Selçuk Geçer Kimdir Biyografisi ile ilgili 6 Gerçek!

Özellikle çekmiş olduğu Dolar videoları ile youtube da en fazla izlenen finans uzmanları arasında yer alan Selçuk Geçer Kimdir Biyografisi hakkında önemli detaylar sunacağım. Kimine göre gereksiz çarpıcı başlıklar atan, kimine göre kendisini çok fazla tekrarlayan, kimisine göre ise sağlam bir ekonomist olduğu ifade edilen Selçuk Geçer, gün geçtikçe youtube kanalının abone sayısını artırmayı başarmaktadır…

Video başlıklarında Dolar 10 TL olacak! Dolar 15 TL olacak! gibi çarpıcı ifadeler kullanması nedeni ile birçok youtube izleyicisi Selçuk Geçer kimdir biyografisi hakkında ciddi araştırmalar içerisine koyulmuştur. Bende bu amaçla elimden geldiğince kendisi ile ilgili bilinmeyenleri aktaracağım.

Geçmişte Selçuk Geçer Feto’cü mü? sorusu da çok ciddi bir şekilde sorulmuştu ancak kendisi tarafından yapılan açıklamada cemaat grupları ile arasında herhangi bir bağlantının olmadığını belirtmiştir. Selçuk Geçer Kimdir Biyografi ile ilgili 6 detaya geçmeden önce içeriğimi beğenerek bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum…

Selçuk Geçer Kimdir Biyografisi ile ilgili 6 Gerçek!

1-Selçuk Geçer İçin Spor Hayatının Vazgeçilmezidir!

48 yaşında olan Selçuk Geçer için spor adeta bir tutkudur. Kendisi yüzmeyi ve basketbol oynamayı bir hayli sevmektedir. Satrancı da hayatının merkezine alan Geçer, fırsat buldukça yakın dostları ile satranç oynamaya devam ediyor…

2-Selçuk Geçer İngilizceye Çok İyi Bir Şekilde Hakimdir!

Kariyeri birçok başarı ile dolu olan Selçuk Geçer İngilizceyi iyi bir şekilde bilmektedir. Gazi Üniversitesi İktisat mezunu olan Geçer’in kariyerinin başarılarla dolu olmasının en önemli nedeni iyi bir İngilizce bilgisine sahip olmasıdır. İngilizce bilmesi sayesinde izleyicilerine yabancı kaynaklardan derlemiş olduğu ekonomi haberlerini sunmaya çalışmaktadır. Bu durumda tutarlılığını artırmaktadır.

3-Birçok TV Kanalında Çalışma Başarısı Göstermiştir!

Bloomberg, Kanal 24, CNBC-e Business Channel ve Kanal 9 gibi ülkemizin en önemli ekonomi kanallarında program yapma başarısı göstermiştir. Son zamanlarda sola yakınlığı ile bilinen Halk TV’de de çıkmaya başlamıştır. Birçok gazetede de köşe yazarlığı da yapmıştır.

4-Halk Emeklilikte Çalışmıştır!

Ülkemizin önemli emeklilik şirketleri arasında yer alan Halk Emeklilikte çalışmış olan Selçuk Geçer, Gateway, Intercity gibi firmalarda kurumsal iletişim müdürlüğü yapmıştır. 

5- Ekonomi Alanında Birçok Ödüle Layık Görülmüştür!

Selçuk Geçer Kimdir Biyografisi ile ilgili araştırma yapan kişiler kendisinin ekonomi alanında birçok ödülü aldığını rahatlıkla görebilirler. 2006 da yılın ekonomi habercisi ödülüne layık görülen Geçer, 2007 yılında ise Yılın Ekonomi Müdürü ödülünü almayı başarmıştır. 

6-Ekonomi Gazetecileri Derneğinin Başkanlığını Yürütmektedir!

Selçuk Geçer 2015 yılından bu yana Ekonomi Gazetecileri Derneğinin Başkanlığını yürütmektedir. 

Selçuk Geçer Fetö’cü Mü?

Geniş bir kitleye hitap eden Selçuk Geçer ile ilgili çok ciddi iddialar ortaya atılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de fetöcü olup olmadığıdır. Bu iddiaların ortaya atılmasının en önemli sebebi Dolar’ın çok uçuk seviyelere çıkacağını hemen hemen her videosunda dillendirmesidir. 

Böylelikle Selçuk Geçer Kimdir Biyografisi ile alakalı olarak 6 Detay aktardım. Sizlerin de Selçuk Geçer ile ilgili yorum ve görüşlerini bekliyorum. İçeriğimi beğenmenizi tekrardan hatırlatmak istiyorum…

Mutlaka Oku: Küçük Miktar Para Nasıl Değerlendirilir?

Mutlaka Oku: Zarar Eden İşletme Nasıl Kurtulur 9 Öneri!

Mutlaka Oku: 100.000 TL İle Yatırım Yapmak İsteyenlere 10 Tavsiye!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz