklerinizi iletebileceğinizi hatırlatmak istiyorum…

Evden Para Kazanma İçin Kaliteli Siteler!

1-Odaklipazar.com

14 günde 1 aksamadan ödeme alabileceğiniz günlük para kazanma siteleri arıyorsanız tercihiniz odaklı pazar olmalıdır. Online para kazanma adına son 3 senedir kulanmış olduğum odaklipazar.com adresinden satış ortaklığı sayesinde gelir elde edebilirsiniz.

Özellikle bir web sitesi olanlar reklam alanlarını site üzerinden verilen ürün linkleri ile doldurmaları halinde hatırı sayılır kazançlar elde edebilirler. Sizin reklam alanlarınız sayesinde sitede bulunan pdf formatındaki kitaplardan satın alanlar sayesinde %70’e varan komisyonlar elde edebiliyorsunuz.

Mesela sizin paylaşmış olduğunuz link üzerinden 100 TL’ye bir kitap satıldıysa %70 komisyonlu bir üründe anında hesabınıza 70 TL tanımlanır. Günde 1 tane kitap dahi satmayı başarırsanız aylık kazancınız en az 2100 TL olur. Evde para kazanma ile ilgili bir adım atmak istiyorsanız odaklı pazar sizin için doğru tercih olabilir. Aklınıza takılan soruları yorumlar aracılığı ile bana çekinmeden sorabilirsiniz.

Mutlaka Oku: 6 Yöntem ile Erkekler İçin Para Kazanmak!

2-Bionluk.com

6 yıldır evden para kazanma adına kullandığım bionluk.com bu hususta en güvendiğim pazar yeri olarak ön plana çıkmaktadır. Ben burada makale yazarlığı yapmaktayım. Yani insanların web sitelerine tanıtım yazıları ve blog yazıları yazmaktayım.

Ortalama olarak 300 kelimelik içeriği bu web sitesi aracılığı ile 20 TL’ye satmaktayım. Site benden %20 komisyon alıyor ancak iş bulma hususunda zorlanmayacağınız en önemli pazar yeri kesinlikle bionluk.com. Burada sadece makale yazarlığı değil birçok iş yapabilirsiniz.

Mesela Logo tasarımı, sosyal medya danışmanlığı, animasyon hazırlama, seslendirme, mobil uygulama geliştirme ve excel hazırlama gibi aklınıza gelecek birçok işi bionluk.com sayesinde yapabilirsiniz. Günlük para kazanma siteleri ile ilgili ciddi bir araştırma yapıyorsanız bionluk’u kullanmadan bu işe atılmamanızı tavsiye ediyorum.

3-Sadeceon.com

Bionluk.com ile hemen hemen aynı mantıkla çalışan sadeceon.com adresinde online para kazanma adına birçok iş yapabilirsiniz. Oyunlarda kazanmış olduğunuz sanal paraları dahi bu site aracılığı ile satabilirsiniz. Hatta daha da ileri gidelim insanların kahve falına bakarak dahi kazanç elde edebilirsiniz.

Bionluk’un aksine daha esnek iş ilanları açabileceğiniz bir pazar yeri olan sadece on ile aklınıza gelebilecek birçok yöntem ile gelir elde edebilirsiniz. Bu pazaryerinin en önemli dezavantajı ise %30 komisyon almasıdır. Yani 20 liralık bir iş yapıyorsanız 6 lirasını siteye vermek zorundasınız.

Kazançlarınızı alma hususunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Oldukça profesyonel bir ekibe sahip olan sadeceon.com ile günde 2 saatinizi bilgisayar başında harcayarak en kötü ihtimal ile evinizin kirasını çıkarabilirsiniz…

Mutlaka Oku: Maaşım Yetmiyor Ek Gelir Yaratmam Lazım Diyenlere…

4-Yoncu.com

Bu site aracılığı ile dolaylı yoldan para kazanabilirsiniz. Yani oldukça uygun bir fiyata hosting ve domain alarak kendi blog siteniz aracılığı ile gelir elde etmek için adım atabilirsiniz. Yoncu.com ile sadece 85 liraya 1 senelik blog açabiliyorsunuz.

Açacak olduğunuz blog sitesi aracılığı ile adsense reklamları ile para kazanabilirsiniz. Site açıp reklamlar aracılığı ile para kazanmayı gözünüzde büyütmeyin. Çok basit ve uyurken dahi para kazanabileceğiniz bir yöntemdir. Tek yapmanız gereken şey günde en az 1 tane siteye yazı yazmanızdır.

Açmış olduğunuz site aracılığı ile günde kazanmış olduğunuz 1 TL sizi o kadar fazla tatmin edecek ki bu 1 TL ileri ki zamanlarda 1000’lerce TL para kazanmanıza ilham olacaktır. Uyurken dahi online para kazanma istiyorsanız hemen yoncu.com aracılığı uygun fiyata blog sitenizi açmanızı tavsiye ediyorum. 

5-Shutterstock.com

Bildiğiniz gibi artık web siteleri ve youtube kanalları görsellik üzerine kurgulanmakta. Google’da sitelerden hiçbir yerde daha önce yayınlanmamış görseller ve videolar kullanmalarını istemekte. Aksi taktirde bir ödeme gerçekleştirmeyeceğini açık açık belirtmekte…

İşte bu durum evde para kazanma adına bir adım atmak isteyenler için fırsatı doğurdu. shutterstock.com aracılığı ile çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları talep eden site ve kanal sahiplerine satabilirsiniz. Uyurken de para kazanabileceğiniz stok fotoğrafçılığı işinde tahmin ettiğinizden çok daha fazla kazanç bulunmaktadır.

Çaydanlık, kahve yapma, şelale resmi veya futbol sahasını çekerek dahi kazanç elde edebilirsiniz. Şuana dek açıklamış olduğum günlük para kazanma siteleri arasında en kolay kazanç elde edebileceğiniz site olan shutterstock.com’a hemen görseller ekleyerek ne kadar kazanabileceğinizi deneyebilirsiniz…

6-Youtube

Günlük para kazanma siteleri ile ilgili araştırma yapan kişilere youtube’u öneriyorum. Çok fazla zorlanmadan uyurken para kazanabileceğiniz video içerik üretme ile dolar üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu platformda izleyici olmaktan çıkın ve üretici olarak hatırı sayılır kazançlar elde edin.

1000 Abone ve 4000 saat izlenme gözünüzü korkutmasın. Zaten youtube platformu içerisinde hali hazırda aktif kullanıcı bulunmakta. Kaliteli içerikler üretmeye başlarsanız zaten birçok kişi videolarınızı izlemeye başlayacaktır. Çok fazla yetenek gerektirmeyen video içerik üretme işini youtube harici bir yerde yapmanızı tavsiye etmem.

Google size reklamlar aracılığı ile ortalama olarak 1000 izlenme başında 1 dolar para vermeyi taahhüt etmektedir. Oluşturacak olduğunuz içeriğe bağlı olarak 1000 izlenme başı elde edebileceğiniz kazançta artacaktır. Günde 12 dolar para kazanabilecek bir duruma geldiğinizde Türkiye’deki asgari ücret kadar para kazanabileceğinizi unutmayınız.

Mutlaka Oku: 1 Saatte Para Kazanma İçin 8 Etkili Yol!

7-icerikyazar.com

Günlük para kazanma siteleri ile ilgili son önerim kendi web sitem olan icerikyazar.com’dur. Sitemde belli aralıklar ile makale yazarlarına ihtiyaç duymaktayım. Makale yazabilme hususunda kendisine güvenen varsa bu içerik altına mail adresini atabilir.

Makale yazarak online para kazanma isteyenlere ortalama olarak 300 kelimelik bir yazıya 20 TL para ödemekteyim. Bu kazancınız üretmiş olduğunuz içeriğin kalitesine bağlı olarak daha da artabilir. Alt limitin 20 TL olduğunu da hatırlatayım…

Kazancınızı da bekletmeden anında banka hesabınıza yolluyorum. Evden para kazanma için hırslı olan kişilerin mail adreslerini iletmesini rica ediyorum. Hevesliyseniz ve bu hususta kaliteli içerikler üretebilirim diyorsanız vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin…

Online Para Kazanma Adına Yorum ve Görüşlerinizi Bekliyorum

Böylelikle Günlük para kazanma siteleri ile ilgili 7 tavsiye aktardım. Evden para kazanma için araştırma yapıyorsanız bu siteler çok fazla işinize yarayacaktır. Online para kazanma adına burada açıklamış olduklarımdan farklı görüş ve düşünceleriniz varsa lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

Mutlaka Oku: Boş Zamanlarımda Nasıl Para Kazanabilirim?

Mutlaka Oku: Instagram Fenomeni Olmak

Mutlaka Oku: 12 Yaşındayım Para Kazanmak İstiyorum

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. uğur dedi ki:

    makale yazma konusunda size yardımcı olabilirim

Yorum Yaz