Ahmet Burak Erdoğan Kimi Öldürdü ?

Bu yazımda Ahmet Burak Erdoğan Kimi Öldürdü ? Ahmet Burak Erdoğan Ne iş Yapar ? Ahmet Burak Erdoğan Nerede Yaşıyor ? Ahmet Burak Erdoğan Kiminle Evli ? ve Ahmet Burak Erdoğan’ın Çocuğu Varmı ? gibi sorulara cevap vermeye çalışacağım…

Ahmet Burak Erdoğan Kimi Öldürdü ?

Ahmet Burak Erdoğan Kimi Öldürdü ?  Burak Erdoğan’ın 1998 yılında o dönemin ünlü ses sanatçıları arasında gösterilen Sevim Tanürek adlı kişiye çarptığı ve ölümüne sebebiyet verdiği iddia edilmektedir. Olaydan 5 gün sonra hayatını kaybettiği öğrenilen Sevim Tanürek’in tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtilmişti. 

Ahmet Burak Erdoğan bu olay sonucunda 3 ay hapis cezasına çarptırılmış ve bu hapis cezası para cezasına çevrilmiştir. Ahmet Burak Erdoğan Kimi Öldürdü sorusuna Sevim Tanürek cevabını verebiliriz.

Burak Erdoğan Ne İş Yapar ?

Burak Erdoğan Ne İş Yapar ? Burak Erdoğan armatörlük yapmaktadır. Birçok gemisi bulunan Burak Erdoğan yoğun bir şekilde ticaretle uğraşmaktadır. Burak Erdoğan, şuanda Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukları arasında en varlıklı olarak dikkat çekmektedir. 

Burak Erdoğan Eşi Kimdir ?

Burak Erdoğan Kiminle Evli ? Burak Erdoğan Eşi 2001 yılında evlenmiş olduğu  Sema Ketenci ile 2017 ile evliliğini sürdürmektedir. İmam hatip lisesinde tanışmış olduğu Sema Ketenci ile mutlu bir evlilik sürdürmektedir. 

Ahmet Burak Erdoğan Nerede Yaşıyor ?

Ahmet Burak Erdoğan Nerede Yaşıyor ? bu soru genellikle Bilal Erdoğan’ın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında çok sık görünmesine rağmen Ahmet Burak Erdoğan’ın çok fazla gözükmemesi nedeni ile sorulmaktadır. Ahmet Burak Erdoğan Türkiye’de yaşamamaktadır. Elimizde net bilgiler yok ama bazı haber kaynakları Ahmet Burak Erdoğan’ın İsviçre’de yaşadığını iddia etmektedir. 

Ahmet Burak Erdoğan’ın Çocuğu Varmı ?

Ahmet Burak Erdoğan’ın Çocuğu Varmı ? Ahmet Burak Erdoğan 2001 yılında evlenmiş olduğu Sema Ketenci’den 1 çocuğu bulunmaktadır. 

Ahmet Burak Erdoğan Neden Askerliğini Yapmadı ?

Ahmet Burak Erdoğan’ın askerliğini yapmadığı hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Ahmet Burak Erdoğan, savunma bakanlığından almış olduğu rapor ile askerlikten muaf tutulmuştur. Askerlikten muaf tutulma nedeni ile birçok iddia ortaya atılmış olsa da savunma bakanlığı kişinin özeli olduğu düşüncesi ile nedenini açıklamamıştır. Birçok haber sitesinde ortaya atılan iddia ise testis kanseri nedeni ile askerlikten muaf tutulduğudur.

Böylelikle Ahmet Burak Erdoğan Kimi Öldürdü ? Ahmet Burak Erdoğan Ne iş Yapar ? Ahmet Burak Erdoğan Nerede Yaşıyor ? Ahmet Burak Erdoğan Kiminle Evli ? ve Ahmet Burak Erdoğan’ın Çocuğu Varmı ? gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık.

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz