Danilo Zanna Kimdir? Çarpıcı Gerçekler!

Sempatik tavırları ile gönüllere taht kurmuş olan Danilo Zanna Kimdir? detaylı bir şekilde açıklayacağım. Danilo Zanna nın oynadığı diziler ve Danilo zanna nın restoranı nerede? sorusu ile alakalı olarak da sizlere kapsamlı bilgiler sunacağım…

MasterChef Jurisi Danilo Zanna Kimdir?

Ekranların en sevilen isimlerinden olan Danilo Zanna 15 Nisan 1982 Tarihinde İtalya’nın Prato şehrinde dünyaya gelmiştir. Koç burcu olan Danilo Zanna ailesinin izinden giderek aşçılık üzerine bir kariyer yapmaya karar vermiştir. İtalyan mutfağı ile ilgili olarak muazzam bir bilgiye sahip olan Danilo Zanna, oldukça ünlü italyan şeflerle çalışarak aşçılık kariyerinde çok önemli bir yol kat etmiştir.

Danilo Zanna Kimdir? Çarpıcı Gerçekler!

Ülkemizde oldukça yoğun bir hayran kitlesi olmasından dolayı internette Danilo Zanna Kimdir? sorusu fazlası ile sorulmaktadır. Gezmek için geldiği ülkemizde bir Türk kızına aşık olan ve bu nedenle Türkiye’ye yerleşme kararı olan Danilo Zanna İtalya’daki tüm kariyerini bırakmıştır…

Türkiye’ye yerleştikten kısa bir süre sonra Danilo Zanna restoranı açmıştır. Bu nedenden dolayı da internette Danilo Zanna nın restoranı nerede? sorusu da yoğun bir şekilde sorulmaktadır. Bu soruya da çok fazla laf kalabalığı yapmadan Mecidiyeköy’dedir yanıtını vermek istiyorum… Danilo Zanna Restorantı adı ”The Pizza Co”’dur. Sessiz sedasız bu restoranını kapatmıştır. 

Danilo Zanna Eşi Giresunlu!

Danilo Zanna Kimdir? sorusunun yanı sıra merak edilen bir başka detayda Zanna’nın eşidir. Danilo Zanna eşi Giresunlu. 2012 yılında dünya evine giren çiftin 1 tane erkek evlatları bulunmaktadır. Çocuklarının ismini Zeno Tibet koymuşlardır. Danilo Zanna’nın eşi Tuğçe Demirbilek 1981 doğumludur ve Danilo Zanna’dan 1 yaş büyüktür.

Danilo Zanna eşiyle nasıl tanıştı? sorusu ile alakalı olarak kendilerinden bir açıklama gelmedi ancak tahminlerimize dayanarak Karadeniz gezisinde tanıştıkları söylenebilir. Danilo Zanna vermiş olduğu bir röportajda Karadeniz’in büyüsüne kapıldığını belirtmiştir.

Danilo Zanna Oynadığı Diziler ve Programlar!

Türkiye gelir gelmez restoran açan Danilo şef, daha sonrasında Kanal Türk’te tv şefliği yapmıştır. Hemen ardından Zahide ile Hayata Yetiş adlı programda aşçılık maharetlerini göstermiştir. 2014 yılında ise kendi programı olan İtalyan İşi adlı programı da sunmayı başarmıştır.

2015 yılında elin oğlu talk showunu Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu ile birlikte sunmuştur. 2016 yılında Görümce filminde oynamıştır. 2019 yılında ise MasterChef jurisi olarak tanınırlığını iki katına çıkarmayı başarmıştır.

Danilo Zanna tüm bunların yanı sıra Kayseri Kadir Has Üniversitesine danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Tüm bu yoğun tempoya yetişebilmesini ise şu sözlerle açıklamaktadır; “Güneşi üzerinize doğdurmayın. Erken kalkan erken yol alır. Erken kalkın, zamanı dikkatli harcayın, evinize ve ailenize mutlaka ama mutlaka zaman ayırın. Önemli olan zamanı boşa tüketmeden kaliteli bir şekilde kullanabilmek.”

Danilo Zanna Kimdir? Boyu 1,81 cm kilosu ile 79’dur. Danilo Zanna Twitter ve Instagram hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram takipçi sayısı da 750 bini geçmiştir. Danilo Zanna radyo programı da sunmuştur Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Nouma ile…

Mutlaka Oku: Mehmet Şef Parmakları Yok Mu?

Böylelikle Danilo Zanna Kimdir? sorusu ile alakalı olarak detaylı bilgiler paylaşmaya çalıştım. Sizlerinde Danilo Zanna Kimdir? Danilo Zanna Eşiyle Nasıl Tanıştı? ve Danilo zanna oynadığı diziler ile alakalı aktarmak istediğiniz görüş ve düşünceler var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz