internetten para kazanma yalanı hakkında

Bu yazımda internetten para kazanma yalanı ile ilgili oldukça önemli bilgiler paylaşacağım. İnternetten para kazandıran yolları ve internetten para kazanmak için insanları kandıran sistemlerin neler olduğunu aktaracağım. Bu sayede internet üzerinden reel hayatta kazandığınızdan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz…

internetten para kazanma yalanı hakkında bilmeniz gerekenler

Öncelikle internetten para kazanmak mümkün mü sorusunun cevabını vereyim. Evet internetten para kazanmak mümkün. Fakat internetten para kazanmakta tıpkı reel hayatta para kazanmak gibi yorucudur. Kimse yan gelip yatarak internetten para kazanamaz. Ne zaman yan gelip yatarsınız başta sıkı çalışıp sisteminizi kurarak aksi takdirde hiçbir zaman para kazanmanız mümkün değildir. 

İnternetten para kazanma yalanı nedir diye sorarsanız da hemen söyleyeyim. Anket doldurarak para kazanmak, mail okuyarak para kazanmak, reklamlara tıklayarak para kazanmak gibi yollar zamanınızı almaktan başka bir işe yaramayacaktır. Bu tür para kazanma yollarını size sunan birçok kişi veya kuruluş sadece insanları sömürmektedirler. 

İnternetten para kazanma yolları ile ilgili internette binlerce yazıya rastlarsınız. Bu yazıların birçoğunu okuyun ama yine de bilinçli olun çünkü birçok yazı internetten para kazanma yalanı ile doludur. Peki, nasıl internetten para kazanabilirim diye soruyorsanız da hemen açıklayayım.

İnternetten Para Kazanma Yolları

1- Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazanmak

Makale yazarlığı, 2017 yılı itibari ile internetten para kazanmanın en güzel yoludur. Bizzat kendimin de bu yolla para kazandığını söyleyebilirim. Ben makale yazarlığı yaparak ayda 1500-2000 lira para kazanıyorum. Peki makale yazarlığı için nasıl başlamam lazım nereden alıcılar bulacağım diye soruyorsanız hemen söyleyeyim. bionluk, sadeceon.com, r10.net ve wmaracı.com gibi sitelerde iş ilanları açarak içerik yazdırmak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz. Makale yazmak için taban fiyat 1 TL’dir yani işe yeni başladıysanız 100 kelimesi 1 TL’den başlayabilirsiniz. Deneyiminiz arttıkça ve gerçekten de başarılı içerikler üretiyorsanız tek bir bir makaleden dahi 50’TL para kazanabilirsiniz. Tabii bunun için kendinizi bir süre geliştirmelisiniz. Bionluk ile makale yazarlığı yaparak para kazanmak için tıklayınız

2- WordPress İle Para Kazanmak

WordPress şuanda birçok internet sitesinin içerik altyapı sistemidir. Sitelerin %95’i bu altyapıyı kullandığı için ek bir gelir kapısı doğmuştur. WordPress ile ilgili tüm detaylara hakim olarak hayal dahi edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz. Mesela wordpress altyapısı ile kurulmuş temalarda değişiklikler yapmayı öğrenebilirsiniz. Birçok kişi genellikle temalarda bu tür değişikler yapabilecek elamanlar aramaktadır. Kimi zaman 10 dakikalık bir tema güncelleme işi için 500 liraya varan kazançlar elde edebilirsiniz. WordPress ile para kazanmak için de en iyi platform bionluk sitesidir. Bionluk ile wordpress yolu ile para kazanmak için tıklayınız

3- Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak

Benim internetten para kazanma ile ilgili önerdiğim en güzel yol satış ortaklığıdır. Hiçbir teknik bilgi ve yetenek istemeyen bu para kazanma yolunda sadece size verilen linkler üzerinden başkalarının ürünlerini satmaktır. Karşılığında ciddi komisyon kazançları elde edebilirsiniz. Satış ortaklığı ile para kazanmak için kendinize bir site veya sosyal medya hesabı açın. Daha sonra buralara satacak olduğunuz ürünler ile ilgili ilgi çekici paylaşımlar yapın bu sayede hitinizi artırarak sizin linkleriniz üzerinden insanları ürün almaya yönlendirin. Satış ortaklığı ile ilgili ilerleyen günlerde bir yazı yazmayı planlıyorum o yazıyı okumanız halinde satış ortaklığı ile ilgili benzersiz bilgilere sahip olabileceksiniz.

4- Blog Açarak Para Kazanmak

Makale yazarlığı ile ilişkilendirilebilecek bir internetten para kazanma yolu olan bloğ açarak para kazanmak oldukça önemli bir kazanç yoludur. Blogunuzda adsense reklamları yayınlayarak evinizi dahi geçindirecek paralar kazanabilirsiniz. Ama tabi bunun için ciddi bir hite sahip olmanız gerekmektedir. Bunun içinde insanlara yararlı olabilecek içerikler paylaşmalısınız. Blog açarak reklam alanlarınızı satabilir, tanıtım yazıları yayınlayabilir ve satış ortaklığı yaparak gelir elde edebilirsiniz.

5- İnternetten Fiziksel Ürün Satarak Para Kazanmak

İnternetten fiziksel ürün satmak için ya kendinize ait bir e-ticaret sitesi olması gerekir yada gittigidiyor, sanalpazar, n11 ve hepsiburada gibi alışveriş sitelerinde mağaza açmanız gerekmektedir. Ben hangi yöntemi tercih ederdim diye sorarsanız ikinci yolu yani belirtmiş olduğum alışveriş sitelerinde mağaza açarak ürün satışı gerçekleştirmenizdir. Neden diye soracak olursanız e-ticaret sitesi açmak teknik bilgi gerekmektedir. Ödeme yöntemlerinden tutunda SEO, SEM bilgisine kadar. Tüm bunları yapabilmek içinse bir uzman ekibe ihtiyaç olmaktadır. Oysa belirttiğim alşveriş sitelerinde tek yapmanız gereken ürünlerinizi listelemektir. Zaten bu sitelerin mükemmel bir ziyaretçi kitlesi var hiç ürünlerinizi pazarlamak konusunda uğraşmazsınız. Vermiş oldukları hizmetler karşılığında komisyon alıyorlar fakat kesinlikle vermiş olduğunuz parayı hak eden hizmet sunmaktadır. Eğer belirttiğim yol ile fiziksel ürün satarsanız inanın reel hayatta kazanmış olduğunuz paradan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

6- Web Sitesi Geliştirerek Para Kazanmak

Artık herkes internetten para kazanmak istiyor. İşte bunu fırsata çevirebilirsiniz. Site açıp para kazanmak isteyenlerin birçoğu siteye tema kurma konusunda dahi bilgi sahibi değil veya birçok kişi google’da üst sıralara çıkmak için en az 1 senelik siteler aramakta. Sizin bu noktada yapmanız gereken ise bir site açıp bu siteyi en az günlük 1000 Tekil ziyaretçiye ulaştırmaktır. 1000 Tekil ziyaretçiye ulaştırmış olduğunuz sitenizi ise 5000 liraya kadar satabilirsiniz. Bu konuda sınır sizsiniz web sitesini hitini artırma konusunda tecrübeleriniz var ise hemen site geliştirip gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Geliştirmiş olduğunuz siteleri r10.net, wmaracı gibi benzer forumlarda satışa sunabilirsiniz.

7- Tasarım Yaparak Para Kazanmak

Ben ne anlarım tasarımdan demeyin. Sadece 1 tane tasarım programını dahi öğrenerek basit tasarımlar oluşturabilirsiniz. Banner, facebook ve twitter kapak fotoğrafları, bir sitenin logosunu tasarlamak gibi tasarım işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu alanda ciddi bir açığın olduğunu söyleyebilirim. Forum sitelerinde bu konuda yardım almak isteyen birçok kişiyi görebilirsiniz. 

8- Youtube İle Para Kazanmak

Youtube ile para kazanmanın en temel şartı özgün olmaktır. Eğer özgün bir kişiliğe sahip değil, özgün videolar üretemiyorsanız maalesef para kazanamazsınız. Şuan 20 yaşına dahi gelmemiş youtuberlar ayda 20000-30000 TL’ye varan kazançlar elde etmektedirler. Youtube ile nasıl para kazanırım diye soruyorsanız adsense reklamları ve tanıtım videoları çekerek para kazanabilirsiniz. internetten para kazanma yalanı olmayan bu yöntemle ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

9- Sosyal Medya Danışmanlığı Yaparak Para Kazanmak

Sosyal medyanın günümüzde ne kadar popüler olduğunu aktarmamıza gerek yok sanırım. Özellikle bu popülerliği fırsata çevirmek isteyen birçok işletme mevcuttur. Bu şirketlerin sosyal medya hesaplarını yönetip kaliteli paylaşımlar yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Kendinizi sosyal medya danışmanlığı konusunda oldukça başarılı bir şekilde eğitir iseniz kurumsal şirketlerden iş teklifleri dahi alabilirsiniz.

Son Sözlerim

Sonuç olarak etrafta internetten para kazanma yalanı adı altında yazılan birçok içerik bulunmaktadır. Bu tür içeriklere kanıp anket yolu ile para kazanmakmış, maile gelen yazıları okuyarak para kazanmakmış veya reklamlara tıklayarak para kazanmakmış hiçbirine inanmayın. Bu tür internetten para kazanma yalanı ile dolu içeriklerdeki işleri yapmak yerine yukarıda saymış olduğumuz internetten para kazanma yollarını uygulayarak gelir elde edebilirsiniz. Bu para kazanma yollarında kendinizi ne kadar iyi yetiştirir iseniz o derecede büyük paralar kazanabilirsiniz.  Sonuç olarak cefa olmadan sefa olmaz. internetten para kazanma yalanı ile ilgili güncel içerikler paylaşmaya devam edeceğiz bizleri takip etmeyi bırakmayın.

İnternetten Para Kazanma Yolları Ücretsiz Siteler İçin Tıklayınız

Kısa Yoldan Para Kazanma Yöntemleri İçin Tıklayınız

Para Kazanmak İçin 10 Yol Tıklayınız

İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nedir ? Tıklayınız

Kısa Yoldan Zengin Olmak 7 Tavsiye Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz