Ali Ağaoğlu Battımı? Ali Ağaoğlu Son Dakika Gelişmesi!

Ali Ağaoğlu Battımı? Ali Ağaoğlu Konkordato ilan etti mi? ve Ağaoğlu iflasın Eşiğinde mi? soruları son zamanların en sık sorulan sorularının başında geldiği için bunlara cevap vermeye çalışacağız. Ali Ağaoğlu’nun ağzından tüm bu sorulara cevap vereceğiz…

Ali Ağaoğlu Battımı?

Özellikle 2019 yılında inşaat sektöründeki büyük durgunluk büyük inşaat şirketlerinin durumunun merak edilmesine sebep olmuştur. Geçtiğimiz günlerde Ali ağaoğlu’nun arabalarını da satışa koyduğu iddiası gündeme bomba gibi düşünce Ali Ağaoğlu Battımı? Ali Ağaoğlu Konkordato ilan etti mi? ve Ağaoğlu iflasın Eşiğinde mi? soruları özellikle internette sıklıkla araştırılmaya başlanmıştır.

Haber sitelerinin Ali Ağaoğlu son dakika gelişmesi olarak aktardığı arabalarını satışa koydu iddiası Ali Ağaoğlu Battı mı 2019 yılında? sorusu sorulmuştur. Kendisi iflas haberleri ile ilgili olarak bir açıklama yapma ihtiyacı hissetmiştir…

Sahip olduğu 5 otomobili satışa sunduğu iddiası nedeniyle zor günler geçiren Ali Ağaoğlu bir açıklama yapma ihtiyacı hissetmiştir. Bu açıklamada herhangi bir batma durumunun söz konusu olmadığını Türk ekonomisine fazlası ile güvendiğini belirtmiştir.

Ali Ağaoğlu’nun Satmak İstediği Otomobillerin Değeri

  • Rolls Royce Fantom 2013 model 3.7 milyon TL
  • Rolls Royce Wraith Cabrio 2016 model 3 milyon TL
  • Rols Royce 1975 model 300 bin TL
  • Bentley Mulsana 2012 model 1.2 milyon TL
  • Bentley Flysuper 2012 model 1 milyon TL

Ali Ağaoğlu Konkordato ilan etti mi?

Ali Ağaoğlu Battımı? Ali Ağaoğlu Konkordato ilan etti mi? ve Ağaoğlu iflasın Eşiğinde mi? soruları ile ilgili cevaplar veren Ağaoğlu, batma gibi bir durumun söz konusu olmadığını şirketin toplam borcunun öz kaynakların sadece %10’una denk geldiğini belirtmiştir.

Böyle bir borçla şirketinin batmasının söz konusu olmadığını belirten Ali Ağaoğlu, başarılı oldukları için rakip firmalar tarafından bu tür asılsız iddialara maruz kaldıklarını belirtmektedir. Ağaoğlu ülkemizde başarılı olan insanların bu tür durumlar ile karşı karşıya bırakıldığını da sözlerine eklemiştir.

Mutlaka Oku: Türkiye’nin En Zenginleri Güncel Liste!

Mutlaka Oku: Önemli Para Kazanma Fikirleri

Mutlaka Oku: Emlakçı Olmak İçin Hangi Bölüm Okunması Gerekir?

Böylelikle Ali Ağaoğlu Battımı? Ali Ağaoğlu Konkordato ilan etti mi? ve Ağaoğlu iflasın Eşiğinde mi? soruları ile alakalı olarak cevaplar vermeye çalıştım. Sizlerinde Ali Ağaoğlu Battımı? sorusu ile alakalı görüşünüzü bekliyorum. Lütfen bu soru ile alakalı olarak yorumlarınızı esirgemeyiniz.

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz