internetten para kazanmak Önümüzdeki 10 Yılın İşleri

Bu yazımızda internetten para kazanmak adına yapabileceğiniz önümüzdeki 10 yıl içerisinde ölmeyecek işleri açıklıyoruz. Böylelikle internet üzerinden uzun vadeli bir şekilde para kazanma imkanına kavuşabilirsiniz…

internetten para kazanmak Önümüzdeki 10 Yılın İşleri

1- Sosyal Medya Danışmanlığı Yaparak internetten para kazanmak

Sosyal medya danışmanlığı ile para kazanmak için öncelikli olarak ciddi takipçisi olan profillere sahip olmalısınız. Daha sonra şirketlerin ürün ve hizmetlerinin tanıtımlarını bu hesaplar aracılığı ile yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca edindiğiniz deneyimler ışığında birçok kurumsal firmanın sosyal medya hesaplarını kontrol ederek güzel paralar kazanabilirsiniz.

2-Web Sitesi Açarak internetten para kazanmak

Web sitesi açarak para kazanmak için özgün içerikler üretebilme kabiliyetine ve SEO bilgisine sahip olmalısınız. Bu şekilde ciddi bir ziyaretçi kitlesine sahip olarak reklamlardan ve tanıtım yazılarından güzel paralar kazanabilirsiniz.

3- SEO Hizmetleri Vererek internetten para kazanmak

Web sitesi açma ve web sitesini geliştirme konusunda her alana hakimseniz site kurmak isteyen ve sitelerini geliştirmek isteyen kişilere SEO hizmetleri vererek para kazanabilirsiniz. Web sitesinin eksiklerini giderip günlük tekil ziyaretçi sayısını artırdığınız takdirde site sahibi tarafından ciddi bir ödüllendirme ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

4- Youtube Kanalı Açarak internetten para kazanmak

Youtube’da ilgi çekici videolar çekip insanların ilgisini çekmeyi başarır iseniz sadece 1 video ile 1000-2000 Dolardan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Buradan adını vermek istemiyorum fakat daha 20 yaşına gelmeden bir Türk youtuber 20.000 TL’ye aylık bir kazanç elde etmektedir.

5- Makale Yazarak internetten para kazanmak

Makale yazarlığı 2017 yılı itibari ile sıcak para akışı isteyenler için bulunmaz bir kazanç yöntemidir. Kelime hazneniz geniş, okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven bir kişiliğe sahip iseniz aylık 5000 TL’ye varan aylık kazançlar elde edebilirsiniz.

6- Tanıtım Yazısı Satarak İnternetten Para Kazanmak

Tanıtım yazısı satışı da çok iyi bir kazanç yöntemidir. Sitenizi ciddi bir ziyaretçi kitlesi ile buluşturduğunuz zaman sadece bir tanıtım yazısı ile 100-150 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz.

7- İnstagramda Butik Açarak İnternetten Para Kazanmak

İnstagramda bir butik açarak reel hayatta açacak olduğunuz dükkanlardan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Bunun için ciddi bir kitleye hitap etmeniz gerekmekte. Ayrıca ürünlerinizin kaliteli olması gerekmektedir. Kalitesiz ürün satışı gerçekleştirmek instagramdan ürün satma konusunda intihar etmek demektir.

8- Seslendirme İşleri Yaparak İnternetten Para Kazanmak

Seslendirme işleri yaparak internetten para kazanabilmeniz mümkündür. Sesiniz iyi ve seslendirme konusunda eğitim almış iseniz aylık 5000 TL’ye varan oranlarda para kazanabilirsiniz. Bu konuda birçok alışveriş platformu bulunmaktadır. Özellikle youtube’un gelişmesi ile birlikte seslendirme yapacak kişilere fazlası ile ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır.

9- Fotoğrafçılık Yaparak internetten para kazanmak

Artık ruhsuz stüdyolarda fotoğraf çekme dönemi bitti. Doğa ile iç içe fotoğraf çekilmek isteyen birçok kişi bulunmakta. Mezuniyet fotoğrafları ve düğün, nişan, söz fotoğrafları çekerek sadece 1 iş başına 1000 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden bu alanda birçok platform alıcı ve satıcıları buluşturmaktadır. Kendi internet sitenizi de açarak bu konuda hizmet almak isteyen kişilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

10- Online Marketlerde Ürün Satarak İnternetten Para Kazanmak

Ebay, letgo ve gitti gidiyor gibi birçok online satış sitesinde ikinci el veya sıfır ürünler satabilirsiniz. Ciddi bir ziyaretçi kitlesine hitap eden bu siteler sayesinde yorulmadan para kazanabilmeniz mümkündür.

İnternetten Para Kazandıran Siteler İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Yolları Nedir ? Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017 İşleri İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nedir ? Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Tavsiyeleri İçin Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz